Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Śmiertelny wypadek pod Ciecierzynem. K-19 zablokowana

Utworzony przez czepiacz, 10 listopada 2009 r. o 18:11 Powrót do artykułu
dlaczego...po co ci on był potrzebny Boże po co ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
dlaczego...po co ci on był potrzebny Boże po co ?
Tak mi przykro:( Nie znam was ale wiem co przeżywacie. Sama niedawno straciłam kogoś bardzo bliskiego (w podobny sposó. ofiaruje moją pomoc (porozmawiac itp) 6045909. Dużo sił dla rodziny zmarłego:*. Pamiętajcie, że nie jesteście sami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże...! Dlaaczego akurat Dominik ? Czy tak bardzo potrzebny Ci jest u siebie ? Czy nie dało się tego uniknąć ? Miał całe życie przed sobą ! Dlaczego wystawiłeś Nas wszystkich na taki ból ! ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~paula~ napisał:
Tak mi przykro:( Nie znam was ale wiem co przeżywacie. Sama niedawno straciłam kogoś bardzo bliskiego (w podobny sposó. ofiaruje moją pomoc (porozmawiac itp) 6045909. Dużo sił dla rodziny zmarłego:*. Pamiętajcie, że nie jesteście sami...
jakiś krótki ten twój numer...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wolno, szybko, aby się zabić nie trzeba wcale szybko jechać, w tym wypadku w zderzeniu z tirem nie miał żadnych szans nawet gdyby jechał 50km/h. I nie zrzucajcie całej winy na drogi tylko na brak umiejętności prowadzenia auta. Wystarczy przejechać się po Lublinie i popatrzeć jak jeżdzą niektórzy ludzie, to prawdziwy horror i co się później dziwić, ze są wypadki jak taka sierota nawet nie raczy spojrzeć w lusterka czy włączyć kierunkowskazu na skrzyzowaniu.
Niby tak, ale przy 70 raczej by nie stracił panowania nad autem unikając zderzenia z wyjeżdżającym autem. Po to jest własnie to ograniczenie w tym miejscu.... Jednak nie mi to oceniać, a po drugie niema to sensu. Pisze jednak po to, aby pokazać że ograniczenia nie są na drogach bez powodu. Tak więc mniejsza z tym. Niech spoczywa w spokoju i ogromne wyrazy współczucia dla bliskich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
straszny wypadek..bylem tam..w ekipie ratujacej,choc nie chce zdradzac w jakiej funkcji.. Szkoda mlodego czlowieka..mysle ze gdyby byla to predkosc 50km/h to moze bylaby szansa..ale faktycznie ten odcinek drogi jest fatalny.. nic nie widac..droga nie oswietlona,deszcz,slisko.. Chlopak nie mial obrazen ciala..nawet chyba polamany nie byl..wszystko głowa..uderzyl glowa i to prawdopodobnie a raczej napewno bylo smiertelne.. Tragedia..Bardzo wspolczuje rodzinie! niema nic gorszego jak stracic dziecko, kogos bardzo bliskiego itp. Kazda taka sytuacja powinna byc ogromna przestroga dla innych uczestnikow ruchu.. podejrzewam ze kierowca mercedesa chcial sie wepchnac z mysla ze go wpuszcza zamiast poczekac i upewnic sie ze jest bezpiecznie i ze moze wlaczyc sie do ruchu..moze i nie wyczul lub przy takich warunkach nie widzial ale to i tak jego nie tlumaczy..niestety stalo sie i zadne gadanie czy tlumaczenie tego nie wroci.. [*] kondolencje i wspolczucie dla rodziny..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lub napisał:
straszny wypadek..bylem tam..w ekipie ratujacej,choc nie chce zdradzac w jakiej funkcji.. Szkoda mlodego czlowieka..mysle ze gdyby byla to predkosc 50km/h to moze bylaby szansa..ale faktycznie ten odcinek drogi jest fatalny.. nic nie widac..droga nie oswietlona,deszcz,slisko.. Chlopak nie mial obrazen ciala..nawet chyba polamany nie byl..wszystko głowa..uderzyl glowa i to prawdopodobnie a raczej napewno bylo smiertelne.. Tragedia..Bardzo wspolczuje rodzinie! niema nic gorszego jak stracic dziecko, kogos bardzo bliskiego itp. Kazda taka sytuacja powinna byc ogromna przestroga dla innych uczestnikow ruchu.. podejrzewam ze kierowca mercedesa chcial sie wepchnac z mysla ze go wpuszcza zamiast poczekac i upewnic sie ze jest bezpiecznie i ze moze wlaczyc sie do ruchu..moze i nie wyczul lub przy takich warunkach nie widzial ale to i tak jego nie tlumaczy..niestety stalo sie i zadne gadanie czy tlumaczenie tego nie wroci.. [*] kondolencje i wspolczucie dla rodziny..
