Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Za 17 mln Zamoyscy zrzekają się Kozłówki

Utworzony przez txj, 18 listopada 2008 r. o 15:24 Powrót do artykułu
czy dostaną odszkodowanie potomkowie tych co pracowali jako chłopi pańszczyzniani na rzecz tworzenia obecnego majątku Zamoyskich ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobre pytanie, czekam na odpowiedź...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do 1939 roku w majątkach zamoyskich było niewolnictwo. Z co mają dostać 17 mil? Coś was pojebało!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ich własność i tyle. Chcielibyście ten pałac, drodzy obrońcy ucimieżonych robotników, "znacjonalizować" tak jak zrobiły to władze sowieckie po 45'... Na szczęscie to juz czas słusznie miniony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym wyciągnął więcej. 25mln$ najmniej. Frajerzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech oni zapłacą za remonty i utrzymanie w takim stanie w jakim jest muzeum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sak napisał:
Do 1939 roku w majątkach zamoyskich było niewolnictwo. Z co mają dostać 17 mil? Coś was pojebało!!!!!!
oraz biegały słonie i żyrafy a na drzewach rosły banany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamoyscy powinni się zrzec już dawno do tego majątku, albo oddać w wieczyste urzytkowanie dla muzeum, gdzie oni mają honor chyba w du*** za ta kasę można setki głodnych dzieci wykarmić a tak kupią sobie nowe mercedesy Hańba dla Zamoyskich !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adas: Chłopie, zrobili Ci coś osobiście? Wszędzie widzę ten Twój wpis bezsensowny. To jest ich własność, która na ponad 50 lat została zabrana. Powinni im to oddać już dawno wraz z odszkodowaniem i przeprosinami w imieniu Skarbu Państwa. Czasy komuny już mam nadzieję minęły (choć patrząc na rządy PO nie jestem tego taki pewien).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...