Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

33-latek zginął w wypadku. Jego motocykl uderzył w drzewo

Utworzony przez auto-moto, 20 kwietnia 2014 o 00:51 Powrót do artykułu
No to się pasjonat n a z a p i e r d a l a ł...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Następny dawca. Na pewno jechał za szybko 100%. Może to i lepiej, może lepiej bo swoją jadzą mogłby kiedyś pozbawić życia kogoś Bogu ducha winnego.
0
Moze i jechał szybciej, ale główno przyczyną był stan drogi w tym miejscy... koleiny i doły sam jak jeżdze osobówką to ciężko mi utrzymac kierownice w rękach !!!
0
Zobaczcie ile osob ginie z powodu rosnacych w poblizu trasy drzew ,z tego co ja tylko wiem w lubelskim 3 osoby zmarło roztrzaskujac sie przydroznych drzewach
0
Ciekawe czy tak gadalibyście jakby to się tyczyło kogoś z waszej rodziny. Lepiej pomyślcie zanim coś głupiego napiszecie.
0
Zobaczcie ile osob ginie z powodu rosnacych w poblizu trasy drzew ,z tego co ja tylko wiem w lubelskim 3 osoby zmarło roztrzaskujac sie przydroznych drzewach
A na twoją głupotę to ustawy nie ma bo ludzie nie giną dlatego, że przy drogach rosną drzewa ale dlatego że jeżdżą za szybko po kiepskich drogach - selekcja naturalna, proste ?
0
Leciał zbyt nisko.
0
Moze i jechał szybciej, ale główno przyczyną był stan drogi w tym miejscy... koleiny i doły sam jak jeżdze osobówką to ciężko mi utrzymac kierownice w rękach !!!
jak nie umiesz utrzymać kierownicy w rękach to jedź furmanką i weź w dłoń lejce od kunia ...
0
Tylko gdzie tu głupota, rzeczywiście gdyby nie drzewa to zdecydowanie mniej byłoby ofiar śmiertelnych. osoby wewnątrz pojazdu który wypada z drogi z różnych przyczyn - stan drogi, nadmierna prędkość, brak umiejętności zachowania się w sytuacjach niebezpiecznych, warunki atmosferyczne itp. - mają większe szansa na przeżycie w przypadku kiedy samochód nie napotka na przeszkody i wyląduje np. na polu niż w przypadku kiedy trafia np. w drzewo. Co do samej prędkości...każdy z nas czasem jedzie za szybko i czy każdy musi ginąć? Szkoda kolejnego życia...
0
A może zanim zaczniemy z polskich dróg usuwać : drzewa, latarnie, sygnalizatory, płoty, domy, górki i pagórki -to najpierw należało by usunąć sieczkę z głów głupich kierowców ?!
0
Jakby kierowcy jeździli przepisowo to nie byłoby zderzeń czołowych, jednak czołówki są a do ochrony przed ich skutkami są wymagane przepisami pasy bezpieczeństwa, poduszki powietrzne i  system abs. Ustawodawca przewidując że wypadki będą każe zapinać pasy (mandat za brak) i montować w nowych autach w/w systemy by minimalizować skutki wypadków, podobnie może być nakazane wycinanie drzew i zakaz sadzenia nowych.   A co do ofiary wypadku czy to nie był przypadkiem jeden z lekarzy specjalistów z Lublina, ten do którego czeka się po kilkanaście miesięcy? No cóż wszyscy mówiący "dobrze mu tak, jednego mniej" wasze matki chyba jednak nie dożyją wszczepienia implantu. 
0
Zdecydowanie przyczyną były koleiny, spróbujcie skręcić jadąc od Lublina w zajezdnię autobusową w lewo tam gdzie jest skręt w osiedle i gdzie zginął ten chłopak. Prędkości nikt nie ustalił a koleiny są ogromne, zgłaszany był ten problem ale nic z tym nie robią wię rodzina spokojnie powinna starać się z polisy OC jezdni o zadośćuczynienie.
0
Stan drogi jest, jaki jest, ale przyczyną wypadków jest niedostosowanie prędkości do warunków jazdy. Jak trochę zwolnisz, to i kierownicę z łatwością utrzymasz.
0
Stan drogi jest, jaki jest, ale przyczyną wypadków jest niedostosowanie prędkości do warunków jazdy. Jak trochę zwolnisz, to i kierownicę z łatwością utrzymasz.
Kierownicę w samochodzie moze i tak bo samochód ma cztery koła a motocykl 2 a to ogromna różnica. Poza tym nie każdy zna wszystkie miejsca z koleinami.
0
Zasada jest prosta: nie szaleć, zwłaszcza w miejscach, których się nie zna.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: