Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Śmiertelny wypadek na obwodnicy Lubartowa (wideo)

Utworzony przez Marquard, 26 października 2013 r. o 11:55 Powrót do artykułu
o 7 nad ranem ??? moze o 7 w środku nocy ??   was już na prawdę nie da sie czytac...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taa otworzyli centrum logistyczne Biedronki, zobaczcie jakich tam ludzi pozatrudniali do pracy na ciezarowkach - same młode osoby, wiem bo sam mam 2 kolegów co tam pracuja swieżo po zrobieniu C+E, tez maja po 20-kilka lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj nie ładnie oszukiwać. Tam nie ma żadnego video, kilka slajdów z płynnym przejściem i głos z którego można się dowiedzieć tego samego co z artykułu, ale 30 sek reklamy poleciało. Sprytne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taa otworzyli centrum logistyczne Biedronki, zobaczcie jakich tam ludzi pozatrudniali do pracy na ciezarowkach - same młode osoby, wiem bo sam mam 2 kolegów co tam pracuja swieżo po zrobieniu C+E, tez maja po 20-kilka lat
Kolego ja też mam  21 lat jestem w trakcie robienia C+E. Mam do Ciebie pytanie gdzie my młodzi kierowcy mamy zdobyć doświadczenie Twoim zdaniem? W każdym ogłoszeniu które widziałem wygląda tak "minimum 2 lata doświadczenia" dla mnie jest to chore jak my młodzi ludzie mamy sobie zdobyć to doświadczenie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolego ja też mam  21 lat jestem w trakcie robienia C+E. Mam do Ciebie pytanie gdzie my młodzi kierowcy mamy zdobyć doświadczenie Twoim zdaniem? W każdym ogłoszeniu które widziałem wygląda tak "minimum 2 lata doświadczenia" dla mnie jest to chore jak my młodzi ludzie mamy sobie zdobyć to doświadczenie. 
no i mamy to co mamy. A ja mam pytanie, ile lat za kółkiem są Ci twoi 20 letni koledzy i ile kilometrów w życiu przejechali?   Młodzi kierowcy powinni zbierać doświadczenia przesiadając się stopniowo na coraz większe pojazdy wraz z przejechanymi km a nie tak jak teraz, najpierw yaris albo fabia kat B potem kurs C+E i wio w drogę TIRem z naczepą.   Piloci wielkich samolotów pasażerskich nie przesiadają się do nich z szybowców. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdaje się, że ciężarówka z naczepą jest ukryty napis BIEDRONKA co to za firma Jeronimo Poland zatrudnia tak młodych, niedoświadczonych kierowców na TIR-a !!! Właśnie ta firma straciła jednego klienta, który na 99% robił zakupy w Biedronce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdaje się, że ciężarówka z naczepą jest ukryty napis BIEDRONKA co to za firma Jeronimo Poland zatrudnia tak młodych, niedoświadczonych kierowców na TIR-a !!! Właśnie ta firma straciła jednego klienta, który na 99% robił zakupy w Biedronce.
To pomyśl sobie że tam jest centrum logistyczne tej firmy i takich młodych może być więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To pomyśl sobie że tam jest centrum logistyczne tej firmy i takich młodych może być więcej
To nie są samochody Biedronki tylko Podwykonawcy..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie są samochody Biedronki tylko Podwykonawcy..
a może są banku X bo są w leasingu ? logo też jest podwykonawcy ?   jest centrum logistyczne i przecież każdy wie o co chodzi. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co lepszy kierowca ktory ma 60 lat i caly czas jedzie lewym pasem bo bedzie skrecal za 145km w lewo ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kazdy jest madry jak siedzi z boku ale jak by mu przyszlo jechac to juz glupieje!!! ale komentowac glupio mozna!!!!   chcialbym zobaczyc tych "doswiadczonych "   co by zrobili jakby wpadli osobowym w poslizg przy predkosci 50 km na lodzie??? bedal hamulca w podloge???? i co bedzie czekalaz samochod zatrzyma sie na slupie latarni czy innym samochodzie albno na  jakim pieszym??? no ewentualnie w roeie najlepiej teraz to jakby 18 latek mial 20 letnie doswiadczenie za kolkiem wg pracodawcy!!! kazdy tylko umie klapac geba ale odezwac sie do pracodawcy to kazdy wtedy uszy stuli i zamyka pysk i mysli ze jest fajny:(((( żąłosne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może są banku X bo są w leasingu ? logo też jest podwykonawcy ?   jest centrum logistyczne i przecież każdy wie o co chodzi. 
centrum jest biedronki ale firma transportowa jest prywatna tzn. jest firma zewnętrzna która zajmuję sie transportem a czyj samochód to mało ważne istotne jest to że kierowca nie był bezpośrednio zatrudniony przez biedronke
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
współczuję rodzinie zabitego , ale pomyślcie co czuje ten młody chłopak który spowodował ten wypadek  jak na jego oczach umierał człowiek z jego winy. Będzie pamiętał o tym do końca życia. Celowo tego przecież nie zrobił i nieważne ile miałby lat mogło to spotkać każdego..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolego ja też mam  21 lat jestem w trakcie robienia C+E. Mam do Ciebie pytanie gdzie my młodzi kierowcy mamy zdobyć doświadczenie Twoim zdaniem? W każdym ogłoszeniu które widziałem wygląda tak "minimum 2 lata doświadczenia" dla mnie jest to chore jak my młodzi ludzie mamy sobie zdobyć to doświadczenie. 
