Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
trudno w to uwierzyc... trudno uwierzyc, ze to Michał. to taka po**ebana ironia losy, ze chłopak o ksywce Rekin utonął...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do kogoś tam wcześniej: akurat pływać to on umiał, ale różne okoliczności są, nie wiadomo na ile wersja ze skurczem jest prawdziwa, ale są takie przypadki że i Michael Phelps by nie dał rady..... Ale nie no, akurat mój bliski kumpel, i kilku którzy to pisali pewnie też Rekin? Masakra :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurde też go znałam . tak mi go szkoda , nadal nie mogę w to uwierzyć .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
michaelo napisał:
na naukę pływania patałachy bo spotka was to samo:)
Padałach to twój stary!!!!!11 wieśniaku!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAaaaaaaaaaaaaaaaa napisał:
Padałach to twój stary!!!!!11 wieśniaku!!!!!!!!!!!!
mała pomyłka PATAŁACH!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znalem Rekina znalem jego dziewczyne, kurde dlaczego los karze ludzi niewinnych , a co do tego czy umieli plywac to rekin plywal bardzo dobrze sam niejednokrotnie widzialem ........eh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aquarius napisał:
Odpowiadam: głupek do kwadratu z takąż samą towarzyszką! Bo tylko ktoś taki wypływa na materacu nie umiejąc pływać!
tak sie składa że bardzo dobrze go znałem i wiem że potrafił dobrze pływac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeżeli ktoś zdecyduje się podzielić swoją opinią na jakimkolwiek forum, niech najpierw sięgnie po słownik !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po alkoholu to i rekin nie popływa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie leżeli oboje na materacu, słońce przygrzało wpadli do wody i łatwo o szok termiczny czy też jakikolwiek skurcz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy ze ktos ma kolizję, wypadek, zginie i już go wszscy mieszaja z błotem- masakra- opamiętajcie się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jejku, nie rozumiem niektorych wypowiadajacych sie na tym forum:( Jak mozecie tak pisac, oskarzac jego czy ją... Nie znacie faktow, nie wiecie jak było, szukacie tylko sensacji i nie obchodzi Was to ze mlodzi ludzie nie zyja i to jak rodzina i znajomi cierpia.. Tez go znałam:( To takie przykre:( Prosze Was, nie piszcie tu przeklenstw, wyzwisk, nie oskarzajcie tych mlodych ludzi, ktorzy nie zyja bo to rczej nie ma sensu... Pomodlmy sie lepiej za nich...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie jak nazywała się ta dziewczyna? Świeć Panie Nad Ich Duszami (*)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widzę że chociaż jedna osoba z pisządych tu wykazała się rozumem, też tego nie rozumiem jak możecie tak pisał wyzywać, nie rusza was to w ogóle że tacy młodzi ludzie a już musieli odejść?? całkiem już znieczulica jest , mnie to boli bo znałam Rekina i to naprawde dobre dziecko było [ dziecko wiem mial 18 lat ] ale to jeszcze dziecko dla jego mamy zawsze bedzie malym synkiem nikomu nie wadził i takie coś go spotkało,,, Właśnie pomyślcie trochę o ich bliskich co oni teraz czują a wy tu taki rzeczy wypisujecie szukacie sensacji, jak wam się nudzi proponuje pójść pobawić się w pisakownicy a nie osądzać tych młodych ludzi którym teraz i tak już nic nie pomoże .. Teraz może troszkę szacunku dla nich. Przykre naprawde że ludzie są coraz gorsi robią sobie żarty z Takiej tragedi, Jezu kochany... Rekin ;( [*] Na zawsze w naszej pamieci ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta dziewczyna nazywała się aneta, moja kolezanka, z zamoya.. : (
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kinia napisał:
Wiecie jak nazywała się ta dziewczyna?Świeć Panie Nad Ich Duszami (*)
To okropne... nie mogę patrzeć na Wasze wypowiedzi... Czy ludzie którym żal jest tych dwojga, czy którzy tęsknią za nimi naprawdę, wypisywaliby takie brednie? Dlaczego tu tyle wyzwisk? Zobaczcie gdzie dąży ludzkość. Nawet przy tak wielkiej tragedii znajdują się ludzie dumni a zarazem durni i wyzywają się nawzajem podczas gdy takie wydarzenie powinno nas raczej zjednoczyć i dać do myślenia... Na jakiej podstawie możecie też opowiadać jak doszło do tragedii? Nie wiecie tego, nikt nie wie. Zresztą, czy to ważne? To zapewne nie wróci ich życia. Jestem przyjaciółką obojga i nie mogę tego przeżyć... Ja wylewam łzy dniami i nocami a wy uskuteczniacie tu konflikty i wyzwiska... Tak, dziewczyna to Aneta Warenica, utonęła razem ze swoim chłopakiem Michałem Piłatem. To bez znaczenia które pociągnęło tą drugą osobę na dno, bo jestem pewna tego, że jeśli któreś z nich przeżyłoby na pewno potem popełniłoby samobójstwo z miłości. Taka była ich miłość i takiej miłości życzę każdemu. Miałam przyjemność oglądać ją prawie każdego dnia... Tęsknie:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
12tego sierpnia miałaby 17 urodziny ;(( wszyscy tyle planowaliśmy (
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurcze.... to strasznie młoda była ta Aneta. A takich najbardziej szkoda. Rekin też jakoś niedawno skończył :( Są chociaż razem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znalam rekina i nie moge uwiezyc do tej pory ze to prawda ((((((( i czytajac niektore wypowiedzi to naprawde az zal mi niektorych jak wogole mozecie pisac takie brednie po czyjejs smierci . ;C Michał [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
że też potrzebna jest śmierć, by zrozumieć ile człowiek dla ciebie znaczył...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...