Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Oświadczyny podczas przysięgi terytorialsów w Lubartowie [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 marca 2018 r. o 16:28 Powrót do artykułu
Dlaczego po 16dniach oberwatel przysięga ojczyźnie, narodowi? Czy taki kot ma pojęcie o wojsku, wojnie, obronie? Dwa lata klepalem w koszarach i mogę powiedzieć, że jestem ptzeszkolony, oni zawsze będą pajacami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cyrk za nasze pieniądze udający wojsko...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ty, łajzo, co zrobiłeś dla Ojczyzny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moskiewskie trolle P0-ZSL od szeregowca jaruzelskiego - zamknijcie jadaczki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślałem, że w końcu Antonio oświadczył się Bartkowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
A ty, łajzo, co zrobiłeś dla Ojczyzny?
co, nawet palcem nie kiwnę, bo już wystarczy jak moje poprzednie pokolenie walczyło i za karę ja teraz musze zapieprzać na czyjeś dzieci tj. na 500+ będąc już starym schorowanym człowiekiem, gdzie moim kraj nie dał nawet kromki chleba za darmo, na swoje sam pracowałem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenada ten twój komentarz człowieku... ogarnij się 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żałosne to jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zasadnicza służba jak najbardziej powinna być w prowadzona żeby choć trochę z każdego zrobić prawdziwego mężczyznę a nie chodzą mopy i rurki .Ale po 16 dniach zrobić z nich komandosów żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młodzi powinni być szkoleni powinna wrócić slozba wojskowa obowiązkowa tylko ktoś to powinnien tak zaplanować zebynie było jakiś ekscesów na terenie jednostki.Malo tego 500+jest bardzo potrzebne w naszym kraju i bardzo pomogło ludziom ,jeszcze jak by się wzięli za więzienia niech Ci ludzie zaczną coś robić w ramach odbywania kary
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
To już jest jakaś żenada w tej niby armii, nazbierali jakiś pajaców co do prawdziwego wojska nie chcą pójść i po 16 dniach szkolenia twierdzą że są niby żołnierzami. To jest totalna obraza dla prawdziwego wojska i tyle.
Człowieku, a powiedz mi co robią "zwykli" żołnierze kiedy kadra pójdzie do domu i zostają tylko ci którzy mają służbę (oficer dyżurny)? Siedzą i pierdzą w stołki, często gęsto chleją po kątach lub odwalają jakieś durne prace utrzymujące porządek na jednostce. Mają sporo czasu na szerzenie się patologii. STRATA czasu i życia. Mieszkałem na jednostce w czasie praktyki na SPR i swoje widziałem. Ci "żołnierze" jak piszesz to gówniaki po 18lat z ledwo skończoną podstawówką, wyrwane gdzieś ze wsi zabitej dechami, co pisać nie potrafi i często gęsto wysłowić się nie umie. I daj takiemu nowoczesny sprzęt do obsługi. A te 16 dni to początek, po dwóch latach umiejętnościami nie będą odbiegać rocznemu szkoleniu w zwykłej służbie, a będą mogli żyć normalnie, mieć rodziny itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po 16 dniach to zostali wyszkolonym i koszernym mięsem armatnim vel operatorem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale błysnął. Chyba musztry nie było. Taki Rambo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...