Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wiadukt kolejowy w Wandzinie już po remoncie (zdjęcia)

Utworzony przez Gocha, 21 listopada 2012 r. o 22:43 Powrót do artykułu
Kiedy puszczą szynobus do Parczewa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie zastanawia dlaczego żaden fachowiec nie pomyślał aby przy okazji remontu wiaduktu wyprostować przejazd pod nim ! Usprawniło to by ruch na tym odcinku drogi a tak nadal trzeba zwalniać do 30 km/h. Wypadków przecież tam było co niemiara ! No i chyba nie ma roku aby jakiś kierowca tirem się nie wyrobił i wylądował na poboczu. Druga sprawa to nie wiem czy trafiony jest ten pomysł aby na nasypie zrobić takie odprowadzenie wody ! W połowie nasypu wystaje koniec rury więc przy ulewie może się zrobić niezła bryzgająca fontanna. Miejmy nadzieję ,że zrobili dobre i wydajne odprowadzenie i nie będą się tworzyć kałuże na asfalcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuszna ocena internauty [Aleks]byla okazja na wyprostowanie drogi ale widać że myślenie inżynierów drogowców boli ,tylko aby dziś bedzie bedzie a po co a naco?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja was sie fachowcy pytam? Co ma modernizacja wiaduktu do wyprostowania drogi? Moze jak modernizuja tory z Lublina do Lubartowa, to powinni od razu zrobic lepsza droge na tej trasie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie i Panie. "Eska" musi pozostać, to juz kultowe miejsce na tym odcinku. Opamiętajcie sie !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haryski napisał:
Słuszna ocena internauty [Aleks]byla okazja na wyprostowanie drogi ale widać że myślenie inżynierów drogowców boli ,tylko aby dziś bedzie bedzie a po co a naco?????
oni nie po to sie uczyli aby prostować drogi, dla nich to za trudne do wykonania, to tylko ci mniej wykształceni by wykonali, bo oni znają życie a nie wyuczone na pamięć tematy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...