Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

17-latek padł ofiarą okrutnego gwałtu

Utworzony przez Gośc, 11 marca 2009 r. o 14:48 Powrót do artykułu
poniatowa wcale nie lepsza choc trzymają sie razem nie to co u nas swoj swojego ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ostatni_sprawiedliwy napisał:
Po mojemu to tak: Najpierw zrobić porządek z policja, bo po ch* taka policja która broni tych w ładnych garniturach z wysokiego budynku na lubelskiej. I na któą my płacimy podatki. Kramkowi nalezalo by wytlumaczyc po co on jest. Gwarantuje ze ic nie zrobi bo po co zadzoerac. A powinien. A tych typów powinno sie w niedziele po sumie przed kościelną bramą tak żeby każdy widzial rozenrac i zaaplikować im butelke po 2 litrowym napoju dnem w tylek. A najlepiej powiesic. Jakby to wszystko wyplenic to mielibyśmy fajne miasto, a nie takie coś dziwne.
A czy na obsadę komendanta nie mają wpływu władze lokalne? A bezpośrednio kto obsadza dyrektorów szkół. Ano SzP i gimnazja - opolska gmina, a szkoły średnie - starostwo powiatowe. Tak więc ryba psuje się od głowy i bez wymiany rządząych z Lubelskiej NIC SIĘ NIE ZMIENI. A kto zatrudnia nauczycieli szkołach? Dyrektorzy mianowani przez burmistrza i starostę. Z ulicy nikt nie dostanie pracy. Przyjmuje się nieprzygotowanych ludzi do zawodu, słabych merytorycznie, którzy wiedzą, że dostali pracę przede wszystkim nie ze względu na wiedzę. Drżą o posady, boją się cokolwiek zrobić, najlepiej pewnych spraw nie poruszać, po co sobie zawracać głowę. Jest jak jest. Grunt to mieć święty spokój i potem są takie tragedie jak ta ostatnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A czy na obsadę komendanta nie mają wpływu władze lokalne? A bezpośrednio kto obsadza dyrektorów szkół. Ano SzP i gimnazja - opolska gmina, a szkoły średnie - starostwo powiatowe. Tak więc ryba psuje się od głowy i bez wymiany rządząych z Lubelskiej NIC SIĘ NIE ZMIENI. A kto zatrudnia nauczycieli szkołach? Dyrektorzy mianowani przez burmistrza i starostę. Z ulicy nikt nie dostanie pracy. Przyjmuje się nieprzygotowanych ludzi do zawodu, słabych merytorycznie, którzy wiedzą, że dostali pracę przede wszystkim nie ze względu na wiedzę. Drżą o posady, boją się cokolwiek zrobić, najlepiej pewnych spraw nie poruszać, po co sobie zawracać głowę. Jest jak jest. Grunt to mieć święty spokój i potem są takie tragedie jak ta ostatnia.
no popatrz jakie to proste wszystko... i może jeszcze Ziemia jest płaska, co? jak odrobiłeś już lekcje to idź spać. już po dobranocce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ostatni_sprawiedliwy napisał:
Po mojemu to tak: Najpierw zrobić porządek z policja, bo po ch* taka policja która broni tych w ładnych garniturach z wysokiego budynku na lubelskiej. I na któą my płacimy podatki. Kramkowi nalezalo by wytlumaczyc po co on jest. Gwarantuje ze ic nie zrobi bo po co zadzoerac. A powinien. A tych typów powinno sie w niedziele po sumie przed kościelną bramą tak żeby każdy widzial rozenrac i zaaplikować im butelke po 2 litrowym napoju dnem w tylek. A najlepiej powiesic. Jakby to wszystko wyplenic to mielibyśmy fajne miasto, a nie takie coś dziwne.
zgadzam się z tą wypowiedzią w 100%, zadajmy sobie zasadnicze pytanie? tak jak kilka już osób napisało ! Co robią rodzice?? że nie wiedzą że ich dzieci mają NASRANE w GŁÓWKACH ?? to już się chyba klasyfikuje na chorobę PSYCHICZNĄ ~! Zboczeńce a rodzcice to co? myślą że kase dadzą, na każdy wybryk przymkną oko tzw BEZSTRESOWE wychowanie?? ha zabawne, a wypisywanie winowajców nic nie da, oni poniosą kare lecz i tak w naszym społeczeństwie, i otoczeniu rozejdzie się po kościach, zostanie wstyd lecz co POLSKIE prawo, zrobi... skoro zabójców którzy popełnią z okrucieństwem zbrodnie , a na dodatek się przyzna , odraczają sprawę i wypuszczają? na wolność... wiec raczej nic to nie da im tak kara, pójdą do poprawczaka wyjdą jeszcze gorsi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pepe napisał:
no popatrz jakie to proste wszystko... i może jeszcze Ziemia jest płaska, co? jak odrobiłeś już lekcje to idź spać. już po dobranocce
Oczywiście najlepiej wszystko obśmiać i zbagatelizować. Jednak chyba nie chciałbyś być na miejscu chłopaka brutalnie potraktowanego przez zwyrodnialców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Oczywiście najlepiej wszystko obśmiać i zbagatelizować. Jednak chyba nie chciałbyś być na miejscu chłopaka brutalnie potraktowanego przez zwyrodnialców.