Podjeta zostala jakakolwiek proba ratownicza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nic nie dało się zrobić? próbowaliście ratować Dominika? kurcze to był taki świetny chłopak, radosny, uśmiechnięty. taak bardzo nie mogę uwierzyć w to co się stało. dlaczego właśnie on? wiem że był rozważnym człowiekiem i potrafił dostosować prędkośc jazdy do warunków na drodze. nie znaliście go więc nie oceniajcie. gdyby tylko łzy mogły wskrzeszać ... ;( na zawsze w moim sercu i pamięci (*) ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co z poduszką powietrzną? otworzyła się??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
dlaczego właśnie on?
a jak by ktoś inny zginą to już by to bylo sprawiedliwe?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a jak by ktoś inny zginą to już by to bylo sprawiedliwe?
człowieku a gdyby Tobie ktoś naprawdę bliski zginął przez czyjąś głupote to byłoby Ci to obojętne? Wyobraź sobie że Dominik był jedynakiem, jego rodzice starcili swoje jedyne dziecko. spróbuj choć przez chwile poczuć ból jaki oni teraz przeżywają! mnie boli bardzo jego strata a byliśmy znajomymi dobrymi, dla nich w tym momencie życie straciło sens, bo zabrano im kogoś kto był dla nich całym światem. zastanów się więć co Ty piszesz!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie mogę w to uwierzyć. to był niesamowity chłopak.cale życie przed nim.. Boże po co go zabrałeś.. nawet nie potrafię wyrazić bólu jaki dotknął jego bliskich.. Dominik zawsze będzie w naszych sercach i pamięci. mieliśmy się spotkać wszyscy razem..całą paczką.. to jest szok jakiś...niemożliwe. .nie wierze w to po prostu nie chce wierzyć ze to prawda.. miał takie plany na życie... miał wspaniałą dziewczynę.. rodzinę i przyjaciół...nie wierzę w to..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
. napisał:
nie mogę w to uwierzyć. to był niesamowity chłopak.cale życie przed nim.. Boże po co go zabrałeś.. nawet nie potrafię wyrazić bólu jaki dotknął jego bliskich.. Dominik zawsze będzie w naszych sercach i pamięci. mieliśmy się spotkać wszyscy razem..całą paczką.. to jest szok jakiś...niemożliwe. .nie wierze w to po prostu nie chce wierzyć ze to prawda.. miał takie plany na życie... miał wspaniałą dziewczynę.. rodzinę i przyjaciół...nie wierzę w to..
miał wspaniałych przyjaciół, bo Dominik był wspaniałym człowiekiem. nigdy już nie spotkam kogos takiego jak On. taki człowiek rodzi się raz na sto lat! dla nas zawsze będzie tym samym uśmiechniętym Jogim. "Istniejesz, póki ktoś o Tobie pamięta" - my o Tobie nigdy nie zapomnimy, będziesz zawsze wśród nas! (*)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspaniały chłopak, cudowny kolega. . . Dlaczego odchodzą ci których najbardziej potrzebujemy. . .? Boże. . . Dlaczego? Będzie o Tobie pamiętać Dominiku!!! [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WRACAJAC DO domu z pracy byłem swiadkiem tego wypadku nie zycze nikomu tego co widzalem niech Spoczywa w SPOKOJU TEGO MU ZYCZE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
dlaczego...po co ci on był potrzebny Boże po co ?[/quote]
*****-**** napisał:
Boże...! Dlaaczego akurat Dominik ? Czy tak bardzo potrzebny Ci jest u siebie ?[/quote] [quote name='.' post='191726' date='11.11.2009, 17:32:17']Boże po co go zabrałeś..
[quote name='koleżanka' post='191740' date='11.11.2009, 18:00:30']Boże. . . Dlaczego?
skończcie ten lamęt już.....zadnego Boga nie ma....zaden Bóg wam kolegi nie zabrał.... nie poprosił przeciez kierowcy mercedesa zeby wyjechał przed peugeota, tak zeby jego kierowca wjechał pod ciezarowke i zginał... myslcie troche
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego On? Był takim dobrym człowiekiem i dumą rodziców! Całe ich życie było poświęcone Jemu! Teraz ich ból jest niewyobrażalny, stracili jedynego Syna, o którego dbali całe 20 lat! Był zawsze sympatyczny, uśmiechnięty, pogodny i rozważny! Dlaczego On? Ciągle nie mogę uwierzyć, że to akurat Jego spotkało ;( teraz Jego rodzina potrzebuje wsparcia! Ale nic im Go nie zastąpi! Był wspaniały! Boże świeć nad Jego duszą! (*)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przeszkadza ci ten lament? moze ci ludzie chca sie podzielic swoim bólem.. jakos wyrazic co czuja po utracie sowjego kolegi..kondolencje dla rodziny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brak słow... Dominik spoczywaj w pokoju...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://nasza-klasa.pl/profile/22520259 [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...