Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Burmistrz Lubartowa Jerzy Zwoliński nie straci stanowiska

Utworzony przez ~sąsiad~, 9 maja 2010 r. o 22:38 Powrót do artykułu
Bardzo dobrze!To mój sąsiad:)Jedno jest pewne ,że wysypiska mi pod domem nie wybuduje:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubartowiacy jeszcze raz pokazali że nie dojrzeli do demokracji. Sam burmistrz nawołując do bojkotu referendum tez wystawił sobie świadectwo. Ale cóż widocznie dla mieszkańców kłamstwa burmistrza, brak domu kultury, stadionu, przystanku, placów zabaw, parkingów, śmierdząca sortownia smieci pod nosem, ciemności na osiedlach nie mają żadnego znaczenia. Chcą to niech mają i jeszcze zafundowali burmistrzowi kilkudziesięciotysięczną odprawę. Brawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha ha ha. A wlasnie ze dojrzeli do demokracji. Lubartowianie maja swoje zdanie i nikt sfrustrowany nie bedzie nimi manipulowal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam sie z Kamą Jestem z Lubartowa i to co się tutaj wyprawia pod przykrywką "demokracji" to jest śmiech na sali. Prawda jest taka że jedna i druga strona nie jest godna uwagi więc czekamy co dalej ... Z pewnością ani pan T. ani pani J. nie nadają się do władz miasta i mieszkańcy o tym wiedzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Lubartowiacy jeszcze raz pokazali że nie dojrzeli do demokracji. Sam burmistrz nawołując do bojkotu referendum tez wystawił sobie świadectwo. Ale cóż widocznie dla mieszkańców kłamstwa burmistrza, brak domu kultury, stadionu, przystanku, placów zabaw, parkingów, śmierdząca sortownia smieci pod nosem, ciemności na osiedlach nie mają żadnego znaczenia. Chcą to niech mają i jeszcze zafundowali burmistrzowi kilkudziesięciotysięczną odprawę. Brawo
Śmiać się chce czytając takie komentarze. Właśnie, że dojrzeli do demokracji. Nie idąc na referendum oddali swój głos, którym było niepoparcie J. & T. I przypominam, ze to oni kłamali a nie burmistrz. Te twoje argumenty sa smieszne. Po pirewsze brak domu kultury to wina Spoldzielni mieszkaniowej; przystanku - nie mial na to wplywu burmistrz, poprostu miasto dzierzawilo dzialke, a ktos postanowil zrobic ze swoja dzialka cos co chcial; sortown ia w zadnym stopniu nie agraza i nie jest smierdzaca, to wymysl Jublewskiej; a ciemnosci na osiedlach to wina SM!!! Burmistrz jest nie winny. Te wszystkie argumenty są zmanikpulowane, i przekrecone. J & T zarzucali burmistrzowi to na co nawet nie mial wplywu. I daltego sie nie dziwie ze byla niska frekwencja. Bo po co popierac kogos, kot chce pozbyc sie przeciwnika politycznego w nieuczciwy sposob?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo mieszkańcy Lubartowa, pokazaliście że jacyś pajace czy inne żenujące kreatury typu J. czy T. nie mogą wam narzucać swoich chorych ambicji. Do psychiatryka z nimi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Brawo mieszkańcy Lubartowa, pokazaliście że jacyś pajace czy inne żenujące kreatury typu J. czy T. nie mogą wam narzucać swoich chorych ambicji. Do psychiatryka z nimi.
Ale to nie J. ani T. mieli decydować,tylko mieszkańcy. Oni poddali pod głosowanie ludziom. Jak ktoś tego nie rozumie,to do psychiatryka właśnie. A Lubartów kolejny raz pokazał,że jest bezwolną masą... "pajaców i żenujących kreatur". Co za zwycięstwo! Gratuluje!!! Zwolenników burmistrza stać było na siedzenie w domu na du***. Cóż za wyraz poparcia,dla swojego burmistrza )))) A tak, przecież to wyraz demokracji... udzielania poparcia na tyłku w chałupie :D:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parę tysięcy Lubartowian, którzy nie dają się trójcy manipulować są idiotami ???? A tylko 1700 ludzi mędrców??? Puknijcie się w czoło mędrcy..........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli chodzi o mnie, to biorę udział w każdych parlamentarnych i samorządowych wyborach, a nie idiotycznie zwołanych przez ........."na chwilę" przed właściwymi wyborami. Zapewne postąpiło tez tak wielu z nas wykształconych lepiej i myślących..............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie darmo zwą ich "Lubartowska Wściekła Trójca" /L+W+T/. Szkoda tylko pani Eli W. że daje się wykorzystywać Tomasiakowi i pani Jubl. A i tak za sznurki pociąga faktyczny właściciel targowiska pan Smyk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to prawda że władze Spółdzielni działają nielegalnie? No gdzież! Czy SM "Skarbek" w Łęcznej płaci za prąd? No gdzież! Przegraliśmy referendum? No gdzież! Czy p Tomasiak jest normalny? ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak Pan T prezes SM w Lubartowie może zarzucać coś drugiemu, skoro nie będęc jeszcze prezesuniem posiadał nielegalną sieć internetową. Gdy został pracownikiem SM nagle zrobił się święty i doprowadził do likwidacji wszystkich tego typu inwestycji. Niestety zapomniał że w momencie zakładania sieci każdy kogo Pan T pozyskał złożył się wspólny serwer czy ruter (nie znam się na sprawach technicznych), okablowanie itd- nigdy z tych pieniędzy się nie rozliczył. Jak widzę to pieniactwo Pana T to mam wrażenie że zrobi wszystko by tylko osiągnąć swój cel, a metody im bardziej nieuczciwe tym skuteczniejsze. Panie Prezesie opamiętaj się PAN, sam świeć przykładem, a dopiero później wymagaj tego samego od innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"No gdzież napisał:
Nie darmo zwą ich "Lubartowska Wściekła Trójca" /L+W+T/. Szkoda tylko pani Eli W. że daje się wykorzystywać Tomasiakowi i pani Jubl. A i tak za sznurki pociąga faktyczny właściciel targowiska pan Smyk.
Nie słyszałem o wściekłej, tylko o lubartowskiej świętej trójcy (świętej od krów) Zwoliński+Trąbka+Pankowski= 2010
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w stowarzyszeniu mol nie ma raczej ani pani Jublewskiej, ani pana Tomasiaka i ci ludzie robią swoje! Jeśli chcecie sprawdzić poczytajcie ich stronkę internetową. Jasne, że ich wykorzystali do swoich celów, ale czyja to wina? Ich? Wielu ludziom pomogli w różny sposób- wiem bo sama skierowałam tam znajomą i na nic zdadzą się wasze manipulacje. Ludzie dobrze wiedzą jak jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ratusz trzęsie gaciami choć Jublewska z Tomasiakiem przegrała. To jeszce nic. Czytałem że Borowicz ma być prezesem!!! SZCZYT OBŁUDY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dawno w Lubartowie wiemy, że to Pankowski jest guru burmistrza. Nic się nie dzieje bez jego zgody. Ludzie podziękowali mu w ostatnich wyborach to dostał stołek w ratuszu- prawie magister pan od reklamy ma swoich żołnierzy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejność jest trochę inna: 1. Trąbka 2. Pankowski 3. Zwoliński 4. Zalewski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...