Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ukrainiec jechał w bagażniku, bo było mu niewygodnie (wideo)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 lutego 2017 r. o 09:37 Powrót do artykułu
Ach ta policyjna intuicja jak ich potrzeba to ich nie ma a jak nie potrzeba to zawsze się znajdą i to niewiadomo skąd...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kiedy milicja ma intuicję, nie pochlebiajcie im bo wpadną w zachwyt i zaczną chodzić bez obstawy psa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro jechał przepisowo to jaki był powód zatrzymania do kontroli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
. ,,Kierujący samochodem 23-letni obywatel - 100 zł dla 24-letniego kierowcy'' to postarzał się chłopak w czasie kontroli czy miał urodziny w tym dniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
raz jechali z ukrainy do Lwowa,potem na Litwę do w końcu gdzie...żeby dojechać na Litwę nie trzeba jechać przez Lubartów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jechali z Urainy do Lwowa ? poprawcie to :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
głupie te ukry...a dlaczego nie walczą...dekownicy?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co kogo obchodzi gdzie on jechał? mój samochód i ja bedę decydował gdzie jadę, w bagażniku, na dachu czy jeszcze gdzie indziej. co za po***e, policyjne państwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już w polskiej tv lecą reklamy po ukraińsku. Tego kraju już nie ma. Więcej ich nasprowadzajcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Całkiem niedawno dzieciaki uciekały z komunistycznej Polski jadąc miedzy kołami naczep TIRów. To były czasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo! Dobry nos u policjanta to jest to!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry nos, albo telefon od jakiegoś obywatela.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I PO CO TEN ARTYKUŁ?????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co w tym dziwnego. Skoda oktavia ma tak duży bagażnik, że wiele ludzi na długich trasach urządza sobie spanie w nim, bo jest to wygodne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzisiaj też jeżdzili w południe, jak przejeżdżałem to kogoś kontrolowali :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwykłe zawracanie d upy. I co w tym złego że se jechał w bagażniku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wysoka nagroda od komendanta za dobre nosy, takie wykroczenie wyłapać  ha...........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i co to za sensacja Mam octavię ,po złożeniu tylnej kanapy na leżąco wożę trzy osoby ,które mogą przespać się w drodze. Niemiecka policja nawet na to nie zwraca uwagi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to tylko na początek i tym ścierwom banderowskim maja dać ruch bezwizowy??! to durnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiem że skoda octawia ma duży bagażnik ale żeby w nim spało 2 gości. Reklama dla skody przednia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...