Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Sprawa powoli przyschnie. W końcu to syn lokalnego lekarza. A lekarze z prokuratorami trzymają sztamę.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ja Wam powiem co robią teraz śledczy. Zajmują się przypadkami rzekomego ściągania filmów z torrentów.  Podobno to kilkaset tysięcy delikwentów. 
0
biegli biegną i nie mogą dobiec-cała lubelszczyzna i nie tylko...
0
Zrobią mu taką opinię zeby uniknął kary. Dzisiaj prawie wszystko da się kupić za odpowiednią kwotę.
0
Nie no najlepiej z każdego mordercy robić wariata i wtedy będą chodzili po ulicach zabójcy. Co to wszystko ma znaczyć k..... zabił to musi poniesć karę
0
SKURWYSYN! NA SZUBIENICĘ Z CHUJEM!
0
"W optymistycznej wersji, ocena biegłych powinna być gotowa jesienią. Jeśli więc 21-latek stanie przed sądem, to nastąpi to dopiero pod koniec roku. Ponad rok od zbrodni."   ... ojciec mordercy jest znanym lekarzem w Lubartowie. To tak na marginesie.  
0
Dobrze pamiętam że to syn jakiegoś mecenasa ? to by tłumaczyło robienie głupka z gościa  
0
A moze to nie on? Wiele osób pisze ze to morderca a co jeśli się mylicie? Może on widział mordercę i nie mógł nic zrobić i z rozpaczy to zrobił. Nie oglądaliście "Ojca Mateusza" jak młody królikowski grał postać co widziała jak kolega gwałci koleżankę i miał traumę? Samo życie, może i tu była podobna sytuacja, może jego lub jej najlepszy przyjaciel zabił, a on nie chce być frajerem, bo sie boi że zjedzie na harem i mu pupsko pęknie?
0
Dla mnie to jest śmieszne. Wystarczy mieć kogoś dobrze ustawionego w rodzinie i można zabijać. Znałem tą dziewczynę i nie zasłużyła na taki los. Taki chuj powinien gnić w lochu bo więzienie to za bardzo hotel przypomina.
0
Syn znanego Lubartowskiego lekarza, a nie mecenasa.
0
A moze to nie on? Wiele osób pisze ze to morderca a co jeśli się mylicie? Może on widział mordercę i nie mógł nic zrobić i z rozpaczy to zrobił. Nie oglądaliście "Ojca Mateusza" jak młody królikowski grał postać co widziała jak kolega gwałci koleżankę i miał traumę? Samo życie, może i tu była podobna sytuacja, może jego lub jej najlepszy przyjaciel zabił, a on nie chce być frajerem, bo sie boi że zjedzie na harem i mu pupsko pęknie?
  Fakt. Sandomierz to miasto zbrodni. Nie ma przebacz. A tobie radzę ..... mniej TV, a więcej ruchu i świeżego powietrza. Rozmiękczyłeś swój mózg na amen. :D
0
Ktoś napisał, że chcą na siłę zrobić z zabójcy głupka. Nie ma takiej potrzeby- to był głupek. Jak większość osadzonych w pierdlach - którzy jednak tam siedzą. Można mieć nadzieję, że ten świrek do nichch dołączy
0
ludzie to syn znanego doktora KNEFLA i nic my nie poradzimy sprawa się ciągnie i co nic z tego kto ma plecy i kase to jest panem a może ona sama się zabiła i go podpaliła ja mam tylko jedno zdanie postawić go w centrum lubartowa i ukamienować dziada
0
Syn znanego Lubartowskiego lekarza, a nie mecenasa.
Przecież co za róznica,to ta sama swołocz !!!!
0
Widać jak kasa i układy swoje robią, inny by został już prawomocnie skazany,CIEKAWE ILE JUŻ K. KASY WYŁOŻYŁ
0
Widać jak kasa i układy swoje robią, inny by został już prawomocnie skazany,CIEKAWE ILE JUŻ K. KASY WYŁOŻYŁ
A może to nie kasa, ale chłopaczyna faktycznie ześwirował, bo laska się nim zabawiła?
0
Biedna ta dziewczyna co zadała się z wariatem... niech spoczywa w pokoju. A wariata do piekła.
0
Jak ktos nie umie sobie poradzic z uczuciami to niech się leczy za wczasu - a nie ludzi zabija. Zjeb jeden. Nawet jak się nim zabawaiła, to nie powinien jej zabijać. Żadne tłumaczenie o zabawieniu się nim nie usprawiedliwia wariackich posunięć kolesia.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: