Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
byk napisał:
Baranie shimme na prostej drodze?
Tak baranie. Przyczyna "shimmy" zawsze jest taka sama: układ kierowania gwałtownie wpada w ruch obrotowy przez działającą mimośrodowo siłę. Wynikająca z wyprzedzenia siła prostująca próbuje przywrócić stan wyjściowy. Walka tych sił i momentów może spowodować gwałtowne bicie, które zwykle trwa krótko, ale przez tych kilka sekund bywa gorąco. W skrajnych przypadkach grozi wytrąceniem kierownicy z rąk jeźdźca. Shimmy powstaje przy przyspieszaniu na nierównej jezdni, zawirowania powietrza przy odciążonym przodzie, przy wyjściu z zakrętu. Przyczyną jest min. niewystarczająca sztywność ramy i/lub zawieszeń,luz w zawieszeniach ,zużyte lub nieodpowiednie opony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kamil napisał:
a któremu motocykliście był robiony pomiar ??? co w takim wypadku mówi producent wideo rejestratorów ??? dwa jadące obok siebie pojazdy z różnymi prędkościami (nawet o 5 km/h), przyspieszające i zwalniające, mogą w zdecydowany sposób przekłamywać odczyt urządzenia pomiarowego gdyż urządzenie wyliczać może średnią na przemian innego motocykla.. ta decyzja mandatu na podstawie urządzenia pomiarowego może być wygrana w sądzie Grockim.. od każdego mandatu przysługuje odwołanie.. pozdrawiam również wielbiciel jednośladu
od kiedy od mandatu przysługuje odwołanie? przyjęcie mandatu jest równoznaczne z przyznaniem się do winy, Panie niedouczony nie opowiadaj głupot
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
właśnie podczas jazdy na wprost z dużą prędkością przednie koło może wężykować "łapać shomę"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michał napisał:
od kiedy od mandatu przysługuje odwołanie? przyjęcie mandatu jest równoznaczne z przyznaniem się do winy, Panie niedouczony nie opowiadaj głupot
No niestety, teraz to ty piszesz głupoty. Od mandatu przysługuje odwołanie właśnie do sądu. Reguluje to kpsw w rozdziale 17. Dokładniej art 101 kpsw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czym ich gonili, że ich dogonili? , hihih
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wynika z tego ze policjanci jechali conajmniej 240 km na godzine zeby ich dogonic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaka shimma o czym mówicie? znam chłopaków i wiem czy jeżdżą zx10 i cbr 929 moto maja świetnie przygotowane do sezonu to nie był pościg bo gdy by uciekali to na pewno dali by radę szkoda mi chłopaków bo jechali tam gdzie można pocisnąć i jak wynika z zapisu nie pchali się na chama tylko ładnie zwolnili przed innymi samochodami bo inaczej sreberko nie miało by szans
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nowy napisał:
jaka shimma o czym mówicie? znam chłopaków i wiem czy jeżdżą zx10 i cbr 929 moto maja świetnie przygotowane do sezonu to nie był pościg bo gdy by uciekali to na pewno dali by radę szkoda mi chłopaków bo jechali tam gdzie można pocisnąć i jak wynika z zapisu nie pchali się na chama tylko ładnie zwolnili przed innymi samochodami bo inaczej sreberko nie miało by szans
Ja bym powiedział ze to była pomarańczowa ZX6tka tym bardziej ze w tym roczniku robili ZX6tki pomarańćzowe a ZX10tek nie, no ale zawsze mozna plastyki kupić inne. A co do shimmy to nie spotkałem sie zeby mi na prostej drodze przy ponad 200 shime łapał moto, raczej przy szybkich startach na nierównym albo po zejściu z koła. Ale jesli to byla ZX10tka to ma amorek skrętu więc 'znawcy' zawsze się znajdą. prostactwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale pier***Y ze sie dali dojechac-cienkie BOLKI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Goniek napisał:
Może na biednych nie trafiło ale 500zł to weekend jezdzenia
Chyba cie pogięło... za tyle to ludzie żyją prawie miesiąc ... widać że dla ciebie 500zł to jak 5zł znalezione na ulicy czyli mało, ale dobre i to
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kamil napisał:
a któremu motocykliście był robiony pomiar ??? co w takim wypadku mówi producent wideo rejestratorów ??? dwa jadące obok siebie pojazdy z różnymi prędkościami (nawet o 5 km/h), przyspieszające i zwalniające, mogą w zdecydowany sposób przekłamywać odczyt urządzenia pomiarowego gdyż urządzenie wyliczać może średnią na przemian innego motocykla.. ta decyzja mandatu na podstawie urządzenia pomiarowego może być wygrana w sądzie Grockim.. od każdego mandatu przysługuje odwołanie.. pozdrawiam również wielbiciel jednośladu
hahahha - prawnik od siedmiu boleści ;] - od mandatu przysługuje odwołanie - ale z ciebie lol
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i litości proszę nie pisz o 101 kpw bo pogrążasz się nie znając jego treści - bo o umiejętność czytania to cie jednak podejrzewam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że policja nie strzela do deb***i...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O Boże cóż za wariaci jak można tak szybko jeździć pewnie tłumaczenie tego kolesia na zx10r było panie władzo przepraszam za wykroczenie prędkości naprawdę nie chciałem ale lubię zapier***ać :D otwórzcie tor albo autostradę to będzie w końcu normalnie a nie latacie dziury w budżecie zdjęciami i filmami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eleonora napisał:
Szkoda, że policja nie strzela do deb***i...
Gdyby zaczeli strzelac,dostali by granatem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakby nie było chłopaki trochę przegięli to że droga pusta, ze las nie oznacza że zza krzaka rowerem nie wyjedzie w poprzek drogi jakiś zabłąkany grzybiarz.. a wtedy mieliby grubo w papierach.. Polecam pojechać na tor i się wyszaleć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawie jak przestępstwo. Policja bawi się w ściganie niewinnych motocyklistów, a ja tymczasem zostałem okradziony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Eleonoro, ale czy Ty czułabyś się bezpiecznie? Pozdrawiam :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
verailly mako napisał:
"W środę", a nie "we środę" durne pismaki...
niestety ta forma tez jest dopuszczalna, zatem "milcz wasc, wstydu oszczedz"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko co się tutaj pisze jest prawdą, ale komu to trzeba? Przecież koniec wszystkiego i wszystkich jest już blisko http://######/site/349news a my ciągle wątpimy, sprzeczamy się, dyskutujemy..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...