Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dziś Miejska Wigilia w Lubartowie

Utworzony przez nnb, 20 grudnia 2013 o 09:53 Powrót do artykułu
a kiedy w Radomiu?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Słyszałem że na wigilii w Lubartowie ma przyjechać gość specjalny. Chytra baba z Radomia
0
A jeszcze nie tak dawno chciał kilkunastu mieszkańcom utrzeć nosa. Chyba, że to w  ramach przeprosin.
0
Chciałem iść ale się trochę bałem. Powiem, że barszcz niedobry i mnie będzie Bednarski po sądach ciągał
0
Czy polskie przepisy zezwalaja na taka dzialalnosc w tak skrajnych warunkach higenicznych?Czy zadzialalo lokalne ukladziarstwo ?Ten pan lubi ciagac ludzi po sadach wiec uwaga.
0
Murchlak skrajnie nie higieniczny to ty masz mózg.
0
Firma GOOGLE wprowadziła swój nowy produkt Lokalizator Telefonu! Od dziś możesz namierzyć każdy telefon za pomocą najnowszej satelity! Przekonaj się sam. http://lokalize.pl/v/qaia  
0
Ostatnio na tej stronie trafiłem na fajną stronę, która pokazuje gdzie znajdują się działające fotoradary w danej chwili. W święta każdy gdzieś jedzie, każdemu się śpieszy, dlatego sprawdz czy na twojej trasie będą fotoradary w święta. http://pp.gdziefotoradar.pl/bmbhj Super strona.  
0
Lipa, ale najważniejsze żeby się pkazać...żeby napisali Niepeeselowiec:(((
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: