Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
no i skąd to drzewo się wzięło ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
boże masakra jak to sie mogło stać z skąd wogóle to cholerne drzewo sie wzieło zamiast korzystać z życia są w piachu nie zdołali sie przekonaać co to starość łukasz [*]karol[*] na zawsze w naszej pamięci nigdy o was nie zapomnimy[*][*][*][*][*][*][*][*][*]())()(^^
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyszła cicho jak mgła, rozłożyła ramiona. Pozostał płacz i żal, i strata niepocieszona. Zabrała 2 istnienia wezwała do ostatniego apelu. Pochylmy nisko głowy, oddając Im cześć przyjacielu. Zapalmy znicz pokoju, połączmy się w żałobie, bo znów zrządzeniem losu: Zginął łukasz i karolek[*] animozje niechęci. W pokorze jak jeden naród, złóżmy hołd Ich pamięci.KAROLEK[*][*] ŁUKASZEK[*][*] ŻEGNAJCIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
boże ja nie wiem dlaczego to sie stało znałam go ze szkoły ale niestety sie nie lubiliśmy ale teraz bardzo teraz tego żałuje [*][*][*][*][*][*]KAROLKU ŻEGNAJ [*][*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...