Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pracownicy Biedronki ukradli 10 tys. naklejek żeby zdobyć "Świeżaki"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 września 2017 r. o 10:30 Powrót do artykułu
A gdzie byly panie z ochrony przeciez te nakleiki ida ze strefy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za darmo bym wziął ,przy okazji robiąc zakupy . Ale zbierać jakieś naklejki ,by dostać maskotki to już przesada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale dziadostwo. Dziady skusiły się na naklejki..... Polak potrafi..... kombinować. Dobrze, że ich złapali, niech nie myślą że mogą dymać wszystkich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie rzeczy za rzadow pis a co na to Duda - czyni cuda???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te naklejki na siur.. świeżaka są za małe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Istnieją jakieś granice. Panowie powinni pójść siedzieć. Swoją drogą wydaje mi się, ze w netto graj ze scottiem są ciekawe i bardziej edukujace. Dobrze, że sklepy kombinują w ten sposób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co to za akcja w netto? Też się coś zbiera?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za każde wydane 30 zł dostajesz saszetkę z kartami, uzbierawszy całą kolekcję można zagrać w kilka gier karcianych, do tego można dokupić album, w którym sa zawarte ciekawe informacje i przepisy. Dobre pomysły na spędzenie czasu z dziećmi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czasem w promocji możesz dostać dwa albumy w cenie jednego, tzn. drugi kosztuje niby 1grosz. Sklepy kombinuja jak mogą, ale wydaje mi się, że takie nieco edukacyjne rozrywki, jak Scottie są ciekawsze niż tylko zbieranie jakiś fantów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A do kiedy ta akcja w netto trwa? Też byśmy z dzieciaczkami pozbierali oni lubią karty, gry planszowe itd. to chętnie razem zagramy:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że już biżej końca bo trwa od początku września, jak będziesz dopytaj dokłanie ekspedientki. Nir wiem czy zdążysz uzbierać karty, ale album się kupuje, a w nim wiele fajnych rzeczy, spróbój może się uda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karty też można kupić jakby co. Saszetka kosztuje 1,99, jak komuś brakuje to może sobie kupić :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
joasia napisał:
A do kiedy ta akcja w netto trwa? Też byśmy z dzieciaczkami pozbierali oni lubią karty, gry planszowe itd. to chętnie razem zagramy:)
 Zdaje się, że do końca października. Panie w netto też powinny wiedzieć, więc zawsze można się ich spytać. Jeżeli masz mało kart, to tak jak radzą dziewczyny możesz dokupić saszetki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...