Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

20 ton ubrań na polu pod Lublinem. Już wiadomo skąd się tam wzięły

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 maja 2017 o 18:22 Powrót do artykułu
Naprawdę trzeba nie mieć rozumu, żeby takie rzeczy robić, ten co wywiózł i co pozwolił są nawzajem siebie warci
Zaloguj się, aby oddać głos
1
chyba na swojej ziemi można trzymać to co się właścicielowi podoba
0
Co to by było, jakby Kot się do roboty wzięła. Dopiero by były artykuły w gazetach.
0
Przeciez na swoim zostawił to jakie zarzuty?
0
Imac wojta.. Chlopa pole i we moze robic co chce
0
Może jeszcze zostanie pozwany do sądu za składowanie ubrań na swoim terenie? xD
0
Jeśli ubrania były czasowo przechowywane na działce to czy ludzie zabierający ubrania dopuszczali się kradzieży? Może tym zajmie się policja? Prosta zasada: nie moje to nie ruszam. Niby XXI wiek a mentalność niektórych bez zmian. Wszystko by zabrali aby na chwilę spuścić z oka.
0
Genialny pomysł część rozbiorą ludzie resztę może ktośśśś?, podpali to takie czytelne i smutne polaczek cwaniaczek ale może nie tym razem
0
Przecież to jego pole do ch.uja.Co komu do tego???Ubrania to nie odpady toksyczne.
0
Miał po cichu głęboko zakopać na swoim polu.Afera się zrobiła i bidny cwaniaczek będzie musiał płacić firmie profesjonalnej grube pieniążki.
0
To może te ubrania dać tym z lubartowskiej co potrzebują?  Swoją drogą wychodzi na to, że i stracha na wróble nie można na polu postawić, a Ci co kradli te ubrania pozostaną bezkarni.  Jak zwykle w tym kraju. Złodziej na wolności, a cierpi uczciwy podatnik.
0
Samoń wracaj!!!! Teraz co się dzieje w UG woła o pomstę do nieba!!!!
0
"Przecież to jego pole do ch.uja.Co komu do tego???Ubrania to nie odpady toksyczne."........gówno to nawóz naturalny,podaj adres to nas..m ci do ogródka jak takowy posiadasz.
0
Tych urzędoli to powinno się odstrzelić. To nie ich sprawa co kto trzyma na swoim własnym polu! A te ich wymysły że ubrania ktoś mógłby podpalić są po prostu idiotyczne - przecież tak samo ktoś mógłby podpalić jakiekolwiek uprawy!
0
"mam kontener obs...ych pieluch,mogę zrzucić za odpowiednią opłata pod twoje okno?!Daj kontakt
0
undefined napisał:
chyba na swojej ziemi można trzymać to co się właścicielowi podoba

tak czy nie napisał:
Jeśli ubrania były czasowo przechowywane na działce to czy ludzie zabierający ubrania dopuszczali się kradzieży? Może tym zajmie się policja? Prosta zasada: nie moje to nie ruszam. Niby XXI wiek a mentalność niektórych bez zmian. Wszystko by zabrali aby na chwilę spuścić z oka.
 Takie i podobne wpisy (rozumowanie) to totalna porażka umysłowa. Chwasty też mogę "chodować" na swojej działce- i sąsiadom nic do tego?. Działka nie była ogrodzona- więc ludzie mogli brać co chcieli. Wyrzucenie takich rzeczy wskazuje jednoznacznie, że ktoś tego nie chce. Niby XXI wiek, a mądrość niektórych bez zmian. Swoją drogą likwidujący, też nie pomyślał jak siętego pozbyć. Mógł ogłosić,że rozdaje za darmo. Inne lumpexy, oraz ludzie rozebrali by sami- bez kosztów transportu.
0
Na swojej ziemi chwasty można hodować i nikomu nic do tego, można ziemi nie uprawiać to sprawa właściciela.
0
mateusz pe napisał:
undefined napisał:
Działka nie była ogrodzona- więc ludzie mogli brać co chcieli.
 Panie @mateusz pe To co Pan napisał to dopiero jest totalna porażka umysłowa.
0
Samochód też stoi pod blokiem na działce nie ogrodzonej i co może brać każdy kto chce ? mateusz pe zastanów się trochę.
0
W Stanach działek wcale się nie grodzi ale jest to dalej teren prywatny i niechby ktoś spróbował wejść i coś wziąć.
0
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: