Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Samoklęski: 23-letni kierowca rozbił się na drzewie

Utworzony przez PA, 10 kwietnia 2013 r. o 11:31 Powrót do artykułu
dziecko dostało prawko i zabawkę i się zabawiło... I nie pieprzcie mi o jakimś smutku, powadze i myśleniu o zmarłych w kategoriach powagi, za dużo deb***i dostaje prawo jazdy w tym kraju a potem normalni kierowcy musza za nich cierpieć, np. deb***ne ograniczenia prędkości. Natura sama pozbywa się takich jednostek jak widać. Mnie w wieku 23 lat nie było tak łatwo zarobić na auto ani na prawo jazdy i dzięki temu szanowałem to co miałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ładnie musiał grzać... kolejny "niezniszczalny" bez wyobraźni w starym gruchocie... dobrze, że innym nie zrobił krzywdy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No co wy? Przecież to wina drzewa i dziur na drodze a nie braku wyobraźni i brawury kierowcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejna niepotrzebna śmierć i kolejny wypadek spowodowany przez stan naszych POlskich dróg a komuńiści po raz kolejny bronią swojego odpowiedzialnego za dziurawe drogi ministra. O to nasza POLSKA cała !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie chrzań głupot!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowca bombowca napisał:
Kolejna niepotrzebna śmierć i kolejny wypadek spowodowany przez stan naszych POlskich dróg a komuńiści po raz kolejny bronią swojego odpowiedzialnego za dziurawe drogi ministra. O to nasza POLSKA cała !!!
Czy kiedykolwiek ktoś za to beknie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto to był?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale niektórzy pierniczą smuty. Sądząc po uszkodzeniach do zdarzenia z drzewem doszło przy prędkości nie większej niż 70km/h czyli jechał przepisowo.. winić tutaj trzeba system nauczenia, gdzie nie uczą praktycznych rzeczy takich jak że czarna jezdnia wcale nie oznacza że jest sucha, tylko równie dobrze może być to lód i tym podobnych spraw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To temat dziur celowo okrywają,??? to jest jednak straszne chamstwo !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowca bombowca napisał:
Kolejna niepotrzebna śmierć i kolejny wypadek spowodowany przez stan naszych POlskich dróg a komuńiści po raz kolejny bronią swojego odpowiedzialnego za dziurawe drogi ministra. O to nasza POLSKA cała !!!
Wiesz,ja hulam po świecie to nigdzie nie ma tak dziurawo jak u nas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na tej drodze (koło Samoklęsk) kiedyś i ja (jako pasażer) wylądowałem na drzewie. po porstu przy jeździe ok70 -80 na PROSTEJ drodze po prawej stronie mały pasek lodu - prawe koło na lodzie, samochód sie krcił, samochód wpadł na drzewo bokiem. Gdybym nie był wtedy w aucie nie uwierzyłbym, że można w tak nieoczekiwany sposób znaleźc się na drzewie. Ten miał chyba nieco większą szybkość sądząc po zniszczeniach. Pytane zasadnicze - czy to koło budynków - i jechał za szybko narażając innych - czy poza wsią, gdzie wolno szybciej i po prostu miał pecha, że w jakimś miejscu własnie zaczął tworzyć się lód (jeśli przyczyna taka jak u mnie - sadząc po godzinie i warunkach pogodowych mogła być taka)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dfgd napisał:
Na tej drodze (koło Samoklęsk) kiedyś i ja (jako pasażer) wylądowałem na drzewie. po porstu przy jeździe ok70 -80 na PROSTEJ drodze po prawej stronie mały pasek lodu - prawe koło na lodzie, samochód sie krcił, samochód wpadł na drzewo bokiem. Gdybym nie był wtedy w aucie nie uwierzyłbym, że można w tak nieoczekiwany sposób znaleźc się na drzewie. Ten miał chyba nieco większą szybkość sądząc po zniszczeniach. Pytane zasadnicze - czy to koło budynków - i jechał za szybko narażając innych - czy poza wsią, gdzie wolno szybciej i po prostu miał pecha, że w jakimś miejscu własnie zaczął tworzyć się lód (jeśli przyczyna taka jak u mnie - sadząc po godzinie i warunkach pogodowych mogła być taka)