a moze najpierw zdobądz doswiadczenie w jezdzie osobówka, a pozniej pchaj sie na cieżarówki, co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a moze najpierw zdobądz doswiadczenie w jezdzie osobówka, a pozniej pchaj sie na cieżarówki, co?
 a niby jak ma zdobyc doswiadczenie osobowka ktora wazy 1,5 tony i ma 4 m dlugosci i pozniej zadowolony przesiasc sie na zestaw! inne nawyki inne zasady przy skrecaniu cofaniu itd! jezdze 3,5 roku zestawem mam 25 lat. i nie obwiniajcie z gory kierowcy ciezarowki bo przyczyna mogla byc calkiem inna niz gderacie! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zginal wspanialy maz i ojciec, bardzo pogodny i mily czlowiek. Najglebsze wyrazy wspolczucia dla rodziny. Trzymajcie sie dziewczyny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracuje jako kierowca u przewoznika zewnetrznego wNA  MAGAZYNACH BIEDRONKI  i dla jasnosci powiem ze tego typu sytuacjie beda sie powtarzac a szczegulnie zima z uwagi na to ze tylko kilka procent kierowcow w BIEDRONCE MA DOSWIADCZENIE W TRANSPORCIE DROGOWYM   CO ICH ''NAS'' NIE WKLUCZA W SPOWODOWANIU WYPADKU''powodem tej tragedji jest system [ DAWANIA ] PRAWA JAZDY prawo jazdy posiadam od 1992 r zanim zrobilem na ''E '' POTRZEBNY B YL DOKUMENT ktory mowil jasno ze posiadam dwuletnia praktyke na '' SOLOWKACH '' WYRAZY WSPOLCZUCIA RODZIN OSOB ZMARLYCH W WYNIKU TEGO WYPADKU ''KUDLATY''
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdaje się, że ciężarówka z naczepą jest ukryty napis BIEDRONKA co to za firma Jeronimo Poland zatrudnia tak młodych, niedoświadczonych kierowców na TIR-a !!! Właśnie ta firma straciła jednego klienta, który na 99% robił zakupy w Biedronce.
NALEZY ZAJAC SIE W PIERWSZEJ KOLEJNOSCI SZKOLAMI NAUKI JAZDY MOWIE TERAZ O  C + E BO TU JEST NAJWIEKSZE W TEJ CHWILI ZAPOTRZEBOWANIE . BRAK :  '' AUTODROMOW '' GDZIE INSTUKTOR KROK PO KROKU DO ZNUDZENIA CWICZY Z KURSANTEN , BRAK: UMIEJETNOSCI PRZEKAZANIA WIEDZY PRZEZ INSTRUKTORA BRAK ; zrowego rozsadku temu ktory '' CHCE '' JEZDZIC , PRACOWAC ZAWODOWO JAKO KIEROWCA  , CZESTYM POWODEM TEGO TYPU WYPADKOW JEST BRAK PREDYSPOZYCJI   LUB STAN ZDROWIA  ,ACZKOLWIEK BADANIA PSYCHOTECHNICZNE POWINNY WYKLUCZYC TAKICH KANDYDATOW JEDNAGRZE TRZEBA TEZ WZIAS POD UWAGE CHEC WEJSCIA W ZYCIE I PIERWSZA PRACA NIEZADKO IDZIE W PARZE ZZAINTERESOWANIAMI . PRACA KIEROWCY CIEZAROWKI JEST NAPRAWDE CIEZKA . TRZEBA BYC CIAGLE SKUPIONY ITD. NIEWIE CO BYLO PRZYCZYNA ZACHOWANIA TEGO KIEROWCY ALE STRES ,PODNIECENIE I CHEC WYKAZANIA SIE W NOWEJ PIERWSZJ PRACY ZSPOWODOWAL TRAGICZNE KONSEKWECJIE NIKT POWTARZAM NIKT NIE PRZYGOTOWUJIE ''MLODEGO KIEROWCY '' W POLSCE DO WYKONYWANIA TEGO CIEZKIEGO NIEWDZIECZNEGO ZAWODY KYORY JEST NA ROWNI Z POLICJANTEM GORNIKIEM JEDNYM Z NAJNIEBEZPIECZNIEJSZYCH ZAWODOW . '' KUDLATY''
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a moze najpierw zdobądz doswiadczenie w jezdzie osobówka, a pozniej pchaj sie na cieżarówki, co?
A masz pewność że nie mam doświadczenia? wam starszym kierowcom to juz się w dupach przewraca. Traktujecie młodych kierowców jak jakiś niedorozwiniętych. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zostałem kierowcą ciężarówki tylko dla tego że mogę sobie w europie podczas trasy bzykać panienki lekkich obyczajów ( Tirówki) Jestem po ślubie 6 lat i już mnie moja zona która ma 28 lat znudziła. Najlepsze dziewczyny miałem na Węgrzech i w Hiszpanii. Nie było trasy abym nie zaliczył jakiejś Tirówki a czasem to nawet dwie lub trzy obracam :lol:  Swojej żonie mówię że jestem wierny i że ja nie z tych co biorą sobie do kabiny prostytutki a żona durna mi wierzy ha ha ha  :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...