Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uznali ją za zmarłą. Obudziła się w chłodni

Utworzony przez crx, 13 listopada 2014 r. o 12:29 Powrót do artykułu
Jaki tępy prezydent,rząd , tacy i lekarze,wszystko do wypier dolenia !  wszędzie matoły,POjeby i komuniści.
Dobze Heniu ześ ty chocioż mundry sie ostoł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no ale rodzina takie ma kłopoty z opieką :/ 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stara walczy z ZUS-em do upadłego .Pełen szacun
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypomniała sobie że wybory 16 listopada i  żeby PiSowi dać szansę. :) :)
  a żebyś wiedział, ja mama 55 lat i idę na PIS głosować bo nie mam zamiaru zapierdalać do 62 lat, jak masz ochotę to proszę bardzo, ale nie zmuszaj mnie, bo mam już 35 lat wypracowane, co nie jedna osoba nawet pracując do 70 lat nie ma tylu lat wypracowanych. Także tylko wyłącznie pod kątem zniesienia wieku emerytalnego będę glosować, bo zygać mi się chce na tych co wprowadzili wyższy wiek, obu ich    .....  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki tępy prezydent,rząd , tacy i lekarze,wszystko do wypier dolenia !  wszędzie matoły,POjeby i komuniści.
Dobrze Henio piszesz !!  Raz sierpem a raz młotem w ta czerwona komunistyczno-konfidencka hołotę, jeb ać całe to czerwone komunistyczne bydło !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że się w porę obudziła :rolleyes:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stara walczy z ZUS-em do upadłego .Pełen szacun
"Stara". Faktycznie "szacun", Panie Andy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby ta lekarka rodzinna dorabiała jako "orzecznik zus"? Strzeszcie się ewentualni pacienci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosujmy na PiS to Polecimy i Samochodem !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosujmy na PiS to Polecimy i Samochodem !
a potem Pokradniemu i Spie...limy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja prababka obudziła się w trumnie... na ostatnim pożegnaniu... z jej ust padły słowa "co wy zemna robita" hym... tylko wtedy... medycyna... była zdecydowanie do tyłu...a prababka byla w d omu... a nie w kostnicy... jednak coś takiego się zdarza, ciekawe ile ludzi budzi się w grobie :-/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki tępy prezydent,rząd , tacy i lekarze,wszystko do wypier dolenia !  wszędzie matoły,POjeby i komuniści.
Gdyby Hofman był lekarzem ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kobietą są takie niezdecydowane...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cud,cud,cud.Kostnicę należy wyburzyć,na jej miejscu postawić dużą świątynię,miasteczko uczynić miejscem pielgrzymek,panią Janinę ogłosić świętą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby Hofman był lekarzem ...
Co ty Bucu znowu bierzesz ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cud,cud,cud.Kostnicę należy wyburzyć,na jej miejscu postawić dużą świątynię,miasteczko uczynić miejscem pielgrzymek,panią Janinę ogłosić świętą.
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale głupoty piszecie. Przeciez ona lezala ze 2 h w domu i nie oddychala? To co innego lekarka mogla stwierdzic w obecnosci rodziny jeszcze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby ta lekarka rodzinna dorabiała jako "orzecznik zus"? Strzeszcie się ewentualni pacienci.
 
Czyżby ta lekarka rodzinna dorabiała jako "orzecznik zus"? Strzeszcie się ewentualni pacienci.
  W tym przypadku to sięsStrzeże słownik ortograficzny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki cud? poprostu zrobiła ich wszystkich w ch**a. To był taki profilaktyczny testprzed nieubłaganą śmiercią i to wszystko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosujmy na PiS to Polecimy i Samochodem !
   
a potem Pokradniemu i Spie...limy !
A na koniec Przegniemy i Skubniemy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...