Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Społeczniczka z Lubartowa chce 500 tys. zł odszkodowania za katastrofę smoleńską

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 listopada 2016 r. o 08:30 Powrót do artykułu
Lubartów przeprasza za Elżbietę Wąs...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram Pania ja tez bardzo chetnie bym sie podpisala bo tego dluzej juz nie mozna sluchac (masakra).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
To nie jest temat do żartów Pani Wąs...
Jak to nie jest??? Cała normalna Polska pokłada się ze śmiechu na to co wyprawiają pisuary z trupami,zamachami,parówkami i puszkami z piwem! Nie masz poczucia humoru?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mamy w Polsce paru oszołomów to na Boga niech nie udziela to się milionom Polaków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pin napisał:
Widzę, że niektórzy nie rozumieją o co chodzi, więc tym mniej biegłym w czytaniu ze zrozumieniem wyjaśnię. Jej nie chodzi o pieniądze, tylko o to, by zwrócić uwagę jakim kompletnym cyrkiem jest to co dzieje się po katastrofie i to, że temat wciąż nie został zamknięty. Co rusz słychać o nekrocelebrytach, a zmarłym najlepiej służy cisza. Bardzo dobra akcja! Niech da niektórym do myślenia!
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Brawo pani Elu. Na to co dzieje się teraz w kraju odpowiadajmy publiczna ironią.
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Brawo  Pani  Elżbieto ! Jest Pani najodwazniejszą osobą  o jakiej  słyszałem w ostatnim  czasie. Wszystkie  chłopy  przy Pani  to tchórze i maminsynki. Nikt nie miał odwagi  zrobić  tego  co Pani!
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Następna "celecuś tam" chciała zaistnieć w mediach. Jeśli tak uważa to odszkodowanie należy się każdej Polce, Polakowi- w każdym (może w każdym- do ustalenia przez sejm) wieku. Wszyscy po przyznaniu tego odszkodowania powinni przekazać je na cele społeczne, a najlepiej na fundacje poza rządowe-np fundacja Batorego,czy te z warszawki. Moja rodzina też doznała szoku i to dwukrotnie. Cyrk odbył się przed pogrzebem-zaniechanie identyfikacji i badań zwłok to był skandal. Gdyby ktoś z mojej rodziny zginął w tej katastrofie nie pozwoliłbym pochować bez otwarcia trumny. Nie rozumiem dlaczego tak się stało?. Ciągle ktoś obcy (lub znany) nam dyktuje co mamy robić w naszej Ojczyżnie. Podnoszący głupie wrzaski tego nie "rozumią". Jeśli czynią to gimnazjaliści to pół biedy, jeśli dorośli to już jest dla nich tragedia.Powinni leczyć się na nogi- na główkę już za póżno. "Psy niech szczekają- karawana musi iść dalej".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak społeczniczka może się domagać od państwa kasy ,to jakiś absurd, jeśli już to najwyżej od Paligłupa i od Bolka którzy te dyrdymały wygadują .Jak ma trochę rozumu ta społeczniczka to niech poczyta jak wyjaśniają katastrofy Holndrzy czy Amerykanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Baba robi sobie jaja z wymiaru sprawiedliwości. Mam nadzieję, że sąd obciąży ją kosztami procesu i mam nadzieję, że to będą baaardzo wysokie koszty. Odechce jej się żartów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za dziwna kobieta - kodziara czy co ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech składa sobie do Rzeplińskiego na Berdyczów - kodaizra ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chce sobie zaistnieć i ślizgać się na ludzkiej szkodzie, smutne to jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba wezwać Wiedzmina, po co nam czarownice
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hah, Dobry pomysł miała.. przecież to nie chodzi o to żeby ona się wzbogaciła tylko pokazuje problem podziału polakow. Zrobili cyrk z katastrofy i calej Polski. Serce sie kraja. Po co robić ekshumacje... może właśnie nieupubliczniona rozmowa wiele wyjasni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
świetny pomysł !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja składam wniosek o odszkodowanie od PO jednego miliona zł , za to że wypuścili Tuska do Brukseli i PO POszło w PiS du . Przez to straciłem układy i dostęp do robienia wałków i przekrętów , a nawet jazdy bezkarnie PO kieluniu .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO !! Oby więcej takich pozwów !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra myśl, wiadomo rządzący rozdają na lewo i prawo, co prawda nasze pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
A ja składam wniosek o odszkodowanie od PO jednego miliona zł , za to że wypuścili Tuska do Brukseli i PO POszło w PiS du . Przez to straciłem układy i dostęp do robienia wałków i przekrętów , a nawet jazdy bezkarnie PO kieluniu .
Podpisano: proboszcz parafii w Piździwólce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja składam wniosek o odszkodowanie od PO jednego miliona zł. Przez to straciłem układy i dostęp do robienia wałków i przekrętów, a nawet jazdy bezkarnie PO kieluniu .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tak by w w prymitywny sposób zrobić w wokół swojej osoby trochę smrodu Są osoby które chcą znać prawdę odnośnie katastrofy w której zginął Prezydent i przeszło dziewięćdziesiąt innych ważnych osobistości Wiem lewakom to się w głowie nie mieści oni nad takimi sprawami przechodzą do porządku dziennego Wrzask podnoszą jedynie wtedy jeśli ktoś słowem skrzywdzi środowisko LGBT
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO,BRAWO,BRAWO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...