Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biadaczka: Kierowca przejechał rowerzystę. Obaj byli pijani

Utworzony przez Zgret 2000+, 29 lipca 2010 r. o 16:18 Powrót do artykułu
a policja niby caly czas akcje prowadzi na drogach i jest wielka wykrywalnosc pijanych tylko nie dodaja ze wiekszosc to rowerzysci po jednym piwie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozalka olaboga napisał:
nic na to nie poradzisz... trzeba sie po prostu jakos odstresowywac i nie myslec o tym
gorzej jak sie zacznie o tym myslec a pozniej wsiada sie za kierownice i widzi sie deb***i za kierownica
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... pijany rowerzysta to tez sytuacja nie do pozazdroszczenia, zwlaszcza jak jedziesz przez wichure w nocy i ci nagle wyjezdza :/ sprawdzone - potwierdzone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tata kupil samochod bo synio miesiac temu zdal za 10 razem egzamin i teraz synio sie musi pokazac przed dziewczyna i kolegami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozalka olaboga napisał:
... pijany rowerzysta to tez sytuacja nie do pozazdroszczenia, zwlaszcza jak jedziesz przez wichure w nocy i ci nagle wyjezdza :/ sprawdzone - potwierdzone.
nawet jak nie jest pijany tylko wieczorem jedzie nie oswietlony to stwarza zagrozenie sprawdzone
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
napisał:
gorzej jak sie zacznie o tym myslec a pozniej wsiada sie za kierownice i widzi sie deb***i za kierownica
to trzeba zareagowac i nie myslec dalej tylko skupic sie na jezdzie ps. mozna pobluzgac przez chwile , zeby sie odstresowac ups...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozalka olaboga napisał:
to trzeba zareagowac i nie myslec dalej tylko skupic sie na jezdzie ps. mozna pobluzgac przez chwile , zeby sie odstresowac ups...
pobluzgac mozna ale jak zareagowac? co mozna zrobic jak jakis wariat stwarza niebezpiczenstwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
napisał:
nawet jak nie jest pijany tylko wieczorem jedzie nie oswietlony to stwarza zagrozenie sprawdzone
w zeszlym tygodniu mialam taka przygode :/ pare dni temu z kolei moj kierowca zasnal za kierownica ze zmeczenia, bylo juz po polnocy dobrze, zjechal na dosyc ostrym zakrecie na przeciwny pas... zlapalam za kierownice :/ ciagle mam przed oczami obraz tego czerwonego audi przede mna :/ do tej pory jak sobie przypomne, to... Bog mial nas w opiece...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozalka olaboga napisał:
w zeszlym tygodniu mialam taka przygode :/ pare dni temu z kolei moj kierowca zasnal za kierownica ze zmeczenia, bylo juz po polnocy dobrze, zjechal na dosyc ostrym zakrecie na przeciwny pas... zlapalam za kierownice :/ ciagle mam przed oczami obraz tego czerwonego audi przede mna :/ do tej pory jak sobie przypomne, to... Bog mial nas w opiece...
no to mialas szczescie ze zdazylas zareagowac i nie spalas czesto jest tak ze kierowca jedzie a pasazer spi wtedy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podstawa to dobrze sie wyspac przed jazda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja jak mam gdzies dalej jechac to musze sie zawsze wyspac inaczej nie wsiadam za kierownice
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chociaz kiedys bywalo roznie ale od kiedy dostalem druga szanse podchodze do tego powaznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nikt nie spal... a ja jako pasazer lubie podrozowac ze sluchawkami w uszach, jak sobie tak "marze" to co jakis czas filuje jednym okiem co i jak na drodze, zwlaszcza jak jade w nocy. nie wiem co to bylo, bo nie bylo zadnych szarpniec ani nic, cos mi kazalo otworzyc oczy i zdazylam znaczy, ze to nie byl moj czas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
napisał:
chociaz kiedys bywalo roznie ale od kiedy dostalem druga szanse podchodze do tego powaznie
co to znaczy, ze dostales druga szanse? przezyles wypadek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo nie ma zadnych szrpniec zjezdza sie lagodnie i nieswiadomie dobrze ze w twoim przypadkow ty bylas obok ja jechalem sam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozalka olaboga napisał:
co to znaczy, ze dostales druga szanse? przezyles wypadek?
no:) a samochod na zlom poszedl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
napisał:
no:) a samochod na zlom poszedl
a jak to sie stalo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zasnalem za kierownica zjechalem na pobocze row i prawa strona drzewo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co skasowales?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mercedes vito
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 22

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...