Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miał 80 gr zaległości. Poczta zagroziła egzekucją

Utworzony przez Gość, 6 maja 2010 r. o 20:27 Powrót do artykułu
dlatego od 20 lat nie płacę , a ponadto teraz jest to tlewizja pisiowa więc niech oni płacą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest to klasyczny przykład niegospodarności Poczty. Koszty egzekucji przekraczają zysk. A ponadto na Poczcie nie znają prawa, go nie dochodzi się egzekucji przekraczającej 2 zł (koszt listu zwykłego). Poczta powinna się zacząć edukować i wyrzucić z pracy leni i niewyuczonych prawników Poczty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam ten kraj jednak za bardzo chory...a poczta zamiast cieszyc się, że facet płaci abonament to obciąża go egzekucją za 80 gr...paranoja. Myślę, że teraz ze spokojnym sumieniem może przestać płacic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Abonament ?? Za co ?? Kewina samego w domu w święta juz oglądałem na TVP, 15 lat temu. A do grających fortepianów nie dorosłem. Nie oglądam, nie płace.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jutro wyrejestrowuję telewizor.Nie mam zamiaru płacić na tę bandę darmozjadów, homo niepewnych którzy . Wielka mi misja telewizji publicznej z gniotami typu plebania czy ta chała m jak miłość. Telewizja promuje różnego autoramentu ludzi inaczej sexualnych jak PaJacyków czy Piróg. Nie mam ochoty dokładać choćby grosza!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a komu w dobie internetu telewizor potrzebny - obejrzeć 102567 odcinek mody na sukces albo 1204 Klanu - głupota !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba na ten film Pośpiszalskiego "Solidni 2010" jest ta ściepa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Albo się wezmą za tych co nie płacą (a jest ich bardzo wielu - mają tv i etat stały w pracy) albo i ja pier***ę i też nie płacę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie zastanówcie się, za oglądanie reklam i spotów wyborczych TO ONI (telewizja) powinni nam dopłacać. Takiego gówna jakie teraz puszczają to nawet za komuny nie było. Na komercyjnych tak samo np. TVN TURBO od 2 tygodni puszczają to samo codziennie na innych kanałach identycznie. Niech sami to oglądają. Cwaniaki z komputera puszczą i mają z głowy, obsługi technicznej nie mają, jak się coś zawiesi to cały dzień nie ma wizji. Tylko chcą kasę zgarniać piepszone cwaniaczki-prezesiki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
dlatego od 20 lat nie płacę , a ponadto teraz jest to tlewizja pisiowa więc niech oni płacą
CHYBA RACZEJ PROPAGANDA SUKCESU I KŁAMSTW TUSKA I PAWLAKA ,CZYLI WODZUSIA I PRZYDUPASA ,TEN DRUGI TO WSZEDZIE SIE PRZYTULI GDZIE PINIDZY SO BO TE TAK MAJO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OLO, boski tekst, ale sie uśmiałam POlska to naprawdę kraj cudów... Jako dowód, moge pokazac upomnienie jakie dostałam. Wzywano do uregulowania dlugu w wysokości 1 grosza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cdn napisał:
Jutro wyrejestrowuję telewizor.Nie mam zamiaru płacić na tę bandę darmozjadów, homo niepewnych którzy . Wielka mi misja telewizji publicznej z gniotami typu plebania czy ta chała m jak miłość. Telewizja promuje różnego autoramentu ludzi inaczej sexualnych jak PaJacyków czy Piróg. Nie mam ochoty dokładać choćby grosza!!!!
Popieram. W telewizji króluje TOTALNE BADZIEWIE, mówienie o misji jest dobrym dowcipem. Proponują nam ogłupiające seriale, kiczowate programy typu "gwiazdunie"tańczą, śpiewają, jeżdżą, czy co tam jeszcze robią... Wartościowego filmu naprawdę ciężko się doszukać. A jak już się trafi, to dają o północy. No i jeszcze nawoluja do placenia abonamentu. LUDZIE, ZA CO??????? Jak dla mnie media w tej postaci są zupełnie niepotrzebne, mogą przestać istnieć, sporej grupie ludzi nie zrobi to większej różnicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nowa demokracja olidarnościowa , nie potrafiła stworzyc nic nowego , ciagle telewizja emituje filmy i seriale z epoki opluwanej komuny , dzisiejsza produkcja to seriale pokazujace dzień dzisiejszy Polaków tzn : pałace , wille , dostatnie zycie , problemy duperelne ale jakoś nie widza , nędzy , bezrobocia , rodziców żebrających na leczenie chorego dziecka , głodne dzieci itd , obłuda , falsz i zakłamanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ten facet jest bezdomny i nie zameldowany. Gdzie jest takie miejsce "spod lubartowa"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...