Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

40-letnia warszawa i przyczepa pana Zbigniewa

Utworzony przez Jakub, 10 lipca 2013 o 16:40 Powrót do artykułu
Pan Zbigniew to geniusz i nietuzinkowa postać :)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Thank you for this article. That's all I can say. You most definitely have made this blog into something special. You clearly know what you are doing, you've covered so many bases.Thanks! Antheia   Damier Azur Canvas Damier Canvas Damier Ebene Canvas Damier Geant Canvas
0
Uczyłem się w Ostrudzie na mechanika-kierowcę czołgu T 55 , egzaminy zaliczyłem celująco , całą szkółkę przejeździliśmy na T-34 , albo na T54 bez wspomagania , na lewarach ! Największa frajda była jak dorwaliśmy się do MPG Pana Zbigniewa , miałem wtedy 18 lat , niby byłem dorosły , a bawiłem się jak dzieciak ! Nikt nie uwierzy jak można było szaleć w terenie tym pojazdem i w dodatku z silnikiem SYRENKI ! Jak znam życie w Rosji znajdą się i teraz albo wykradzione z Polski , albo zmodyfikowane Małe Pojazdy Gąsiennicowe Pana Zbigniewa !
0
pokażcie cały artykuł
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: