Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dziś Miejska Wigilia w Lubartowie

Utworzony przez nnb, 20 grudnia 2013 r. o 09:53 Powrót do artykułu
a kiedy w Radomiu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słyszałem że na wigilii w Lubartowie ma przyjechać gość specjalny. Chytra baba z Radomia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jeszcze nie tak dawno chciał kilkunastu mieszkańcom utrzeć nosa. Chyba, że to w  ramach przeprosin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałem iść ale się trochę bałem. Powiem, że barszcz niedobry i mnie będzie Bednarski po sądach ciągał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy polskie przepisy zezwalaja na taka dzialalnosc w tak skrajnych warunkach higenicznych?Czy zadzialalo lokalne ukladziarstwo ?Ten pan lubi ciagac ludzi po sadach wiec uwaga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Murchlak skrajnie nie higieniczny to ty masz mózg.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Firma GOOGLE wprowadziła swój nowy produkt Lokalizator Telefonu! Od dziś możesz namierzyć każdy telefon za pomocą najnowszej satelity! Przekonaj się sam. http://lokalize.pl/v/qaia  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio na tej stronie trafiłem na fajną stronę, która pokazuje gdzie znajdują się działające fotoradary w danej chwili. W święta każdy gdzieś jedzie, każdemu się śpieszy, dlatego sprawdz czy na twojej trasie będą fotoradary w święta. http://pp.gdziefotoradar.pl/bmbhj Super strona.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lipa, ale najważniejsze żeby się pkazać...żeby napisali Niepeeselowiec:(((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...