Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

59-letni wędkarz utonął w jeziorze Metycze

Utworzony przez piotr, 4 czerwca 2011 r. o 22:47 Powrót do artykułu
kondolencje dla całej rodziny zmarłego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko trzeba zrobić jedną rzecz pomodlić się za niego teraz pomoże tylko mu to
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kocham Cię Tatusiu poco tam pojechałeś Twoja córka ęwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZNIKNĄŁES NAM Z OCZU ALE NIGDY NIE ZNIKNIESZ Z NASZYCH SERC. SPIJ W SPOKOJU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odszedłeś w miejscu które kochałeś, robiąc to co kochałeś,samotnie i po cichutku! teraz bedziesz nadal łowił tylko ze po drugiej stronie!spoczywaj w spokoju !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOCHAM CIE TATUSIU...TAK BARDZO NAM CIEBIE BRAKUJE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TĘSKNIMY ZA TOBĄ, ALE WIEMY ZE SMIERC NIE JEST KOŃCEM TWEGO ŻYCIA TO TYLKO PRZEJSCIE NA DRUGI BRZEG.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kochany wujku odszedłeś tak szybko, nie zdążyliśmy się z Tobą nawet pożegnać. Miałeś na pewno jeszcze wiele planów i marzeń, które już nigdy się nie spełnią. Dlaczego? Zapewne ktoś tam na górze potrzebował Cię bardziej niż my. Teraz będziesz malował ściany w niebie a my gdy spojrzymy w niebo zobaczymy tam Ciebie. Pozostaniesz w nas już na zawsze, bo NIE UMIERA TEN CO ŻYJE W NASZYCH SERCACH. Śpij spokojnie kochany wujku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kochany Bracie, ja nie wierzę,że Ciebie nie ma. I kto mnie teraz zawiezie na cmentarz naszych rodziców? Nie przyjdziesz już podzielić się opłatkiem, jajkiem a zawsze byleś. Kocham Cie i bedę Cie kochać zawsze. Twoja siostra Ewa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
++++++++++++ niech Ci ziemia lekka będzie++++++++++++++++++
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
+++ kochany Wujku, wiem, że już nigdy się nie spotkamy. Chciałam ci pokazać swojego Bartusia , ale nie zdążyłam, tak mi bardzo przykro. Nie zdążyłam Ci powiedzieć jakim byłeś wspaniałym i dobrym człowiekiem, miałeś tak dobre serce, szczery, zawsze uśmiechnięty. Taki własnie byłeś. Twoja księga została już zapisana, twoja droga się tak po prostu skończyła, tak nagle. Wujku, przypomniałeś wszystkim, że ludzi trzeba kochać od zaraz bo jutro może być już na późno. Teraz pod moimi powiekami kręci się już tylko łza bólu i tęsknoty. Chcę już tylko wierzyć w to, że jest Ci teraz dobrze, że odpoczywasz nie martwiąc się już niczym. Śpieszmy się kochać ludzi,tak szybko odchodzą +++
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wujku bedzie mi Ciebie brakowało pamiętam jeszcze jak na swięta wielkanocne siedziałam obok Ciebie przy stole i smiałam się z Tobą ty zawsze jako jedyny potrafiłes rozśmieszyc mnie do łez.Tak bardzo chciałam żebys zobaczył mój nowy dom ale nie zdązyłam Ci go pokazac.Miałes takie dobre serce zawsze tak bardzo sie cieszyłes z tego ze mogłes komus pomóc. Teraz twoje zycie ma inny wymiar juz nie martwisz się niczym jest ci tam dobrze jutro Ci przyniesiemy wędkę i bedziesz mógł po tamtej stronir łowić ryby całą wieczność.KOCHAMY CIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jutro juz bedziesz miał wedkę przy sobie moja mama Ci ją naszykuje i bedziesz mógł już łowic ryby całą wieczność. Kochamy Cie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...