Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek na obwodnicy Lubartowa. Utrudnienia w ruchu

Utworzony przez Sylwka, 9 marca 2013 r. o 12:39
Jaką ulicą???? !!!! Zanim coś opublikujecie,to może wypadałoby sprawdzić. Mieszkam w Lubartowie i za ch..lerę nie wiem gdzie ta ulica się znajduje. Kolejna porażka pismaków ! Pozdrowienia dla Lubartowiaków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(pab) w Lubartowie nie ma Nowogrodzkiej jak piszesz to się dokldnie dowiedz mieszkaniec Lubartowa z Noworybnej;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba Nowodworską !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! o nowogrodzkiej nie słyszałam !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to chyba chodzi o nowodworską, bo jak szłem to al 100 lecia w kierunku nowodworu pojechała karetka na sygnale, dwie straże i policja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
to chyba chodzi o nowodworską, bo jak szłem to al 100 lecia w kierunku nowodworu pojechała karetka na sygnale, dwie straże i policja
nie szles tylko szedles
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki za zgłoszenia błędu z nazwą ulicy. Niestety powtórzyliśmy go po policji, która właśnie tak podała w swoim komunikacie. Przepraszamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pab napisał:
Dzięki za zgłoszenia błędu z nazwą ulicy. Niestety powtórzyliśmy go po policji, która właśnie tak podała w swoim komunikacie. Przepraszamy.
I chwała że po interwencjach czytelników ktos zareagował. Szkoda tylko że dzisiejsi "dziennikarze" nie sprawdzają informacji (nawet tych z Policji) tylko bezmyslnie przepisują ku chwale "wierszówki". Potem niestety wychodzą takie "kwiatki" jak tutaj...
Ostatnio edytowany 9 marca 2013 r. o 14:35
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://######.pl/informacje/lokalne/56105/dwa_auta_wylecialy_z_drogi/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pab napisał:
Dzięki za zgłoszenia błędu z nazwą ulicy. Niestety powtórzyliśmy go po policji, która właśnie tak podała w swoim komunikacie. Przepraszamy.
wychodzi na to, że nawet czytać poprawnie nie umiecie...hahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://pow.home.pl/s...m2?a=1&id=27499
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uczestników wypadku lub ich rodziny i znajomych proszę o pilny kontakt. Mój e-mail: pomoc1@vp.pl . Z góry dziękuję!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...