Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Budżet obywatelski w Lubartowie. 14 szans na pieniądze

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 grudnia 2016 r. o 12:10 Powrót do artykułu
Ta lista to żenada . Nie ma na co głosować . Dla wszystkich mieszkańców jedynie będzie służyć pozycja nr 2 i nr 3 .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Ta lista to żenada . Nie ma na co głosować . Dla wszystkich mieszkańców jedynie będzie służyć  pozycja nr 2 i nr 3 .
masz racje, a może ja tak dorzucę projekt aby mi wyremontowali mieszkanie, bo guzik mnie obchodza inne osiedla na ktorych nie mieszkam i nie będę korystać z tych przywilejów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczekacze zawsze będą narzekać. Każda z tych rzeczy będzie służyć niemałej grupie osób. Czy skoro coś nie jest robione na Waszym osiedlu (bo tego nie zgłosiliście !) to oznacza, że nie można zagłosować na coś dla wszystkich lub na coś na cudzym osiedlu ? Czy to takie straszne zagłosować na coś, co posłuży sąsiadowi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
głosujcie głosujcie głosujcie będziemy się chwalić jakie my są światowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Malkontentom lista się nie podoba? Trzeba było ruszyć 4 litery, i napisać projekt w sprawie budowy pomnika "Internetowego Trolla"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że wszystko przypadnie dla jedno osiedla, a projekt, który był dla całego miasta przepadł. Ale przynajmniej jedna z rzeczy, na które głosowałam przeszła :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie, że się ludzie mobilizują. Podobaja mi się wygrane projekty. A jak sie komus nie podoba, to nic nie stoi na przeszkodzie samemu się ruszyć w kolejnym roku i namawiać sąsiadów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...