Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czyli premia dla kułaków?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ten artykół jest nieaktualny Minister Rolnictwa Marek Sawicki podpisał projekt Rozporządzenia. Podaję link.http://www.topagrar.pl/articles/prow-2014-2020/uwaga-mlodzi-rolnicy-wazne-zmiany-w-przepisach/ Dziennik wschodni zawsze nie doinformowany.
0
Dane podaje ARIMR więc muszą być aktualne
0
do ku... nędzy, za co???? a gdzie premie dla młodych piekarzy,fryzjerów,kowali itp. na 100 tys to ja musze robić 10 lat.dkąd jeszcze chłop będzie dostawał wszystko za darmo?????
0
do ku... nędzy, za co???? a gdzie premie dla młodych piekarzy,fryzjerów,kowali itp. na 100 tys to ja musze robić 10 lat.dkąd jeszcze chłop będzie dostawał wszystko za darmo?????
Do POjebów,POlszewików,gumofolców pretensje !!!  dobrze że DUDA nastał,czerwonym chamom na jesieni POwiemy STOP !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
ty chuju obrazaj siebie nie rolnikow
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: