Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policja spogląda brudnym okiem kamery

Utworzony przez motoń, 31 marca 2010 r. o 22:28 Powrót do artykułu
Dodatkowo, jedno z urządzeń od miesięcy jest uszkodzony. Polska to fajny kraj ))))))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja znać język polska. ja umieć pisać. ja chcieć pracofać w dw. ,,Dodatkowo, jedno z urządzeń od miesięcy jest uszkodzony.''
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
– Byłem w komendzie i widziałem, że obraz jest niewyraźny, a jedna kamera zepsuta – mówi radny Andrzej Kardasz.
No i wpuść takiego do fabryki, jeszcze co wyniesie ... jakąś niejawną informację, albo co gorsza ... ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W każdym większym mieście na zachodzie jest monitoring, ludzie którzy nie robią nic złego nie mają się czego bać, przeciwnie mogą się czuć bezpiecznie. Kamery to mniej chamstwa i chuligństwa! http://urzad-gminy.blogspot.com/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co z tego ze sa kamery. U mnie jest jedna i to tak ustawiona ze widac czesc parkingu i ulice obok, a osiedla ( tam gdzie cos moze sie dziac ) wcale . A z reszta kamery i tak dlugo nie pociagna. Jak nie stac nas na oswietlenie miasta to tym bardziej na kamery
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...