Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Złapał nastolatkę i zaniósł do domu. Zgwałcił, a zdjęcie rozesłał znajomym

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 stycznia 2017 o 10:09 Powrót do artykułu
no to zgwałcił czy kazał zrobić sobie zrobić loda? Bo to zasadnicza różnica
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To w końcu Dawid T. czy Dawid D.?
0
To w końcu Dawid T. czy Dawid D.?
Donald T. :D
0
Nie ma różnicy. Zmusił ja do czynności seksualnych "robienie loda" więc to gwałt. Wgl dziwi mnie ten komentarz. Rozumiem że jeżeli córka kiedys (czego nie życzę)  przyjdzie i powie ze ktoś ja zmusił do seksu oralnego to powiesz żeby nie wymyslala i że tak sie zdarza ? 
0
Nie ma różnicy. Zapewne myślisz, że należało by to zakwalifikować jako tzw. inną czynność seksualną. Otóż nie. Zalicza się to do obcowania płciowego - wyrok SN z 5.04.2005 (III KK 187/04, publ w: LEX nr 148234). Jeśli siłą, wbrew woli drugiej osoby, jest to gwałt.
0
Szkoda że nie było jeszcze wyroku nakazującego, powiedzmy, konfiskatę narzędzia przestępstwa. Oczywiście bez znieczulenia. 
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: