Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Bezrobotni zrobią to za darmo ? Gdzie tutaj oszczędności ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Wągrowcu bezrobotni otrzymują pensje i są rejestrowani przez Urząd na okres doręczania decyzji podatkowych. Tracą jedynie urzędnicy, ale zyskuje ogół społeczeństwa. Ci, którzy dostaną zatrudnienie, nie pójdą do opieki po zasiłek. Faktyczna aktywizacja bezrobotnych, a nie czcze gadanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam propozycję dla obu Pań. Niech leczeniem ludzi też zajmą się bezrobotni, albo urzędnicy. Do cholery co to za maniera tanio tzn dobrze. Listy powinien doręczać listonosz, mleko powinna dawać krowa, lekarz powinien leczyć a Panie jak mają za dużo wolnego czasu niech przeprowadzają dzieci na pasach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lubartowie rozważają a w Parczewie podobno nie da sie takiego rozwiązania wprowadzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, może im się trochę ukróci. A to nagrody odbierają, a to są specjalistami od roznoszenia listów, a reszcie zostaje płacenie podatków na nich wszystkich. Niech się burmistrz zastanawia, byle niedługo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezrobotny zrobi to za minimalna krajową bo jak nie yo wyleci z pup.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze że stracą przywileje na rzecz osób potrzebujących. Pan burmistrz co chwila powtarza , że robi dla dobra mieszkńców. Zobaczymy czy się to sprawdzi w realu. Dosyć deklaracji , czas na realizację obietnic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potrzebującą jest sama pomysłodawczyni, bo chyba ciągle szuka pracy w urzędach zgodnej z jej aspiracjami. Jest specjalistką od wszystkiego, więc nęka lubartowskie urzędy i liczy, że ktoś dla świętego spokoju da jej posadę a ona już rozwiąże wszystkie problemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty hejterze stracisz fuchę????? Piszą to biedni nękani urzędnicy dobrego pana burmistrza i jeszcze lepszego wiceburmistrza specjalisty od kłamstw wyborczych????? Po trupach do ratusza....dosłownie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spokojnie, wszyscy wiemy że nerwy im puszczają przed jutrzejszą sesją. Boją się że Tomasiak wytoczy ciężką baterię dla niezdecydowanych , ażeby miasto opuściło związek śmieciowy i już nie będzie przeproś. Nie będzie tłumaczenia: łoj, nie wiedziałem. Przekonamy się kto naprawdę pilnuje naszych pieniędzy a kto liczy na pachnące synekury. My im haracze - oni nam pierścień do całowania? Dziękuję za takie rządy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kiedy można się zgłaszać do urzędu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
droga pani wąs zmień pani doktora albo dilera może niech bezzrobotni zaczną uczyć ludzi leczyć ludzi tam także są wielkie kolejki niech idą do urzędu i pomagają tam w pracy  śmiech i podziwiam panią za głupoty skąd to sie bieże w tej pustej głowie Urzednik zarabia wielkie pieniądze wielkie nagrody a bezrobotny co ma nic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem osobą bezrobotną i chciałbym,żeby burmistrz wprowadził zasady proponowane przez wnioskodawczynie. Tobie pepe roznoszenie decyzji podatkowych nie zagraża, boś niepisaty. Możliwe, że jesteś urzędnikiem, ale przecież jedno drugiego nie wyklucza...zwłaszcza przy obecnej władzy. Liczę na zainteresowanie przewodniczącego Rady i pocieszam się że wasze dni są policzone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chcę, aby losowo wybrany bezrobotny miał wgląd w moje dane ( adres, metraż, kwota do zapłaty itp), pomóżmy inaczej - twórzmy miejsca pracy dla bezrobotnych a nie dorywcze zajęcia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...