Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Śmiertelny wypadek na obwodnicy Lubartowa

Utworzony przez piernik, 6 listopada 2012 r. o 18:01 Powrót do artykułu
Jeżeli rowerzysta jechał bez odblasku beż kamizelki to niestety ale sami wiemy. Ludzie apeluje używajcie kamizelek mogą na prawdę uratować wam życie i co ważne nie kosztują wiele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co widziałem a przejeżdzałem obok chwilę po wypadku rowerzysta nie był oświetlony a warunki drogowe nie były najlepsze.To był masakryczny widok i dramat dla rodzin zmarłego i kierowcy golfa.Podejrzewam że nie było by tego zdarzenia gdyby rowerzysta był oświetlony lub chociaż miał odblask na ubraniu a tymczasem zlewał się on z otoczeniem bo był ubrany w ubrania moro.Wprowadzając coraz to nowe przepisy kodeksu drogowego rząd nie myśli o rowerzystach i pieszych, żeby oznakowanie się było czymś obowiązkowym a niepodporządkowanie się powinno być karane mandatami.Ruch na drogach jest coraz większy więc przystosowując przepisy ruchu drogowego niech rząd uwzględni wszystkich a nie tylko kierujących pojazdami silnikowymi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piernik masz całkowitą rację. Ja szczerze mówiąc dopoki nie zacząłem sam jeździc samochodem jako kierowca to nie zdawałem sobie sprawy, że idac droga kierowca w ogóle mnie może nie widzieć. Odblaski duzo dają. A jak jakis wiochmen i deb*** mówi, ze kamizelka to obciach to niech wyobrazi sobie, że dzieki takiemu "urządzeniu" kierowca widzi nas o ładne kilkaset metrów wcześniej i jest sobie w stanie zaplanować mniej więcej to co będzie musial zrobic i przedewszystkim nie jest zaskoczony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za obwodnica na której nie można i nawet nie ma gdzie wyprzedzać. Często TIR-y jadą jeden za drugim a inne głupki na tej "obwodnicy" wyprzedzają. Porażka. Szkoda rowerzysty....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nidabi napisał:
Z tego co widziałem a przejeżdzałem obok chwilę po wypadku rowerzysta nie był oświetlony a warunki drogowe nie były najlepsze.To był masakryczny widok i dramat dla rodzin zmarłego i kierowcy golfa.Podejrzewam że nie było by tego zdarzenia gdyby rowerzysta był oświetlony lub chociaż miał odblask na ubraniu a tymczasem zlewał się on z otoczeniem bo był ubrany w ubrania moro.Wprowadzając coraz to nowe przepisy kodeksu drogowego rząd nie myśli o rowerzystach i pieszych, żeby oznakowanie się było czymś obowiązkowym a niepodporządkowanie się powinno być karane mandatami.Ruch na drogach jest coraz większy więc przystosowując przepisy ruchu drogowego niech rząd uwzględni wszystkich a nie tylko kierujących pojazdami silnikowymi.
poczytaj dokładnie kodeks, tam jest wszystko opisane, więc Ameryki nie odkryłeś...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
poczytaj dokładnie kodeks, tam jest wszystko opisane, więc Ameryki nie odkryłeś...
odpowiedź typowego polaka na forum internetowym-nie ma nic do wniesienia, a tylko zapełnianie rubryk i wymądrzanie się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prosze o kontakt rodzine potrąconego,być może będe mogła pomóc w kwestii finansowej 791-31-32-33
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może tak pani hiena, żerująca na nieszczęsciu zajmie się bardziej pożyteczną pracą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Może tak pani hiena, żerująca na nieszczęsciu zajmie się bardziej pożyteczną pracą...
Nie ma pracy w tym kraju z moim wykształceniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...