Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Za 17 mln Zamoyscy zrzekają się Kozłówki

Utworzony przez txj, 18 listopada 2008 o 15:24 Powrót do artykułu
czy dostaną odszkodowanie potomkowie tych co pracowali jako chłopi pańszczyzniani na rzecz tworzenia obecnego majątku Zamoyskich ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dobre pytanie, czekam na odpowiedź...
0
Do 1939 roku w majątkach zamoyskich było niewolnictwo. Z co mają dostać 17 mil? Coś was pojebało!!!!!!
0
To ich własność i tyle. Chcielibyście ten pałac, drodzy obrońcy ucimieżonych robotników, "znacjonalizować" tak jak zrobiły to władze sowieckie po 45'... Na szczęscie to juz czas słusznie miniony.
0
Ja bym wyciągnął więcej. 25mln$ najmniej. Frajerzy
0
Niech oni zapłacą za remonty i utrzymanie w takim stanie w jakim jest muzeum
0
sak napisał:
Do 1939 roku w majątkach zamoyskich było niewolnictwo. Z co mają dostać 17 mil? Coś was pojebało!!!!!!
oraz biegały słonie i żyrafy a na drzewach rosły banany
0
Zamoyscy powinni się zrzec już dawno do tego majątku, albo oddać w wieczyste urzytkowanie dla muzeum, gdzie oni mają honor chyba w du*** za ta kasę można setki głodnych dzieci wykarmić a tak kupią sobie nowe mercedesy Hańba dla Zamoyskich !!!
0
Adas: Chłopie, zrobili Ci coś osobiście? Wszędzie widzę ten Twój wpis bezsensowny. To jest ich własność, która na ponad 50 lat została zabrana. Powinni im to oddać już dawno wraz z odszkodowaniem i przeprosinami w imieniu Skarbu Państwa. Czasy komuny już mam nadzieję minęły (choć patrząc na rządy PO nie jestem tego taki pewien).
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: