Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
no i nastepny bezrobotny. rodzina sie ucieszy, on rowniez, ale dopiero jak wytrzezwieje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czemu bezrobotny ? może robić coś innego, ludzie zaradni nigdy nie są bezrobotni, nie ta to inna praca, odpocznie na jakiś czas od ciężarówek, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny morderca za kółkiem.Policjanci powinni go zastrzelić bo przecież za kilka dni znowu wsiądzie do samochodu po pijaku.Ale w Polsce jazda po alkoholu ma przyzwolenie społeczne, tylko 2 piwa, 20 lat jeździ po piwie i nic się nie stało itp itd.Banda bezmózgów !Dopóki ktoś nie zginie z rodziny.Wtedy wielkie oburzenie.Nie pozdrawiam.PS. Upublicznić zdjęcie i dane osoby tego śmiecia.Mam prawo wiedzie  czy obok mnie nie mieszka potencjalny zabójca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny morderca za kółkiem.Policjanci powinni go zastrzelić bo przecież za kilka dni znowu wsiądzie do samochodu po pijaku.Ale w Polsce jazda po alkoholu ma przyzwolenie społeczne, tylko 2 piwa, 20 lat jeździ po piwie i nic się nie stało itp itd.Banda bezmózgów !Dopóki ktoś nie zginie z rodziny.Wtedy wielkie oburzenie.Nie pozdrawiam.PS. Upublicznić zdjęcie i dane osoby tego śmiecia.Mam prawo wiedzie  czy obok mnie nie mieszka potencjalny zabójca.
Nie można nic upubliczniać. Wiesz ilu by było sędziów,prokuratorów,pał,a w końcu największa rzesza to,posłowie,senatorowie,ogólnie wszystkie te immunitety. Nikt z nich nie jest zainteresowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec Białej PODLASKI???? ;-) czy Podlaskiej? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie można nic upubliczniać. Wiesz ilu by było sędziów,prokuratorów,pał,a w końcu największa rzesza to,posłowie,senatorowie,ogólnie wszystkie te immunitety. Nikt z nich nie jest zainteresowany.
 
Nie można nic upubliczniać. Wiesz ilu by było sędziów,prokuratorów,pał,a w końcu największa rzesza to,posłowie,senatorowie,ogólnie wszystkie te immunitety. Nikt z nich nie jest zainteresowany.
  Ja jestem zainteresowany, jest taki środek karny jak podanie wyroku do publicznej wiadomości, zdecydowanie za rzadko orzekany..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem zainteresowany, jest taki środek karny jak podanie wyroku do publicznej wiadomości, zdecydowanie za rzadko orzekany..
A szkoda... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...