PIEPRZYSZ BANIALUKI IDIOTO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anty napisał:
PIEPRZYSZ BANIALUKI IDIOTO
Jak się nie ma żadnych argumentów,to się właśnie tak pisze. Strasznie jesteś kolego płytki. Czy mama z tym nic nie robi ?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dfgd napisał:
Na tej drodze (koło Samoklęsk) kiedyś i ja (jako pasażer) wylądowałem na drzewie. po porstu przy jeździe ok70 -80 na PROSTEJ drodze po prawej stronie mały pasek lodu - prawe koło na lodzie, samochód sie krcił, samochód wpadł na drzewo bokiem. Gdybym nie był wtedy w aucie nie uwierzyłbym, że można w tak nieoczekiwany sposób znaleźc się na drzewie. Ten miał chyba nieco większą szybkość sądząc po zniszczeniach. Pytane zasadnicze - czy to koło budynków - i jechał za szybko narażając innych - czy poza wsią, gdzie wolno szybciej i po prostu miał pecha, że w jakimś miejscu własnie zaczął tworzyć się lód (jeśli przyczyna taka jak u mnie - sadząc po godzinie i warunkach pogodowych mogła być taka)
Jutro Vinsent stawia tam radar i się w końcu skończy ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jutro Vinsent stawia tam radar i się w końcu skończy ???
Bu.ha.ha radary, a może sto, dwieście,dwa tysiace fotoradarów !!!! IDIOCI,a drogi nadal bedą dziurawe, i kierowcy bedą ginać jak muchy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idioci, miszczowie prostej powinni mieć zakaz prowadzenia aut bo takiemu to ani fotoradar ani znaki ani dziury nie pomogą bezpiecznie jeździć. Jak sam zginie to nic wielkiego ale jak kogoś zabije prze swoją głupotę to już problem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechał szybko? Jakie to ma teraz znaczenie.Nie oceniajcie Go ,to był fajny chłopak.Wyrazy współczucia dla rodziny .Wieczny odpoczynek dla NIEGO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
M napisał:
Jechał szybko? Jakie to ma teraz znaczenie.Nie oceniajcie Go ,to był fajny chłopak.Wyrazy współczucia dla rodziny .Wieczny odpoczynek dla NIEGO. [/quote] [quote name='M' timestamp='1365626150' post='757315'] Jechał szybko? Jakie to ma teraz znaczenie.Nie oceniajcie Go ,to był fajny chłopak.Wyrazy współczucia dla rodziny .Wieczny odpoczynek dla NIEGO.
Zaraz, zaraz! -przede wszystkim: fajne chłopaki nie jeżdżą za szybko i nieodpowiedzialnie! Jak widać na zdjęciu po rozbitym aucie -za wolno to on raczej nie jechał... Dziurawe drogi są przyczyną wypadków?! -to dlaczego na autostradach są karambole? -autostrady w Niemczech lub USA to też są dziurawe?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to-to napisał:
Zaraz, zaraz! -przede wszystkim: fajne chłopaki nie jeżdżą za szybko i nieodpowiedzialnie! Jak widać na zdjęciu po rozbitym aucie -za wolno to on raczej nie jechał... Dziurawe drogi są przyczyną wypadków?! -to dlaczego na autostradach są karambole? -autostrady w Niemczech lub USA to też są dziurawe?
U nas niestety są naj,naj,naj, dziurawsze drogi, nigdzie na świecie nie ma tylu dziurawych dróg i tylu fotoradarów TuSK musi jednak odejść ,bez dwóch zdań !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowca bombowca napisał:
U nas niestety są naj,naj,naj, dziurawsze drogi, nigdzie na świecie nie ma tylu dziurawych dróg i tylu fotoradarów TuSK musi jednak odejść ,bez dwóch zdań !!!!! [/quote] [quote name='kierowca bombowca' timestamp='1365675903' post='757501'] U nas niestety są naj,naj,naj, dziurawsze drogi, nigdzie na świecie nie ma tylu dziurawych dróg i tylu fotoradarów TuSK musi jednak odejść ,bez dwóch zdań !!!!!
A wierzysz w to, że Tusk odejdzie? -ale POmarzyć zawsze można , to nic nie kosztuje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...