Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
to konserwator zabytków działa według własnego widzi mi się, czy według przepisów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może Pan "dziennikarz " byłby tak łaskawy dowiedzieć się, że nigdy w tym budynku nie było przedszkola, był tam żłobek. Władze miejskie - postarały się o szybkie jego zamknięcie i pozbycie się nieruchomości, jednocześnie wtrącając swoje trzy grosze do warunków zabudowy i ochrony zabytków - nie wchodząc w szczegóły. Może pozostawienie tego budynku dla " miasta"i np zagospodarowanie go jako dom kultury wyeliminowałoby dziś żenujące procesy sadowe. Ciekawe, jak dzisiaj to może skomentować Pan Burmistrz S. Co zostało zrobione za te pieniądze. Zasłanianie się dzisiaj burmistrza bezradnością jest kompromitacją całego urzędu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tam nie bylo łosiu zadnego zlobka tylko własnie przedszkole...nie wiesz, to nie poprawiaj innych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zen napisał:
tam nie bylo łosiu zadnego zlobka tylko własnie przedszkole...nie wiesz, to nie poprawiaj innych...
Łosiu , chyba jesteć małolat i nie pamiętasz faktów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no tak następny loś ktury niewie co tam było ja pamiętam rze był żłobek do kturego chodziłem w latach 70
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zmora napisał:
no tak następny loś ktury niewie co tam było ja pamiętam rze był żłobek do kturego chodziłem w latach 70
I na tym żłobku skończyła się prawdopodobnie twoja edukacja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i ja chodziłam tam do żłobka,chociaż na tym się moja edukacja nie zakończyła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...