Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Żeby zabić dziecko, to musi ono być już istotą. Kim Ty jesteś, żeby mówić całemu światu, że kilkutygodniowy płód jest już istotą. Ty możesz sobie tak myśleć a ja myślę inaczej i w pewnych sytuacjach, jak wykryta choroba, gwałt, dopuszczam aborcję. Dla Ciebie dzieckiem może być nawet nasienie na brzuchu i g...no mnie to obchodzi, tylko nie wchodź z butami w czyjeś życie i nie mów, że ktoś zabija.. Dla mnie psychicznie chory jest ktoś, dla kogo plemnik jest istotą a jednocześnie jest przeciwko in vitro.
Dobrze ze Ciebie nie wyskrobano jak byłeś w brzuchu a powiem szczerze a sądząc po Twojej wypowiedzi nie byłaby to duża strata dla społeczeństwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście, ze trzeba pomoc! Biedna psinka, w przyszłości należy mu sie piękne życie takie, którego nigdy nie miał! A tego zwyrodnialca zakopać lub utopić! Ludzie zamiast wydawać te 5-10zl na niepotrzebne rzeczy, niezdrowe przekąski moglibyście pomoc psinie! Nie bądźmy obojętni..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
50zł poszło na konto dla Pieska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście szkoda stworzenia, ale coś mnie trafia jak czytam, że zbierane są na niego pieniądze. A dlaczego ? Otóż dlatego że od 2 miesięcy włączona jestem w zbiórkę pieniędzy na operację serca rocznej Mai. I wiecie jaki odzew ? 1600 zł !!!! Rodzice każdego jednego dnia płaczą z bezsilnosci i patrzą jak dziecko gaśnie im w oczach a tu wielcy obrońcy zwierząt zbierają na psa. Owszem on też jest ważny ale kto ważniejszy ? Ludzie zacznijcie myśleć. :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....nie jestem finansowym krezusem, ale 100 już wysłałem przelewem na ratowanie tej biednej psiny ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zrobić mu to samo a nie grzywna! kamień u szyi i do wisły ;/
A z której komendy pies był ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proszę wpłacać większe sumy bo na razie to najwięcej 20zł i 50zł. Oczywiście są wpłaty i i kilka razy wyższe ale tych jest zdecydowanie mniej. Pies musi być leczony w USA klinice Hospital Animals Detroit a to kosztuje bo czeka go minimum półroczny pobyt i długa rekonwalescencja. Chyba rozumiecie że przelot, hotele, operacje i zabiegi kosztują a poleci też z nim opiekunka która musi mieć zagwarantowane środki na pół roku pobytu w Detroit.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ada, biedna psina wysłałam 20 zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mówisz o morderstwie na nienarodzonym dziecku, tak to kobiety wybór a gdzie jest głos malutkiego człowieka? Tak nawiasem mówiąc do powiedzenia najwięcej moją osoby które same nie zostały wyskrobane.
Gościu to jest artykuł o biednym psinie. Te swoje wypociny wygłaszaj na forum radia maryja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I gówno ci do tego!To jest wybór kobiety która jest w nie chcianej ciąży!Nikt na siłę tego nie robi.Nie porównuj do zwierzęcia które nie ma wyboru!!!A chce żyć i walczy.Jest skazane na ludzi.A lepiej usunąć ciążę niż oddać dziecko do bidula po to żeby męczyło się tam przez długie lata!!!-----"poniała ty radio Maryja"???
  Ot kultura "obrońcy zwierząt".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby zabić dziecko, to musi ono być już istotą. Kim Ty jesteś, żeby mówić całemu światu, że kilkutygodniowy płód jest już istotą. Ty możesz sobie tak myśleć a ja myślę inaczej i w pewnych sytuacjach, jak wykryta choroba, gwałt, dopuszczam aborcję. Dla Ciebie dzieckiem może być nawet nasienie na brzuchu i g...no mnie to obchodzi, tylko nie wchodź z butami w czyjeś życie i nie mów, że ktoś zabija.. Dla mnie psychicznie chory jest ktoś, dla kogo plemnik jest istotą a jednocześnie jest przeciwko in vitro.
  Zabijanie dziecka nienarodzonego możesz sobie nazwać nawet lotem w kosmos, a i tak zostanie tym czym jest - pozbawieniem człowieka życia. Plemnik czy jajeczko nie jest człowiekiem, ale zapłodniona komórka jajowa to już nowe życie. Nie chcesz dzieci - zabiezpieczaj się. Wpadłeś - ponieś konsekwencje. Choroba dziecka to nie powód do jego zabcia, to że jest owocem gwałtu to też nie jest powód by je zabić. Są gorsze tragedie, a powikłania poaborcyjne mogą kobietę pozbawić szansy na macierzyństwo w czasie gdy będzie to jej decyzja, a nie efekt przypadku czy przestępstwa. Karać trzeba gwałcicieli, a nie poczęte z gwałtu dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj pisaliście już o tym, dajcie już spokój. Śmierć nienarodzonego dziecka jest większym nieszczęściem niż śmierć zwierzącia. Co roku w Polsce w wyniku aborcji ginie ok 700 nienarodzonych dzieci. 2 DZIENNIE.
To jest artykul o maltretowanym psie, a nie o aborcji. Kilkumiesieczny szczeniak, w przeciwinstwie do zarodka, ma swiadomosc, czuje bol i strach. Nawiedzony moherze, swoje zale wylewaj na forum Radyja. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak uzbieracie duzo pieniedzy to ja sie nmzaopiekuje Tylko biore go z cala kasa .......pytanie ile kosztuje Uspienie u weterynarza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście szkoda stworzenia, ale coś mnie trafia jak czytam, że zbierane są na niego pieniądze. A dlaczego ? Otóż dlatego że od 2 miesięcy włączona jestem w zbiórkę pieniędzy na operację serca rocznej Mai. I wiecie jaki odzew ? 1600 zł !!!! Rodzice każdego jednego dnia płaczą z bezsilnosci i patrzą jak dziecko gaśnie im w oczach a tu wielcy obrońcy zwierząt zbierają na psa. Owszem on też jest ważny ale kto ważniejszy ? Ludzie zacznijcie myśleć. :(
    Każdy jest ważny, zwierzę, człowiek. Kto nie szanuje zwierząt nie ma szacunku do ludzi. Jest tyle organizacji pomagającym ludziom, dzieciom, tyle osób wpłaca pieniądze na ich konta, że pomoc dla zwierząt to naprawdę mały odsetek tego co dostają dzieci. Może warto nagłaśniać takie akcje jak zbiórka pieniędzy na chore dziecko a nie narzekać, że za mało ktoś daje, jak ma dawać skoro nie wie, że jest taka zbiórka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak uzbieracie duzo pieniedzy to ja sie nmzaopiekuje Tylko biore go z cala kasa .......pytanie ile kosztuje Uspienie u weterynarza
    Czyżbyś mądrze chciał sam sobie wymierzyć sprawiedliwość? Idź i zapytaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proszę wpłacać większe sumy bo na razie to najwięcej 20zł i 50zł. Oczywiście są wpłaty i i kilka razy wyższe ale tych jest zdecydowanie mniej. Pies musi być leczony w USA klinice Hospital Animals Detroit a to kosztuje bo czeka go minimum półroczny pobyt i długa rekonwalescencja. Chyba rozumiecie że przelot, hotele, operacje i zabiegi kosztują a poleci też z nim opiekunka która musi mieć zagwarantowane środki na pół roku pobytu w Detroit.
    Taa, już na pewno. Podnieca cię pisanie bzdur to sobie znajdź inny temat.   Pomoc jest dobrowolna, nikt nie musi wpłacać ale też proszę nikogo nie rozliczać z jego decyzji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego ost tak wiele jest podobnych historii :( bydlaki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Guest (24 lipca 2015 o godzinie 18:09) Jak uzbieracie duzo pieniedzy to ja sie nmzaopiekuje Tylko biore go z cala kasa .......pytanie ile kosztuje Uspienie u weterynarza O właśnie idź SIĘ uśpij!!!!jednego głupka mniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy jest ważny, zwierzę, człowiek. Kto nie szanuje zwierząt nie ma szacunku do ludzi. Jest tyle organizacji pomagającym ludziom, dzieciom, tyle osób wpłaca pieniądze na ich konta, że pomoc dla zwierząt to naprawdę mały odsetek tego co dostają dzieci. Może warto nagłaśniać takie akcje jak zbiórka pieniędzy na chore dziecko a nie narzekać, że za mało ktoś daje, jak ma dawać skoro nie wie, że jest taka zbiórka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name="Gość" post="1061155" timestamp="1437754823"] Każdy jest ważny, zwierzę, człowiek. Kto nie szanuje zwierząt nie ma szacunku do ludzi. Jest tyle organizacji pomagającym ludziom, dzieciom, tyle osób wpłaca pieniądze na ich konta, że pomoc dla zwierząt to naprawdę mały odsetek tego co dostają dzieci. Może warto nagłaśniać takie akcje jak zbiórka pieniędzy na chore dziecko a nie narzekać, że za mało ktoś daje, jak ma dawać skoro nie wie, że jest taka zbiórka.[/quote A co my robimy ? Tylko że mało kto jest do tego chętny :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...