Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

17-latka opowiedziała policji bajkę o porwanej księżniczce

Utworzony przez mosquito, 27 października 2009 r. o 15:13 Powrót do artykułu
17 lat ma ? i boi się rodziców ? Musi należeć do kółka oazowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może nie u kolezanki a z kolegą noc spędziła? Tak czy inaczej zdolna jest ta dzisiejsza młodzież.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to tak wioleta ona juz taka jest ona ma takie rysy znam ja dobrze i co zrobic nikt nie moze jej zrozumiec i nikt nie moze jej pomóc próbowano jej pomóc w różne sposoby ale ona wraz swoje tak naprawde to nei zdziwiło mnie to ze cos takiego zrobiła u niej to normalne ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj "komarku", coś podsłuchałeś i bzykasz, aż smutno - nie ma "kółek oazowych", są za to fobie i to norma u "komarków" , zwłaszcza z kompleksami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe ja ją bardzo dobrze znam.. i ona jest już taka.. w szkole cały czas zmyślała że jest w ciąży.. a mnie oskarżyła i kolege w szkole że kolega chciał ją pobić a ja go nasłałam ale ja sie tym nie przejmuje wybaczyłam jej były mineło ale nikt jej nie wierzy .. bo ona kłamie. I wcale jej nie współczuje zasłużyła sobie na to...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty ćwierć mózgu!!!!! zasłużyła sobie?????? widać, że nie masz bladego pojęcia gówniarzu co się naprawdę stało i jaka jest ta dziewczyna. Ale nie jesteś w tym osamotniony no przecież cała szkoła, gmina no i nawet ta redakcja, która swoim tytułem artykułu udowadnia, że nic nie wie a sieje ploty!!!!!!!!!!!!! tak dla publiki. JESTEŚCIE ŻAŁOŚNI,,, ROZPACZLIWIE ŻAŁOŚNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MĄDRA napisał:
Ty ćwierć mózgu!!!!! zasłużyła sobie?????? widać, że nie masz bladego pojęcia gówniarzu co się naprawdę stało i jaka jest ta dziewczyna. Ale nie jesteś w tym osamotniony no przecież cała szkoła, gmina no i nawet ta redakcja, która swoim tytułem artykułu udowadnia, że nic nie wie a sieje ploty!!!!!!!!!!!!! tak dla publiki. JESTEŚCIE ŻAŁOŚNI,,, ROZPACZLIWIE ŻAŁOŚNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mamuśka ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaa nie znasz człowieka to nie ocenaj, chodziłam również niegdyś to tej szkoły wiem kim jest wioletka t. więc nie mów mi tu ze ktoś jest żałosny oni mają rację, ta dziewczyna zawsze była inna każdy w niej ofiarę widział, każdy pomóc próbował gmina szkoła pedagog takze nie wygaduj bzdur jeśli nie znasz tych spraw dokładnie. nie jeden chłopak z tej oto szkoły posądzobny był przez nia o gawał molestowanie , czesto nawet o to że w ciąz z nim jest i ją kocha i takie tam bla bla bla... więc nie oni są tu żałośni tylko Ty moja droga/drogi!! i widocznie masz taki sam problem jak ona, bo to jest niezrozumiałe dla reszty społeczneństwa!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...