Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To jest kupę chuja resztę dziad ! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podeśle Ci wazelinę  :D   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masz rację kupe chu...dziad to mało powiedziane mam nadzieje że wazelinka bardzo mu sie przyda skończy sie jazda po pijanemu bez prawka i cwaniaczkowanie  :ph34r:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masz rację kupe chu...dziad to mało powiedziane mam nadzieje że wazelinka bardzo mu sie przyda skończy sie jazda po pijanemu bez prawka i cwaniaczkowanie  :ph34r:
Bez prawka to teraz pół narodu jeżdzi,PAŁY ogarnęła niemoc !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto to? skąd?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na co komu prawko jak  detektyw m.j dr.2xreh.prof.komisarz.rex.mgr.gen. jezdzi bez prawka haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest kupę chuja resztę dziad !   chuja sobie szukaj w rodzinie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masz rację kupe chu...dziad to mało powiedziane mam nadzieje że wazelinka bardzo mu sie przyda skończy sie jazda po pijanemu bez prawka i cwaniaczkowanie  :ph34r:
cwaniakujesz idiotko sama nie masz odwagi powiedziec mu to prosto w twarz  tylko za plecami 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na co komu prawko jak  detektyw m.j dr.2xreh.prof.komisarz.rex.mgr.gen. jezdzi bez prawka haha
ch*** wielki ci do tego czy i jak jezdzi ktos pilnuj własnej dupy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PAŁY TO WY !!!!!kazdy po za oczy jest taki madry zapraszam w cztery oczy zobaczymy ile bedzie takich kozaczków   a co do jezdzenia to wam ch*** do tego a ON ma akurat prawko jebac was
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieję że dostanie 10 lat bydlak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieję że dostanie 10 lat bydlak
a ja mam nadzieje ze ci sie wylecza łeb masz pusty 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzymaj się tam ! Czekamy na Ciebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...