Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

TP SA telefonu nie podłączy, choć kable są koło domu

Utworzony przez lublinianin, 13 lutego 2011 r. o 19:24 Powrót do artykułu
Tak jest TP tylko pieniądze by inkasowała, a jak mi było potrzebne przyłącze to "Brak warunków technicznych", wszystko w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po załozeniu telefonu TP SA pojechałem do salonu ORANGE po internet ,podpisałem umowę i ...czekałem 2 mięsiące aby sie dowiedzieć że nie mogę mieć internetu ponieważ nie ma miejsca na lini w mojej miejscowości,poszłem do TP SA i dostałem neostradę z rezerw.pół roku przed końcem umowy zaczeły się telefony o przedłużenie umowy,gdy już zamówiłem dowiedziałem sie że nie dostane ponieważ mam tylko plan socjalny TP SA.zamówiłem w NETII .tam nie przeszkadza że mam tylko plan socjalny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne Ludzie raczej rezygnują z telefonów stacjonarnyh na rzecz tańszych komórek a Wy się w to pakujecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzysiek napisał:
Człowieku - jesteś szczęściarzem. TelePSiArnia jako firma świadcząca tzw usługę powszechna MUSI zamontować telefon. Jeśli nie - to będzie Ci wypłacać co miesiąc kasę, nie wiem czy to nie jest ok 50 zł. Weź te pieniądze i pójdź do Ery czy do Orange czy Plusa i weź u nich za te 50 zł telefon stacjonarny. To załatwia się w ciągu godziny. Nie trzeba ciągnąć kabli - nic!!! No i masz za te pieniądze pokrycie abonamentu i pewnie jeszcze kilka godzin rozmów na stacjonarne w Polsce i całej Unii Europejskiej. Proste jak sraczka, tylko trzeba chcieć a nie żalić się pismakom jak to ma się źle.
Chyba cię koleś p o j e b a ł o! Komuna wyzionęła ducha dobre dwadzieścia lat temu i dziś nikt nic NIE MUSI! Ale z ciebie stary bolszewik...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
????? napisał:
Chyba cię koleś p o j e b a ł o! Komuna wyzionęła ducha dobre dwadzieścia lat temu i dziś nikt nic NIE MUSI! Ale z ciebie stary bolszewik...
Komuna? To właśnie za komuny czekało się po 20 lat na telefon bo wtedy nikt nic nie musiał - jak to mówisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
można?? można? ;_) koleś dzwoni na info i ździwiony, że nie przekopią mu ziemi, gdy nie ma mrozu...co za deb***e?! (pewnie myśli) Hm, pomyślmy i MY przez chwilę;- kto zapłaci za opracowanie zadania inwestycyjnego? kto zapłaci ekipie z firmy partnerskiej za robociznę? czy to się opłaci tej "komunie"? Podejrzewam, że pan niezadowolony pragnie mega szybkiego łącza za 39 zł brutto maksymalnie hah A teraz szybka odp: 39 zł x 24m (zakładamy długość lojalki)= 936 zł BRUTTO! To jest koszt jaki poniesie ten ważniak! i czy jest to opłacalne dla komuny??? Dziwie sie, że nikt go nie zjeb...na tej infolinii ;-) Warto pomyśleć, zanim zapragniemy poczuć się wyjątkowym!!! elo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://kfd.pl/s/sylwester_2012_2013
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poszukujesz ? bezpłatne ogłoszenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...