Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Śmiertelny wypadek pod Ciecierzynem. K-19 zablokowana

Utworzony przez czepiacz, 10 listopada 2009 r. o 18:11 Powrót do artykułu
Ruch jest wahadłowy od 20 minut DJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomiędzy między... tak tak, jak już się coś napisze to można to potem przeczytać chociaż raz i wyłapać takie błędy..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koleszka napisał:
Pomiędzy między... tak tak, jak już się coś napisze to można to potem przeczytać chociaż raz i wyłapać takie błędy..
Faktycznie screena aż zrobiłem Dzisiaj, około godziny 16, na krajowej 19, pomiędzy między Elizówką, a Ciecierzynem. Dobra ale dość już wrzut z pana redaktora Straszna tragedia takie wypadki , człowiek rozumie wtdey jaki jest kruchy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzialem, niezle sprasowany...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda 20latka - mam nadzieje, że kierowca merca beknie i to porządnie - to tutaj należy sie 900 tyś odszkodowania dla rodziny a nie w sprawie zastrzelenia przez policje motocyklisty, który chciał rozjechać policjanta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chłopaka szkoda pewnie lepiej by walił w merola a objazdy organiuzowali tak że przed 20 jak wracałem z Łukowa to też był korek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rolnik KRUSownik napisał:
szkoda 20latka - mam nadzieje, że kierowca merca beknie i to porządnie - to tutaj należy sie 900 tyś odszkodowania dla rodziny a nie w sprawie zastrzelenia przez policje motocyklisty, który chciał rozjechać policjanta
Kolego bardzo lekką ręką , chcesz rozdawać pieniądze z odszkodowania, które do Ciebie nie należą. Piszesz bo zapewne pracujesz dla jakieś małej zasranej firemki odszkodowawczej, co to obiecuje rodzinie tragicznie zmarłego odszkodowanie, które nie jest REALNE. Takie firemki obiecuja pomoc prawna z Kancelarii,za którą trzeba osobno i dodatkowo zapłacić, obiecują załatwić 900 tys, zł, co jest niemożliwe, gdyz w takich firemkach likwidacją szkody zajmuje się osoba po skończonej zawodowej szkole rolniczej, nie mającej żadnego doświadczenia prawniczego ani też ubezpieczeniowego, lub po szkole średniej , czy były policjant. Obiecują pomoc prawna , a często i medyczną, choć nic wspólnego nic nie mają z tymi branżami. A ich biura mieszczą się często w bloku w mieszkaniu. Odszkodowanie zależy od wielu czynników, nikt za to , że zginął nie otrzyma 900 tys. zł odszkodowania. Piszesz bo liczysz , że zwiedziona taka kwotą odszkodowania rodzina będzie szukała kontaktu z Tobą kolego. Jest to bardzo nieetyczne i szkodliwe. Ta rodzina jest w tragedii , jej tragedia bedzie jeszcze większa jak uwierzy w takie nie realne obietnice , a otrzyma kwotę np. 40 - czy 50 tys.zł. Ważne są dochody zmarłego, rodzina i jeszcze wiele innych czynników , o których zwykły zjadacz chleba nie wie i nie wie jaki wpływ na sprawy odszkodowawcze mają okoliczności samego wypadku, opinie biegłego i itd. Dlatego Kolego nie proponuj czegoś , na czym sie nie znasz i nie masz pojęcia. A rodzina zmarłego ,której bardzo wspołczuję , sama wybierze profesjonalną firmę, taką która jest znana w Polsce z uczciwości, posiada odpowiednie certyfikaty wymagane przez Komisje Nadzoru Finansowego i odpowiada całym swoim majątkiem za swoja działalności i na pewno nie jest jednoosobową firmą, spółką cywilną, czy tez spółką z oo- odpowidającej tylko do ograniczonej odpowiedzialności. A na koniec Twój wpis , jest nieodpowiedzialnym chwytem reklamowym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[*]Dominik jesteśmy z Tobą[*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie moze byc prawda! nie wierze w to!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko nie on. tylko nie Dominik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:/ [*] kumpel z grupy jeszcze wczoraj siedziałem z nim w ławce;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie zginął mi najlepszy kumpel a wy wytykacie jakieś chore błędy komuś kto napisał ten straszny artykuł? nie macie serca. on miał dopiero 20 lat. niesamowity chłopak nigdy go nie zapomnę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przejeżdzałam tamtą trasą z pól godziny przed tym strasznym wypadkiem i jak się później dowiedziałam to nie mogłam uwierzyć. Przecież to mógł być każdy z nas. Więcej rozwagi ludzie bo jeździcie fatalnie i przez was giną inni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podejrzewam że tym Peugotem za wolno też nie jechał.... Ale teraz to już jest mało ważne :/ Każdy popełnia błędy, tylko szkoda że nie którzy płacą za nie życiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechałem w nocy tą drogą w czasie deszczu. Istny horror - pasy niewidoczne, nowe porcje asfaltu (most koło Kocka, za Niemcami, przed widauktem kolejowym) połozone 3 miesiące temu są wogóle bez jakichkolwiek pasów człowiek wpada na taki odcinek i jedzie prawdziwie w ciemno. Ciekawy jestem co robi Dyrekcja Dróg Krajowych Oddział Lubelski oprócz regularnego pobierania pensji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Podejrzewam że tym Peugotem za wolno też nie jechał.... Ale teraz to już jest mało ważne :/ Każdy popełnia błędy, tylko szkoda że nie którzy płacą za nie życiem
Wolno, szybko, aby się zabić nie trzeba wcale szybko jechać, w tym wypadku w zderzeniu z tirem nie miał żadnych szans nawet gdyby jechał 50km/h. I nie zrzucajcie całej winy na drogi tylko na brak umiejętności prowadzenia auta. Wystarczy przejechać się po Lublinie i popatrzeć jak jeżdzą niektórzy ludzie, to prawdziwy horror i co się później dziwić, ze są wypadki jak taka sierota nawet nie raczy spojrzeć w lusterka czy włączyć kierunkowskazu na skrzyzowaniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie o czym wy pieprzycie !!! zginoł młody chłopak a wy o tym jak jechał czy o jakichś śmiesznych odszkodowaniach !!! Trochę więcej szacunku i współczucia dla zrozpaczonej rodziny ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
**********Odniosłem w tej chwili wrażenie, że mam przed sobą całe moje życie jak na dłoni, i pomyślałem sobie: „Cóż za kłamstwo od początku do końca!”. Nic już nie było warte, bo było skończone. Zastanawiałem się, jak mogłem spacerować beztrosko, żartować z dziewczętami: małym palcem bym nie ruszył, gdybym wiedział, że umrę w ten sposób. Życie moje leżało przede mną zamknięte, skończone, zawiązane jak worek, a przecież wszystko, co było w nim, w środku, było niedokończone. Przez moment zapragnąłem je osądzić. Chciałbym móc powiedzieć: to było piękne życie. Ale nie można go było osądzić, to był zaledwie szkic życia; przez cały czas wystawiałem tylko weksle na wieczność, niczego nie rozumiejąc.**********
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skąd był ten chłopak? dokąd jechał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
był dobrym kierowcą. wiem bo znałam bo bardzo dobrze a teraz już go nie ma nigdy o Tobie nie zapomnę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...