Nikt nie chciał by być masz racje, lecz co teraz zrobić że tak młodzi ludzie dopuścili się takiego czynu? Nie można tego zbagatelizować!! a młodzież i rówieśnicy nie powinni potępić poszkodowanego Chłopaka , który został upokorzony przez bandę chamów bez żadnych zasad moralnych !! POTĘPIĆ i ukarać trzeba TYCH TO CO ZROBILI !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nikt nie chciał by być masz racje, lecz co teraz zrobić że tak młodzi ludzie dopuścili się takiego czynu? Nie można tego zbagatelizować!! a młodzież i rówieśnicy nie powinni potępić poszkodowanego Chłopaka , który został upokorzony przez bandę chamów bez żadnych zasad moralnych !! POTĘPIĆ i ukarać trzeba TYCH TO CO ZROBILI !
c h u j a im zrobią. trzech dostało coś tam na 3 miesiące a czwarty kuratora. taka sprawiedliwość ku***
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2 miesiące poprawczaka to moim zdaniem co najmniej śmieszna kara... A ten najstarszy też pewnie wiele nie dostanie. Taki już nasz wymiar sprawiedliwości, że za pobicie można dostać 2 lata a za spowodowanie śmierci zawiasy :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ej nie macie co robic tylko mnie i Ige oczerniac i podawac sie za nia Nudzi wam sie nie wiem kto pisze takie glupoty ale w najblizszym czasie sie dowiem. i ten ktos bd mial nieprzyjemnosci, poniewaz nie zycze sobie wstawiania moich danych i linka na nk ani oczerniania mnie mnie tam nie bylo dla waszej wiadomosci! a za takie pomówienie ten ktos moze odpowiedziec przed sadem wiec radze sie przyznac kto to napisal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No przyznawac sie. A jak juz ten ktoś sie przyzna to dostanie większą karę niż ci co chłopaka katowali. Żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamila napisał:
Ej nie macie co robic tylko mnie i Ige oczerniac i podawac sie za nia Nudzi wam sie nie wiem kto pisze takie glupoty ale w najblizszym czasie sie dowiem. i ten ktos bd mial nieprzyjemnosci, poniewaz nie zycze sobie wstawiania moich danych i linka na nk ani oczerniania mnie mnie tam nie bylo dla waszej wiadomosci! a za takie pomówienie ten ktos moze odpowiedziec przed sadem wiec radze sie przyznac kto to napisal
tak, szukaj igły w stogu siana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wymiar kary! eh te Polskie Prawo , przy okazji i Opolskie;/ szkoda gadać... bezprawie inaczej się tego nie napisze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nadal anonimowo choć publicznie przepraszam cie Kamila to prawda, jesli cie tam nei było bezpodstawnym z mojej strony było oczernianie twojej osoby jeszcze raz przepraszam i mam nadzieje ze nie odbije sie to echem na twojej osobie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież się dowiesz ,więc po co się karzesz komuś przyznawać ?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o-h napisał:
Przecież się dowiesz ,więc po co się karzesz komuś przyznawać ?.
internet nie jest taki anonimowy jak Ci się zdaje.p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No przestań, jakbym nie wiedziała ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juz sie odbilo.. cale forum trąbi ze ja tam z nimi bylam.. lepiej sie przyznaj kto ty..i niech sie przyzna ta osoba co sie za Ige podpisala. bo jutro ide z tym na policje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Juz sie odbilo.. cale forum trąbi ze ja tam z nimi bylam.. lepiej sie przyznaj kto ty..i niech sie przyzna ta osoba co sie za Ige podpisala. bo jutro ide z tym na policje
co na to może biedna komenda opolska? z takimi rzeczami się idzie do hakerów :>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to byłas czy nie? moze to ta iga sie podszyła?? xD hie hie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Juz sie odbilo.. cale forum trąbi ze ja tam z nimi bylam.. lepiej sie przyznaj kto ty..i niech sie przyzna ta osoba co sie za Ige podpisala. bo jutro ide z tym na policje
Naprawdę uważasz, że to ma jakiś sens? Przecież to śmieszne... Przecież policja jest be, nieprawdaż? To Wasze wciąż powtarzane JP jest gówno warte, jak widać. ha!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 21

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...