Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
kto ma wisieć nie utonie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co się przypie,,,asz do Fijałkowskiego, czep się innych.
Stara maksyma głosi" uderz w stół to nożyce się odezwą",przy użyciu "maluczki" wzrost nie ma znaczenia chociaż biorąc per analogie coś w tym chyba jest "ratlerki "robią najwięcej hałasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
winno być "per analogiam" przepraszam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to ciekawe.... 4 lata temu Kuczyński napisał paszkwil pt. "Zajęcia dodatkowe radnego Bojarskiego" (wpiszcie w google ten tytuł) niestety standardowo jak to bywa bał się podpisać nazwiskiem pod tym dziełem (bo ktoś z rodziny pracował w szpitalu). Więc jest jako REDAKCJA. potem przyszło mu publikować sprostowanie (w google wpiszcie "sprostowanie Krzysztofa Bojarskiego"). Taki to z niego odważny typ. I dlatego jakoś tak nie mogę uwierzyć że ten artykuł napisał redaktor Puzio.   Czy pan doktor wiedział o "tajemniczym" wielbicielu z ratusza?
Szach i mat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to ciekawe.... 4 lata temu Kuczyński napisał paszkwil pt. "Zajęcia dodatkowe radnego Bojarskiego" (wpiszcie w google ten tytuł) niestety standardowo jak to bywa bał się podpisać nazwiskiem pod tym dziełem (bo ktoś z rodziny pracował w szpitalu). Więc jest jako REDAKCJA. potem przyszło mu publikować sprostowanie (w google wpiszcie "sprostowanie Krzysztofa Bojarskiego"). Taki to z niego odważny typ. I dlatego jakoś tak nie mogę uwierzyć że ten artykuł napisał redaktor Puzio.   Czy pan doktor wiedział o "tajemniczym" wielbicielu z ratusza?
  Właśnie ciekawe czy doktor wie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...