Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
brakuje mi izy jej wesołego uśmiechu śmiesznych tekstów cudownego głosu całej jej na jej pogrzebie cały kościuł pllakał na cmętarzu niemogłam patrzeć się na jej mamę siostrę jak ony rozpaczały kolezanka zasłabła IZUŚ TY JUŻ NIGDY DO NAS NI WRUCISZ ten zasrany hu* niech gnije w więzieniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hgfdhdfhgdj napisał:
brakuje mi izy jej wesołego uśmiechu śmiesznych tekstów cudownego głosu całej jej na jej pogrzebie cały kościuł pllakał na cmętarzu niemogłam patrzeć się na jej mamę siostrę jak ony rozpaczały kolezanka zasłabła IZUŚ TY JUŻ NIGDY DO NAS NI WRUCISZ ten zasrany hu* niech gnije w więzieniu
a ty dziecko idz do szkoly i nie opuszczaj lekcji polskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE WSIADA SIĘ ZA KÓŁKO POD WPLYWEM ALKOHOLU!!! ZAKODOWAC SOBIE W GŁOWACH!!!KIEDY W KONCU LUDZIE BĘDA MĄDRZY PRZED SZKODĄ???????TYLE TRAGEDII I LUDZIE NIE UCZĄ SIĘ NA BŁĘDACH!TEJ DZIEWCZYNKI ŚMIERCI NIE PRZEBOLEJE,CIĘZKO.ALE TRZEBA ŻYC DALEJ.TYLKO LUDZIE NIECH WAM ROZUMY WRACAJA PO WYPICIE...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żal mi Was !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hgfdhdfhgdj napisał:
brakuje mi Izy jej wesołego uśmiechu śmiesznych tekstów cudownego głosu całej jej na jej pogrzebie cały kościół płakał na cmentarzu nie mogłam patrzeć się na jej mamę siostrę jak one rozpaczały koleżanka zasłabła IZUŚ TY JUŻ NIGDY DO NAS NIE WRÓCISZ ten zasrany hu* niech gnije w więzieniu [/quote] Bardzo cierpisz ale na szczęście czas leczy rany a Iza pozostanie w twojej pamięci i czasami będziesz ją wspominać, ale już bez tego bólu i płaczu... Miałam bliską koleżankę, która też nagle odeszła, 3 lata temu :-( Do tego powyżej: nie na miejscu jest czepianie się ortografii :-/ [quote name=';/' timestamp='1293646632' post='413340'] żal mi Was !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A to co i do czego?! Mogłabym prosić o rozwinięcie myśli bo ten post pasuje tu jak kwiatek do kożucha ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
luka napisał:
a wiadomo czy ona nastolatka była trzeźwa
Jejuu człowiekuu co Ty piszesz?!! Ona nie wypiła nic wtedy!!! ku***aa ale wy macie pomysły;/A wiem ze nic nie wypiłą bo byłąm z nią i szłam wtedy;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodriga napisał:
Bardzo cierpisz ale na szczęście czas leczy rany a Iza pozostanie w twojej pamięci i czasami będziesz ją wspominać, ale już bez tego bólu i płaczu... Miałam bliską koleżankę, która też nagle odeszła, 3 lata temu :-( Do tego powyżej: nie na miejscu jest czepianie się ortografii :-/ A to co i do czego?! Mogłabym prosić o rozwinięcie myśli bo ten post pasuje tu jak kwiatek do kożucha ;-)
Po prstu jak to czytam to aż mi ręce opadają.. takie głupotyy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...