Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wolą nie zatrudniać niepełnosprawnych i płacić. Od początku roku 66 tys. zł

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 października 2016 r. o 15:05 Powrót do artykułu
Znam tylu niepełnosprawnych o wiele lepiej wykwalifikowanych i większą wiedzą, w tym o potrzebach osób z różnymi schorzeniami, niż pracownicy PCPR, że na tychże można spojrzeć z politowaniem. Niech się trzymają tych stołków, jak już dostali po znajomości. A pan burmistrz znawca niech pomyśli, czy osoba na wózku jest gorszym informatykiem niż ta na nogach... Nawet nie chce im się przystosować strony internetowej dla osób niepełnosprawnych... pożal się boże samorząd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to samo jest w prokuraturze w lublinie i jakoś nikt o tym nie pisze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej niech dadzą niepełnosprawnym godziwe renty, zamiast gnać ich do roboty! A do roboty niech zagonią tych, którzy mogą pracować, lecz im się robić nie chce. 640zł renty socjalnej dla osoby na pierwszej grupie - to jakaś kpina w biały dzień!!! Mam w domu osobę na wózku inwalidzkim. I szczerze? -nie wyobrażam sobie, aby miała pójść do pracy. Kiedyś (2 lata temu) woziłem ją na szkolenia (na szczęście tylko 5 dni). Moje wnioski? Potrzebowała co półtora godziny (lub nawet częściej) do łazienki podjechać. Podczas, gdy inni "siku" zrobili w minutę , a potem jedli kanapki -to ona przez około 10 minut (z moją pomocą) przebywała w łazience "za potrzebą". O jedzeniu kanapek nie było już mowy, bo...inni na nas czekali przed salą szkoleniową. Poza tym: codziennie rano ponad 2 godziny "przygotowań" + dojazd do miejsca szkoleń (na godzinę dziewiątą) - oczywiście ja ją woziłem autobusem, a potem przez kilka godzin byłem "obok" -bo sama by sobie nie poradziła + pomoc w ubikacji. To taka osoba (według Was) powinna pracować ??? To jakiś chory absurd, aby tacy inwalidzi mieli pracować -a w tym czasie zdrowi będą leniuchować!!! Więc dlatego wcale nie dziwię się, że pracodawcy wolą płacić "karę", niż zatrudniać inwalidów. Znam sprawę zbyt dobrze "od kuchni", dlatego się wypowiadam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...