Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
chlopaka nie znalam, ale aneta byla moja dobra kolezanka od kilku lat, strasznie mi jej szkoda, nadal mam jej rzeczy u siebie w domu, mialysmy sie umowic zebym jej je oddala.. to kompletnie bez sensu ze oboje tak umarli, byli tacy mlodzi, nadal to do mnie nie dociera ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bez sensu jest to ze Bog zabiera takie mlodziutkie osoby ktore niczemu nie zawinily, Chcieli spedzic razem troche czasu i spotkalo ich takie cos. To naprawde straszna tragedia ! [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rekinek nie miał 18 lat, lecz 21 maja skończył 17. Aneta natomiast nie skończyła jeszcze 17. A Wy, którzy piszecie takie brednie gówno wiecie o Anecie i Michasiu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najgorsze jesst to, że oni przeciez nie mieli pojęcia co się stanie mieli plany na przyszłośc na dalszą część wakacji być może na ten wyjazd tyle czekali, a w jednej chwili to wszytsko sie skończyło, może mieli za kilka dni spotkać się z kimś wyjechać jeszcze gdzieś i to już nigdy się nie spełni, najgorszy był pewenie moment kiedy tonęli i w pewnym momencie uśwaidomili sobie, że już koniec, że zginą, to był moment kiedy peweni jak nigdy zapragnęli żyć, i do tego musieli nawzajem patrzeć jak umierają, musieli patrzeć na śmierć ukochanej osoby wiedząc, że nie mogą nic zrobić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak mieli plany, mieliśmy zrobić jakieś ognisko spotkać się pogadać a tu... ;/ Rekin miał 17 był naprawwdę madrym chłopakiem i pięknie potrafił malować ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjaciółka napisał:
Rekinek nie miał 18 lat, lecz 21 maja skończył 17. Aneta natomiast nie skończyła jeszcze 17. A Wy, którzy piszecie takie brednie gówno wiecie o Anecie i Michasiu.
Dzieci powinny być pod opieka dorosłych. Jak jej nie ma, to się właśnie tak kończy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[*] napisał:
tak sie składa że bardzo dobrze go znałem i wiem że potrafił dobrze pływac
a ja znalam anete i wiem ze nie byla glupia ... pozatym o umarlych nie mowi sie zle .. lepiej nic nie mowic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziewczyna nazywala sie Aneta Warenica i była z Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ku*** deb***e którzy go obrażajcie nie wiecie jaki był to po h** głupie wypowiedzi zajmijcie sie czymś Frajerzy a jego temat uważam na tym forum za zamknięty !!! 1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto dzieci pościł same nad jezioro. Teraz ich rodzice będą odpowiadać za brak opieki. Prokuratura wszczęła śledztwo. Dlatego nie wydano ciał rodzinie i nie ma ustalonej nawet daty pogrzebu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michał [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wy gó_wno wiecie więc się nie wypowiadajcei. masz złe informacje co do pogrzebu . teraz to nie ma co oobgadywać, ze puścili bez opieki rodzice ich, podejrzewam że też byliście niejednokrotnie gadzieś bez rodziców w ich wieku . to akurat jest normalne . a komentarze typu nie umieli pływać to zostawcie dla siebie. Nie znaliście ich, nie byliście świadkami a najwięcej macie do powiedzienia !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://ekrasne.pl/oferta.html wg oferty internetowej to kąpielisko jest STRZEŻONE...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znałam Anetę, Michała z widzenia. O jej śmierci dowiedziałam się dopiero dzisiaj. Dalej nie mogę w to uwierzyć. Proszę nie oczerniajcie ich. Nie znaliście ich. Ich bliskim i tak jest już ciężko.. ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aneta ta dziewczyna miala na imie ! Wszytko w artykule jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytam po raz kolejny: gdzie byli rodzice? Dlaczego puszczono młodą dziewczynę samą nad jezioro? Być może jej tzw. chłopak przez swoją niedojrzałość doprowadził do tragedii? Miejmy nadzieje, że wszystkie aspekty tej niepotrzebnej tragedii wyjaśni śledztwo odpowiednich organów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Pytam po raz kolejny: gdzie byli rodzice? Dlaczego puszczono młodą dziewczynę samą nad jezioro? Być może jej tzw. chłopak przez swoją niedojrzałość doprowadził do tragedii? Miejmy nadzieje, że wszystkie aspekty tej niepotrzebnej tragedii wyjaśni śledztwo odpowiednich organów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamknij sie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ku***! Przestańcie oczerniać zmarłych! Nic już im życia nie wróci.. ;( ;( ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem waszego zachowania.... typu gdzie byli ich rodzice, czy umieli pływać.... Co to k.urwa za pytania? No dalej oczerniajcie ich -.-' może to wam polepszy samopoczucie... <żałosne> #56 Chu.j cie to obchodzi... Niedojrzałość ? widać, że nawet go nie znałeś. Radzę Ci przemyśl swoje zachowanie! i nie pisz takich bredni na forum. [*];(((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...