Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
no i nastepny bezrobotny. rodzina sie ucieszy, on rowniez, ale dopiero jak wytrzezwieje...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
czemu bezrobotny ? może robić coś innego, ludzie zaradni nigdy nie są bezrobotni, nie ta to inna praca, odpocznie na jakiś czas od ciężarówek, 
0
Kolejny morderca za kółkiem.Policjanci powinni go zastrzelić bo przecież za kilka dni znowu wsiądzie do samochodu po pijaku.Ale w Polsce jazda po alkoholu ma przyzwolenie społeczne, tylko 2 piwa, 20 lat jeździ po piwie i nic się nie stało itp itd.Banda bezmózgów !Dopóki ktoś nie zginie z rodziny.Wtedy wielkie oburzenie.Nie pozdrawiam.PS. Upublicznić zdjęcie i dane osoby tego śmiecia.Mam prawo wiedzie  czy obok mnie nie mieszka potencjalny zabójca.
0
Kolejny morderca za kółkiem.Policjanci powinni go zastrzelić bo przecież za kilka dni znowu wsiądzie do samochodu po pijaku.Ale w Polsce jazda po alkoholu ma przyzwolenie społeczne, tylko 2 piwa, 20 lat jeździ po piwie i nic się nie stało itp itd.Banda bezmózgów !Dopóki ktoś nie zginie z rodziny.Wtedy wielkie oburzenie.Nie pozdrawiam.PS. Upublicznić zdjęcie i dane osoby tego śmiecia.Mam prawo wiedzie  czy obok mnie nie mieszka potencjalny zabójca.
Nie można nic upubliczniać. Wiesz ilu by było sędziów,prokuratorów,pał,a w końcu największa rzesza to,posłowie,senatorowie,ogólnie wszystkie te immunitety. Nikt z nich nie jest zainteresowany.
0
mieszkaniec Białej PODLASKI???? ;-) czy Podlaskiej? 
0
Nie można nic upubliczniać. Wiesz ilu by było sędziów,prokuratorów,pał,a w końcu największa rzesza to,posłowie,senatorowie,ogólnie wszystkie te immunitety. Nikt z nich nie jest zainteresowany.

Ja jestem zainteresowany, jest taki środek karny jak podanie wyroku do publicznej wiadomości, zdecydowanie za rzadko orzekany..
0
Ja jestem zainteresowany, jest taki środek karny jak podanie wyroku do publicznej wiadomości, zdecydowanie za rzadko orzekany..
A szkoda... 
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: