Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chińczycy będą wydobywać bursztyn pod Lublinem? Już oglądali pola

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 października 2016 o 18:00 Powrót do artykułu
Już był jeden w Parczewie co zrobił interes na Bursztynie - Bursztynowy Waldek !!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A świstak siedzi i zawija
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Regionalne biuro Krajowej Izby Gospodarczej Bursztynu w Parczewie? Normalnie film Barei. To takie coś jest? Kto to taki twór utrzymuje i kto tam jest zatrudnionyyyy? czego to ludzie nie wymyśla stworzyć nowe koryta???
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Chińczycy to największe gnidy. Kopiują, tzn. kradną to, co nasza cywilizacja wypracowywała przez wieki. Transfer technologii (z powodów ekonomicznych) do Chin to największy błąd XXI wieku. Przyszłe pokolenia przekonają się, ze mam rację/.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To już na ukrainie są większe złoża bursztynu i to dużo płycej niż u nas. Siła robocza tez tańsza i nie daleko od Lubelszczyzny. Nasi zbyt pochopnie wyciągają wnioski z grzecznościowego zachowania Chińczyków.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dziwię się, że Polacy oddają złoża cennego kruszca w obce ręce. Tym różnimy się np. od Risjan. Oni nie są głupimi frajerami. Taki np. Chińczyk wydobędzie, po cichu załaduje do kontenerów i wywiezie do Chin, a potem powie, że gówno było.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
już wybudowali autostradę na EURO 2012... paszoł won!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Regionalne biuro Krajowej Izby Gospodarczej Bursztynu w Parczewie? Normalnie film Barei. To takie coś jest? Kto to taki twór utrzymuje i kto tam jest  zatrudnionyyyy? czego to ludzie nie wymyśla stworzyć nowe koryta??? Za swoje mogą utzrymywać Klub Przyjaciół Koziołka Matołka w Pacanowie. KIGB to podmiot prywatny i może prowadzić swoją działalność wszędzie gdzie uzna to za zasadne, co za tym idzie lubelskie złoża bursztynu wydają się być na tyle obiecujące aby izba prowadziła swój oddział w Parczewie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Obawiam się że masa krytyczna została już osoiągnięta i tranfer technologii zacznie postępować w przeciwnym kierunku (np. patrz chińskie technologie budowy mostów)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Niech walczą, ale nie tylko o wydobycie ale też przetwórstwo surowca na miejscu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
co z tym narodem głupich urzędników jest nie tak? co te głaby mają w sobie,że za cholere własnymi rękami nic q-rwa zrobić nie potrafią? wszystko rozdadzą ,a jak jeszcze troche łapówek bedzie ,to już szczęście niepojęte! już mamy nauczke z daewoo ,co teraz mamy gó.no a nie samochody ,był już gó.niany zakup gołych F16 co dalej? helikopterki z jednym śmigłem? dalej bydlaki ,naród czeka
Zaloguj się, aby oddać głos
0
rozkopią 300 hektarów ,zrobią 2 Turów ,same doły ,bursztyn zabiorom ,przyrodę zniszczom ,burdel zostawiom i tyle tego byssnesu durnych polazken bedzie,typowe
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: