Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
i co osiągneliście tym? gówno Dlaczego polaczki to tacy ciemni są?wybierają jak nie czerwonych co przez 50 lat doprowadzili kraj do ruiny to wybierają czarnoczerwonych jakąś żydokomune typu PiS czy PO którzy 24 lata temu w magdalence dokończyli dzieło komuchów rozkradając polskę dalej i Ci właśnie ludzie dziś latali po przejściu i marnowali paliwo społeczeństwa któremu ciężko żyć i Ci ludzie zapraszają człoków Pisu gdzie bracia kaczńyscy właśnie 24 lata temu w magdalence całowali się z komuchami układając ciemnocie polskiej klejne 50 lat zacofania, dlaczego ten naród od 300 lat jest taki głupi,od pierwszego rozbioru??? głosuje na PO czy chłopów czerwonych z PLSu lub cwaniaków z palikotów . Kiedy polacy się obudzą????? straciłem już wiarę w to społeczeństwo bo właśnie takie akcje pokazują tylko jak ono jest ciemne,a szkoda może za 100 lat będzie lepiej w tym kraju jak Ci co protestowali dzisiaj i ich wnukowie powymierają . Ludzie nie tędy droga obudzcie się polacy!!!! Co wam dzisiejszy zmarnaowany dzień dał NIC!!!! Czegoś biedny?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aż dziwne ,że policja się nie zainteresowała tym kosynierem ? No ale to prowincja więc chyba dlatego !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to da ktoś cos napisze ktoś sie wyżali a "grupa uprzywilejowana" wywalone w kosmos nagrody sobie weźmie ście....wo bez zasad nami rządzi i ma daleko gdzieś taką sytuacje ---- ps wystarczy posłuchać tego bełkotu z Warszawy -- odruch wymiotny.... ale oni muszą tkwić na stołkach bo nic innego nie potrafią .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jetem z miasta ale niech mi ktoś ku....,..wa wytłumaczy dlaczego mam kupować w sklepie osiedlowym jabłka z holandii za krocie a polskie w skupie są za 90 gr. oj zbliża się kryska na walonego matyska.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Film jak spuszczli paliwo z ciągnika: http://xoxi.net/Paliwko.avi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Protest pod Zamościem http://www.lublin112.pl/labunie-rozpoczal-sie-protest-rolnikow/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście rolnik jedna z najbardziej roszczeniowych grup społecznych w tym kraju. A w imię czego ma być traktowany jak inni obywatele. Dostaje dopłaty jakie one są ale dostaje, płaci prawie nic na ubezpieczenie społeczne (jak mówią statystyki to największa grupa korzystająca z służby zdrowia ) dostaje różne skupy gwarancyjne po cenach minimalnych i tak dalej można wymieniać. Prowadzę działalność gospodarczą , nikt mi do tego nie chce dopłacić, Państwo nie chce kupić moich usług po cenach minimalnych, muszę zapłacić co miesiąc ZUS za siebie i pracowników każdy wie ile tego jest i tak dalej można wymienić. Jak poszedłem do Urzędu skarbowego żeby odroczono zapłatę podatku o 10 dni bo nie miałem bo klient nie zapłacił to dyrektor powiedział że jak nie idzie to powinienem zmienić branże. DLATEGO MUWIĘ ROLNIKOM PANISKOM CO CIĄGLE NAŻEKAJĄ JAK SIĘ WAM NIE OPŁACA TO TRZEBA ZMIENIĆ BRANŻE. A NIE CIAGLE WYCIĄGAĆ ŁAPY O DARMOWE. ŻEBY COŚ ŻĄDAĆ TRZEBA NAJPIERW COŚ DAĆ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marcin k napisał:
i co osiągneliście tym? gówno Dlaczego polaczki to tacy ciemni są?wybierają jak nie czerwonych co przez 50 lat doprowadzili kraj do ruiny to wybierają czarnoczerwonych jakąś żydokomune typu PiS czy PO którzy 24 lata temu w magdalence dokończyli dzieło komuchów rozkradając polskę dalej i Ci właśnie ludzie dziś latali po przejściu i marnowali paliwo społeczeństwa któremu ciężko żyć i Ci ludzie zapraszają człoków Pisu gdzie bracia kaczńyscy właśnie 24 lata temu w magdalence całowali się z komuchami układając ciemnocie polskiej klejne 50 lat zacofania, dlaczego ten naród od 300 lat jest taki głupi,od pierwszego rozbioru??? głosuje na PO czy chłopów czerwonych z PLSu lub cwaniaków z palikotów . Kiedy polacy się obudzą????? straciłem już wiarę w to społeczeństwo bo właśnie takie akcje pokazują tylko jak ono jest ciemne,a szkoda może za 100 lat będzie lepiej w tym kraju jak Ci co protestowali dzisiaj i ich wnukowie powymierają . Ludzie nie tędy droga obudzcie się polacy!!!! Co wam dzisiejszy zmarnaowany dzień dał NIC!!!! Czegoś biedny?????
hmm rozumiem, ze mieszkasz w Anglii:)?albo w Szkocji?:)a na kogo Ty byś głosował? co byś zrobił? daj przykład! narzekać może każdy. To co byś zrobił, aby usprawnić gospodarkę itp?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tROPICIEL napisał:
Oczywiście rolnik jedna z najbardziej roszczeniowych grup społecznych w tym kraju. A w imię czego ma być traktowany jak inni obywatele. Dostaje dopłaty jakie one są ale dostaje, płaci prawie nic na ubezpieczenie społeczne (jak mówią statystyki to największa grupa korzystająca z służby zdrowia ) dostaje różne skupy gwarancyjne po cenach minimalnych i tak dalej można wymieniać. Prowadzę działalność gospodarczą , nikt mi do tego nie chce dopłacić, Państwo nie chce kupić moich usług po cenach minimalnych, muszę zapłacić co miesiąc ZUS za siebie i pracowników każdy wie ile tego jest i tak dalej można wymienić. Jak poszedłem do Urzędu skarbowego żeby odroczono zapłatę podatku o 10 dni bo nie miałem bo klient nie zapłacił to dyrektor powiedział że jak nie idzie to powinienem zmienić branże. DLATEGO MUWIĘ ROLNIKOM PANISKOM CO CIĄGLE NAŻEKAJĄ JAK SIĘ WAM NIE OPŁACA TO TRZEBA ZMIENIĆ BRANŻE. A NIE CIAGLE WYCIĄGAĆ ŁAPY O DARMOWE. ŻEBY COŚ ŻĄDAĆ TRZEBA NAJPIERW COŚ DAĆ.
Do tusska napisz !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tROPICIEL napisał:
Oczywiście rolnik jedna z najbardziej roszczeniowych grup społecznych w tym kraju. A w imię czego ma być traktowany jak inni obywatele. Dostaje dopłaty jakie one są ale dostaje, płaci prawie nic na ubezpieczenie społeczne (jak mówią statystyki to największa grupa korzystająca z służby zdrowia ) dostaje różne skupy gwarancyjne po cenach minimalnych i tak dalej można wymieniać. Prowadzę działalność gospodarczą , nikt mi do tego nie chce dopłacić, Państwo nie chce kupić moich usług po cenach minimalnych, muszę zapłacić co miesiąc ZUS za siebie i pracowników każdy wie ile tego jest i tak dalej można wymienić. Jak poszedłem do Urzędu skarbowego żeby odroczono zapłatę podatku o 10 dni bo nie miałem bo klient nie zapłacił to dyrektor powiedział że jak nie idzie to powinienem zmienić branże. DLATEGO MUWIĘ ROLNIKOM PANISKOM CO CIĄGLE NAŻEKAJĄ JAK SIĘ WAM NIE OPŁACA TO TRZEBA ZMIENIĆ BRANŻE. A NIE CIAGLE WYCIĄGAĆ ŁAPY O DARMOWE. ŻEBY COŚ ŻĄDAĆ TRZEBA NAJPIERW COŚ DAĆ.
to Ty coś daj! skoro nie masz na podatek to słabo dajesz coś! a gdzie te skupu gwarantowane? hahaha:D nie wiesz nie wypowiadaj się. Żeby Ci tak zabrać tych rolników to byś z głodu zdechł. Szanuj ludzi Panie Najmądrzejszy:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-----------------------------DZIĘKUJEMY PATRIOTOM ROLNIKOM LUBELSZCZYZNY !----------------------- A po przeczytaniu na tym FORUM Komentarzy, to zwłaszcza z jednego "koń" by się uśmiał ale przed tym , autora "koń" by... dotkliwie pogryzł i skopał . Konie nie cierpią komuchów dlatego by jeszcze na tego komucha się... załatwił (!). Temu komuchowi w odpowiedzi należy tylko przekazać jeden wyraz pytający ... "D L A C Z E G O" ? . Dlaczego "koniu" to wszystko się stało o czym piszesz ?. Jeżeli "koniu" piszesz za pieniądze?.... O K ! . Ale jeżeli poniżasz Polaków pracują cych poza granicami zdala od Rodziny , Ojczyzny to powinieneś dobrowolnie zgłosić się do Szpita la lub Kliniki Psychiatrycznej !. Koniec ! ani słowa więcej !!!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/my_videos?feature=mhee Łabunie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i co no i jajco - sam jestem rolnikiem ale po stresie jaki co kilka lat zawsze po wyborach stosują wybrańcy którzy obiecują przed wyborami a po jakzostaną wybrani zapominająco mówili i zaczyna się następne 4-ry lata mordęgi z tak zwanym wrogiem na własnej krwi chodowanym!!! W moim przypadku zaczołem współpracę z sąsiadem za miedzy /Czechami / , nikt mi prosto w oczy nie powiedział ale zachowanie skupujących płody mówi samo za siebie po trzech latach zaczęli innaczej rozmawiać bo stracili naprawdę duże pieniądze są bardziej mili ,przystępni i znowu obiecują dużo lepsze warunki aby zyskać dostawcę. Zapomniałem dodać że za mną poszło dużo rolników - my mamy pieniądze i czesi towar wysokiej jakości. Następna sprawa to jak obrotny sąsiad daje sobie radę to pozostali zaczynają doszukiwać się że on niby kradnie itd, itp-na wsi dzisiaj nie jest potrzebny sąsiad tylko cichy niewolnik bo ci co mają parę ha więcej jak ja to wydaje się im że trzeba na nich robić za /mamrota / na dzień -to są namacalne fakty , wszyscy wiedzą i tylko patrzą co będzie dalej!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
magda napisał:
to Ty coś daj! skoro nie masz na podatek to słabo dajesz coś! a gdzie te skupu gwarantowane? hahaha:D nie wiesz nie wypowiadaj się. Żeby Ci tak zabrać tych rolników to byś z głodu zdechł. Szanuj ludzi Panie Najmądrzejszy:)
Oj coś wiem na ten temat. Nie trzeba zabierać rolników tylko niech będą traktowani na normalnych zasadach a nie ciągle tylko źle i daj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbiedniejszy rolnik przyjechał Zetorem za jakieś 100 tysięcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i co wam dał ten protest, poprzeszkadzaliście niewinnym użytkownikom dróg, a w warszawie żyją jak lordy dzieląc majątek narodowy między sobą, ostatnio głośno było o wysokich ok. 40 tys. jednorazowych premiach. W stolicy to może nawet nie wiedzieli o waszym proteście, a tym bardziej podejrzewam nie wiedzą, gdzie ta łucka się znajduje. Także idźcie na warszawę i tam blokujcie przejazd pod belwederem, a jak mało to z pół warszawy "rozpieprzyć" dla przykładu, to może do nich dotrze, i na pewno więcej osób poszłoby, min. i ja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tego zetora spłacał będźe dwadźeśća lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...