Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
resenfeld napisał:
"Rządy ludu" skończyły się w Polsce 20 lat wstecz. Twój umysł nie może przekroczyć pojęcia tzw. demokracji socjalistycznej. Tacy jak Ty już wymierają! Demokracja typu ateńskiego też się nie sprawdziła. Zacznij lepiej uprawiać rolę bo w tym wydajesz mi się być lepszy.
ale szalony, podejrzewam , że jeden z tych co nie pozwala nikomu innemu mieć swojego zdania, w domu też jesteś takim tyranem, to w takim układzie pozdrowienia dla twoich podwładnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I Twoje IP nie z UM?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
I Twoje IP nie z UM?
To do resenfelda było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja to mam swoje IQ zez mózgu swojego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubartowianie - to co wyrabiają na sesjach Rady Miasta Lubartowa tomasiak, jublewska, maciejewicz, ściseł itp to nic innego jak ośmieszanie społecznosci Lubartowa, tak opiniują czytelnicy ich wypocin lokowanych w mediach prasowych i elektronicznych regionalnych i krajowych , spotykam wielu ludzi pochodzącycych z Lubartowa i oto co zdecydowanie mówią; zróbcie wszystko co jest możliwe w Lubartowie aby wyeliminować pustogłowie, pazerność na władzę, a szczególnie nie robili wstydu, nie psuli wizerunku wspaniałym w zdecydowanej większości mieszkańcom naszego drogiego nam MIASTA LUBARTOWA. Mogą robić blamaż w miejscowościach pochodzenia , Niemce, Czemierniki itd, lecz ja tego nie polecam, bo tam łatwiej o kopniaka czy też o taczki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie no jasne,bo ci co siedzą i przytakują,to wyłącznie sobie wstyd robią, nie miastu:))) I zakładam się,że na następną kadencję mogą liczyć. Bo myśl dziewicza nie postoi w mózgu,że własnego zdania brak. Za to,że "miłe takie ludzie i nie biorą udziału w kłótniach".... I tak dalszej działalności pajacyków na druciku Państwu się życzy :DDDD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze że mamy telewizję, można na tych 11 poddanych popatrzeć! Głupio, to głupio, ale nikt sprzeciwić się nie śmie, bo każdy interes jakiś w przytakiwaniu ma i to jak najbardziej wymierny! wystarczy na deklaracje popatrzeć ...żal ... tempo raz, tempo dwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zeto napisał:
Lubartowianie - to co wyrabiają na sesjach Rady Miasta Lubartowa tomasiak, jublewska, maciejewicz, ściseł itp to nic innego jak ośmieszanie społecznosci Lubartowa, tak opiniują czytelnicy ich wypocin lokowanych w mediach prasowych i elektronicznych regionalnych i krajowych , spotykam wielu ludzi pochodzącycych z Lubartowa i oto co zdecydowanie mówią; zróbcie wszystko co jest możliwe w Lubartowie aby wyeliminować pustogłowie, pazerność na władzę, a szczególnie nie robili wstydu, nie psuli wizerunku wspaniałym w zdecydowanej większości mieszkańcom naszego drogiego nam MIASTA LUBARTOWA. Mogą robić blamaż w miejscowościach pochodzenia , Niemce, Czemierniki itd, lecz ja tego nie polecam, bo tam łatwiej o kopniaka czy też o taczki.
Treść, poziom i styl są jednoznaczną wizytówką "wspaniałego w zdecydowanej większości mieszkańca naszego drogiego nam MIASTA LUBARTOWA". No ale cóż, nie każdy ma szare komórki, a nawet jak mu się kilka trafi to i tak nie potrafią ich używać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...