Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

17-letnia córka podejrzana o zabicie ojca

Utworzony przez ~gosc~, 20 stycznia 2010 r. o 15:05 Powrót do artykułu
no i wszystko jasne to napewno ona i niech sobie teraz dziewczynka posiedzi za takie czyny co ona mu wyrzadzila malolatka....i prosze bardzo Katarzyna Zabojczyni czy ktos znal ja od tej strony;>?? NIe prosze poznaliscie ja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak była mała to ją pewnie na rękach nosił, ściskał i całował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...
Ostatnio edytowany 21 stycznia 2010 r. o 07:33
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrząc na zdjęcia na NK- normalna dziewczyna. kto ją tam wie, co jej do łba strzeliło...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mało kto zabija drugiego człowieka ot tak bez powodu. Swoją drogą jest tu jakiś moderator? Z tego co wiem publiczne podawanie czyjegoś wizerunku bez zgody sądu jest karalne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~hmm~ napisał:
Mało kto zabija drugiego człowieka ot tak bez powodu. Swoją drogą jest tu jakiś moderator? Z tego co wiem publiczne podawanie czyjegoś wizerunku bez zgody sądu jest karalne.
Otórz ona sama umieściła te dane w sieci, więc twoje obawy są bezpodstawne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że jakieś dziecko się tu wypowiada. Raz dziewczyna jest tylko podejrzana. Więc nie ma pewności, że to ona zabiła. Dwa: Ta dziewczyna sama nie umieściła linku do swojego profilu na n-k. Więc umieszczenie tego linku tutaj jest jak najbardziej karalne. Mam nadzieję, że ~mg~ rrobi się z tego powodu gorąco.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Heh, taka ładna dziewczyna... szkoda jej, a z drugiej strony ktoś zachował się brzydko dając tego linka, coś mi się zdaje że ta osoba będzie miała teraz ciepło ://
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podstawowe pytanie, gdzie byli rodzice?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
podstawowe pytanie, gdzie byli rodzice?
Yyyy no ojca chyba zabiła, to gdzie miał być ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Umieszczanie linka do strony na nk z danymi tej dziewczyny nie jest niczym karalnym, ponieważ ona sama dobrowolnie niejako "opublikowała się" w sieci, zatem dane i jej wizerunek jest rzeczą publiczną i dostępną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
;( .. MIsie wydaje ze tonie ona Go zabiła .. !! ktos gdzieś pisał o pomocy .. to czego żadna opieka nie pomogła!! gdzie matka była w tym momencie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE DZIWIE SIĘ ŻĘ W TEJ RODZINIE DOSZŁO DO TRAGEDII TA DZIEWCZYNA NIE MIAŁA ŻYCIA JAK JEJ KOLEŻANKI MATKA JĄ ZOSTAWILA Z OJCEM PIJAKIEM I NA DODATEK PSYCHICZNIE CHORYM TO BYŁ WARIAT LUDZIE TO DZIECKO PRZECHODZIŁO NIE RAZ PIEKŁO W TYM DOMU POPROSTU NIE WYTRZYMAŁA CO PĘKŁÓ I STAŁO SIE NAJGORSZE TO NIE BYŁO ŚWIADOME I ZAPLANOWANE MPORDERSTWO MI SIE WYDAJE ZE TO POPROTU BYŁA CHWILA ZA KTÓRĄ KASIA TERAZ PONIESIE KARE .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smart napisał:
A jak była mała to ją pewnie na rękach nosił, ściskał i całował.
WIESZ CO JAK KASIA BYŁA MAŁA TO MATKA JA OLEWAŁA A OJCIEC KIBLOWAŁ W KRYMINALE ZA ZNECANIE SIE WIEC NIE PIEPSZ JAK NIE ZNASZ SYTUACJI ZE JA NA REKACH NOSIŁ I CAŁOWAL BO NIE CHCILABYS LUB NIEHCIAŁABYŚ MIEC TAKIEGO ŻYCIA JAK MIAL A TA DZIEWCZYNA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:[ napisał:
;( .. MIsie wydaje ze tonie ona Go zabiła .. !! ktos gdzieś pisał o pomocy .. to czego żadna opieka nie pomogła!! gdzie matka była w tym momencie !!!
WŁAŚNIE GDZIE MATKA BYŁA JEŻELI JA MOŻNA NAZWAĆ MATKA BO NIGDY JEJ OBOK KASI NIE BYŁO I DLATEGO DOSZLO DO TRAGEDII:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy moi, Jak się czyta te wypowiedzi wasze na temat tego zdarzenia to aż w oczy razi, że wypowiadają się tu ludzie ze wsi Poniatowa. Typowe wąskie poniatowskie myślenie, byleby oskarżyć. "Gdzie była matka" - piszecie... Nic głupszego nikt chyba nie mógł napisać bo logiczne jest że gdyby matka była jasnowidzem to pewnie zatrzymała by córkę przed klatką schodowa żeby do czegoś takiego nie doszło. Jest na tym forum jakaś matka, która nie spuszcza swojego dziecka (prawie dorosłego) z oczu 24 h na dobę? Poza tym jestem wręcz zbulwersowana łatwością oskarżania ludzi w tak wielkiej tragedii i pełna podziwu jednocześnie, ze ktoś nie wiedząc co go jeszcze w życiu spotka nie boi się OSKARŻAĆ. Jad wam kapie z kącików ust proponuję wziąć chusteczkę żeby się nie poplamić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...