Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zabił dwie osoby podczas jazdy próbnej

Utworzony przez nick, 25 listopada 2008 r. o 17:58 Powrót do artykułu
Gość napisał:
wiecie co wy macie naj.... w głowach fakt niepowinien pic jechac po pijaku a ciekawe czy wy zawsze jedziecie trzeżwi ciekawe czy jak by twój bliski jechał tym samochodem i by zabił kogoś to tez bys tak jeden z drugim pier...... takie farmazony jesteście poje***i i macie na...lone w głowach ja do tego mechanika nic nie mam i do tego warsztatu kiedy nie byłem zawsze trzezwi mechanicy byli wiec odpier.... sie od zakładu i o chu.. wam chodzi KRETYNI jestescie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Skoro niepowinien jechac po pijaku - to o co tobie chodzi człowieku?????!!!!!!!!!!!!!! Ciekawe czy byłbyś taki mocny gdyby tobie jakis pijany koleś w aucie pourywał nogi jak wracasz np na piechotę z imprezy bo nie chciałeś prowadzić po pijaku? A propos - sam masz naje.... w głowie i pie... głupoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajne ma skarpetki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piesi też są winni!!! Też byli pijani!!! Szli nie tą stroną ulicy!!! i nie mieli odblasków!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
fajne ma skarpetki
ty chyba jeździsz pociągiem w teleexpresie czeszesz się schabowym i straszyły cię oczy kobry swoje skarpety pierzesz w wieprzu i suszysz na kamieniu ty niewychowana świdnicka dziwko ty królu witaniowskich rozdroży skąd ty meszkasz ze świ jesteś babci baranem jak masz coś komentować w ten sposób to lepiej nic nie pisz ofiaro dziurawego kondona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Było przestępstwo (głupota), MUSI BYĆ KARA i kropka. Dwóch ludzi zginęło przez niego. Takie są fakty. A nawet jeśli szli nie ta stroną ulicy to samochód ma światła. Gdyby prędkość i zmysły kierowcy były "trzeźwe" do tragedii by nie doszło. [/quote] Chyba nigdy nie prowadziles/as w nocy samochodu...Ja jezdze juz od ponad 15 lat, NIGDY nie zdazylo mi sie byc pod wplywem i wsiadac do samochodu jako kierowca. Wiem jednak z wlasnego doswiadczenia, ze piesi spacerujacy noca po prawej stronie jezdni, na dodatek w ciemnych ubraniach najczesciej, sami ryzykuja wlasnym zyciem! '
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
heh ja znam Rafcia dobrze dobry chlopaczyna z niego,ale po pijaku to czasem jezdzil i sie dojezdzil chociaz piesi tez sa wiinni jak cholera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rzeznik napisał:
heh ja znam Rafcia dobrze dobry chlopaczyna z niego,ale po pijaku to czasem jezdzil i sie dojezdzil chociaz piesi tez sa wiinni jak cholera
Bez przesady! ja znam go jeszcze lepiej i niegdy nie widziałam go jak jeździł po pijaku!! wiec nie pier.... głupot
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma co sie dziwic ze ludzie po po alkoholu siadaja za stery swoich maszyn jezeli wiedza ze nic zlego w razie wpadki nie grozi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Synu nawet nie wiesz ile te warsztat zatrudnia osób;) Ile rodzin straci dochód itd:) polski prymitywny tok myślenia eh
No a co właściciela samochodu to obchodzi. Ja również na jego miejscu tez zażądałbym rekompensaty i za stracony czas gdy samochodu nie mam bo muszę sobie nowy sprawić. Gość by trawę skubał na zupę. Zero skrupułów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kochana babcia napisał:
ty chyba jeździsz pociągiem w teleexpresie czeszesz się schabowym i straszyły cię oczy kobry swoje skarpety pierzesz w wieprzu i suszysz na kamieniu ty niewychowana świdnicka dziwko ty królu witaniowskich rozdroży skąd ty meszkasz ze świ jesteś babci baranem jak masz coś komentować w ten sposób to lepiej nic nie pisz ofiaro dziurawego kondona
Dobrze sie czujesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witpld napisał:
tak uważasz dość ciekawe twoim zdaniem pracodawca ma za zadanie pilnowanie pracownika na każdym kroku ma może z nim nawet do kibla chodzić . . . . a co z prowadzeniem firmy ???????? a jak zatrudnia 10 czy 100 osób ???? to do każdego z nich ma zatrudnić opiekuna widać że nigdy nie miałeś własnej działalności i widać dlaczego . . . pewnie za głupi na to jesteś sądząc po wypowiedzi - - sprawca był dorosły wiedział co robi
Włąściciel samochodu oddawał do naprawy samochód do warsztatu włąściciela X a nie do Rafałka (czy jak się on tam nazywa) więc odpowiedzialność za samochód wziął na siebie włąściciel. Taka jest prawda, mnie jako włąściciela samochodu gówno obchodzi kto tam pracuje. Właściciel warsztatu powinien zwrócić włąścicelowi samochód w niepogorszonym stanie niż w chwili przyjmowania.... Ma zapłacić albo odkupić taki sam, z takim samym wyposażeniem jeśli ja się na to zgodzę. Ale kasę ma oddać z nawiązką za szkodę. A Rafałka niech ściga z powództwa cywilnego albo mu daruje, mnie to wali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...