Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wesele w spółdzielni (wideo)

Utworzony przez Aga, 10 czerwca 2008 r. o 21:20 Powrót do artykułu
"Przyjęcie sfilmował prezes SM Jacek Tomasiak" - w jakim kraju my żyjemy?!!! Czy pan prezes nie potrafił zareagować zgodnie z literą prawa, tylko stosuje metody , moim skromnym zdaniem, niedopuszczalne: nagrywa bezprawnie prywatnych ludzi, mało tego, film przekazuje portalowi internetowemu. Co to jest, od czego mamy paragrafy prawne. Uprzedzę niektórych, nie mam nic współnego z Lubartowem, weselem, LOK-em, itd. Oburzyła mnie sama sytuacja, a mianowicie sposób załatwienia sprawy przez prezesa SM, który to prezes, z racji pełnionej funkcji, powinien znać i STOSOWAĆ przepisy prawne podczas dochodzenia swoich racji a nie wprowadzać metodt rodem z Orwella.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prosze przeczytac opinie na ten temat forum na "LUBARTOW24.PL"". One mowia same za siebie i jaki jest Pan Prezes .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Prosze przeczytac opinie na ten temat forum na "LUBARTOW24.PL"". One mowia same za siebie i jaki jest Pan Prezes .....
No cóż, jaki jest prezes to ja nie wiem, ale że postepuje wbrew prawu (nagrywanie, publikowanie) to wiem na pewno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Prezes jest wkur...ny bo nie został zaproszony na wesele. Nagrywał pewnie z drzewa rosnącego obok budynku .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety, człowiek duży jest nieodłącznie związany z małym, czyli swoim dzieciństwem. Np film " Pręgi " pokazał inny, mniej znany świat. Owoce transponowane z przeszłości mają dziś zgniły wymiar.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No prezes na pewno z drzewa filmował, przecież to jego naturalne środowisko - szkoda tylko, że dzięki ewolucji z tego drzewa nauczył się złazić. A tak na marginesie, czy ktoś z lubartowian pamięta jakie gesty i okrzyki wznosił pan T. w nieistniejącej już dyskotece na przemysłowej tzw. kurniku? Powiem tylko, że były to takie gesty i okrzyki typowo wszechpolskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy prezes ma prawo zachowywać się jak małpa, ale od redaktora DJ który te wygłupy publikuje oczekujemy czegoś więcej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Każdy prezes ma prawo zachowywać się jak małpa, ale od redaktora DJ który te wygłupy publikuje oczekujemy czegoś więcej!
Jeżeli jest to ten sam DJ, który pisał te artykuły: http://dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/a...=73320566132417 i http://dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/a...=73320566052198 to nie oczekuj zbyt wiele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby nikt tego nie opisał to bys sobie nie mógł wyrobic zdania o postę[powaniu prezesa, takiego czy innego. Więc lepiej nie wiedzieć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
Jakby nikt tego nie opisał to bys sobie nie mógł wyrobic zdania o postę[powaniu prezesa, takiego czy innego. Więc lepiej nie wiedzieć...
Jasne. Opisał, ale mam wątpliwości. Dlaczego? Bo artykuł wcześniejsze budzą moje wątpliwośći co do rzetelności????Polecam lekturę. P.S.Co oczywiście nie znazy, że nie wierzę w ohydne postępowanie prezesa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To proste... prezes szuka tematów zastępczych by odwrócić uwagę od ważnych rzeczy, czyli nie ważne czy się dobrze mówi czy żle, ważne że się mówi... "żali się" .... szuka współczucia :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...