Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Australijczycy pomogą odmienić Rejowiec Fabryczny. Co powstanie na terenie po cementowni?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 sierpnia 2016 o 17:31 Powrót do artykułu
Jakoś nie wierzę w te wszystkie "cuda" Benjamina rzekomo z Australia. Lubelszczyzna widziała już wielu tzw. poważnych inwestorów a kończyło się jak kończyło. Żeby za rok się nie okazało, że ziemia z koncesją zostanie sprzedana z dużym zyskiem Enei-Bogdance.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Odczep się od Rejowca - lubelszczyznę masz w lubelskiej gminie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Prosta odpowiedź .Chodzi generalnie o to aby wyrobiska po kopalni kredy zasypać łupkiem powęglowym . Chłopcy chcą zrobić biznes bo każdy się tego odpadu boi jak ognia
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Grabczuk bodys zonik i biznes chcą się po prostu napaść .Grabczuk załatwi kasę w urzędzie marszałkowskim i
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ta Enea i ten Poznań to naszych górników strasznie zassali. Makabra. Morowe miny w Starym Starostwie nad Wieprzem. Co do Rejowca i Kulika, to gratulujemy. Wierzę, że więcej Australijczyków a nawet Hindusów i Amerykanów doceni walory Lubelszczyzny. My w tym centrum Poland B musimy i trochę chcemy żyć po amerykańsku, bo strategicznie położone nasze tereny nie zostały jeszcze odkryte, ani zreferowane. W sumie w całej Polsce to jesteśmy ciekawostką, a jednak chcemy byc punktem docelowym.  Mamy hoopla na punkcie archeologii. A to naszej kulturze to odbija się jak boomerang. Może  odkryją dinozaury?  BTW. A Decent feasibility report done Prairie Mining LTD, please maintain the momentum, &thanks!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Już byli tacy "mądrzy inaczej" co głosili zrobienie skansenu KOMUNIZMU pomiędzy Kanałem Wieprz-Krzna a Bugiem.Historia lubi się powtarzać.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W ogóle jesteśmy odmienieni przez "Inwestorów" z zagranicy...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tumanie Krzyky nie nazywaj Ziemi Chełmskiej Lubelszczyzną-lubelską ziemią!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie ziemia Chełmska tylko Chołmska nie chełmianie tylko chełmota
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Przy budowie kopalni, będzie dużo odpadów do zagospodarowania. Po co mają płacić za ich wywózkę i nazwijmy to utylizacje, składowanie. Rejowiec chętnie to wszystko wsypie w wyrobiska przy cementowni jeszcze podziękuje. Australijczyk nic nikomu za darmo nie dał i nie da. Musi mieć w tym jakąś korzyść i własny interes, a Polak jak zawsze g..pi będzie, po szkodzie. Będą miejsca pracy (chyba dla ciecia pilnującego wysypiska). Mam nadzieje, że się mylę i to bardzo, bo mi bardzo zależy na rozwoju tych naszych pięknych terenów.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
chelmski kasku nie napinaj sie bo ci żyłka peknie a i tak wszyscy używaja i beda używac sformułowania Lubelszczyzna, pojął hełmofon, czy ograniczony mozdzek ma?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak wam się zapali to składowisko skały płonnej to będzie atrakcja jak na Dolnym Śląsku. W Nowej Rudzie hałda płonie od lat i mimo prób nikomu nie udało się jej ugasić.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: