Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"I proponuje, by te które już poszły do pierwszej klasy, mogły w niej zostać na kolejny rok" Panie minister się chyba zamieniła z koniem na łby. Większej głupoty od ministra nie mogliśmy się spodziewać. Debilka. Kretynka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rewelacja.Ja jestem zadowolona,w koncu moze ktos bedzie sluchal spoleczenstwo.Ta reforma to byl jeden wielki przekret.Tyle podpisow rodzicow,tyle sprzeciwow a rzad i tak zrobil swoje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czego kurierek nie napiszę ze wg przepisów już teraz do grudnia można przenieść pierwszaki sześciolatek który sobie nie radzę w szkole do zerówki.Bez problemu.Miejsca się znajdą i nie będzie powtarzał 1 klasy.Nic na siłę.Już chcieli pezymusic rodziców więc szturmem ruszyli do poradni i Mana odroczenia.Jeśli nie będzie przymusu zobaczycie że dojrzałe 6 latmi posła do szkoły.Te mniej zostaną w przedszkolu.I dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z dziećmi z pierwszej połowy 2008 r., które teraz są w 2 klasie????????????//
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja proponuję wprowadzenie rotacyjności - w jednym roku 6-latki w drugim 7-latki, może jeszcze w którymś, najlepiej losowym momencie, wprowadzić 5-latki lub nawet 8-latki. Najlepiej niech nic nie będzie wiadomo i co roku będzie inaczej. Niestety nasza klasa rządząca nie potrafi sama ze sobą porozmawiać i coś ustalić, tak aby po zmianie władzy zajmować się kolejnymi tematami, a nie zmienianiem tych samych przepisów. Stabilizacja jest tym czego człowiek, szczególnie posyłający dziecko do szkoły, potrzebuje najbardziej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"I proponuje, by te które już poszły do pierwszej klasy, mogły w niej zostać na kolejny rok" Panie minister się chyba zamieniła z koniem na łby. Większej głupoty od ministra nie mogliśmy się spodziewać. Debilka. Kretynka!
Nie obrażaj konia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze było, nie wiem po co zmieniać. Ja swoje dzieci na pewno wyślę wcześniej, lamentowali tylko przewrażliwieni rodzice, że niby dzieciństwo się dzieciom zabiera... bez przesady
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rewelacja.Ja jestem zadowolona,w koncu moze ktos bedzie sluchal spoleczenstwo.Ta reforma to byl jeden wielki przekret.Tyle podpisow rodzicow,tyle sprzeciwow a rzad i tak zrobil swoje
Jeden wielki przekręt to rządy PiSu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z dziećmi z pierwszej połowy 2008 r., które teraz są w 2 klasie????????????//
Będą miały pod górę. Skumulowanie części roczników 2007-2008 i 2008-2009 spowoduje, że kiedyś trudniej będzie im się dostać się do dobrego liceum, szkoły wyższej. Pamiątka na całe życie od reformatorów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co Pani minister najlepszego mówi?? Nie zdaje sobie sprawy z tego, że powtarzanie klasy to trauma dla dziecka, być może na życie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem za ,wiele mam które posłały sześciolatki do szkoły zapowiedziały że chętnie zostawią dzieci w pierwszej klasie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem za ,wiele mam które posłały sześciolatki do szkoły zapowiedziały że chętnie zostawią dzieci w pierwszej klasie 
Ja też tak zrobię, jak zrobią to wszyscy rodzice w klasie mojej córki. Inaczej dziecko dostanie kolejny prezent-łatkę nieudacznika! Inni pójdą dalej, a ono pozostanie w tej samej klasie. Ktoś, kto tego nie czuje nie ma prawa uczyć czy zarządzać oświatą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Błąd to zrobił rząd PO. Teraz to tylko przywracanie normalności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Błąd to zrobił rząd PO. Teraz to tylko przywracanie normalności.
Niestety kosztem mojego dziecka i tysięcy innych dzieci. Pieprz... polityka :angry:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciel powinien nauczyć i może doradzić rodzicowi, a nie za niego decydować! Wszystko stanęło na głowie. Nauczyciel chce decydować, państwo wie lepiej, a rodzice są do rodzenia, utrzymywania i stosowania się do przepisów. Czas w końcu usunąć wiele idiotycznych reform, które sprawiły, że szkoły w pogoni za pieniędzmi "produkują" studentów, którzy powinni zakończyć edukację na szkole zawodowej, czy średniej lub pomaturalnej (a nie policealnej!). Można być doskonałym prac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy znacie ustawę o obowiązku szkolnym? nic sie istotnie nie zmienia oprócz nazewnictwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety kosztem mojego dziecka i tysięcy innych dzieci. Pieprz... polityka :angry:
  Jaki koszt poniesie twoje dziecko, że zostanie zwrócona rodzicom możliwość decydowania o tym czy dziecko ma iść wcześniej do szkoły czy normalnie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rewelacja.Ja jestem zadowolona,w koncu moze ktos bedzie sluchal spoleczenstwo.Ta reforma to byl jeden wielki przekret.Tyle podpisow rodzicow,tyle sprzeciwow a rzad i tak zrobil swoje
Kochanieńka. Masz niedojrzałe dziecko, możesz go odraczać do 10 roku życia. Tylko dlaczego uważasz, że pozostałe dzieci są głupsze niż w krajach zachodnich, gdzie obowiązek szkolny jest od 6 roku życia? Elbanowscy (ci od zadymy wokół 6 latków) tworzą konkubinat i mają 7 dzieci. Nie dziwi nic, że ich dzieci wolniej się rozwijają. Jak koś ma problemy to do poradni, a nie blokować rozwój innym!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Państwu Elbanowskim przy takiej liczbie dzieci pewnie brakuje czasu, żeby zadbać o pobudzanie rozwoju każdego z nich i pewnie myślą, że wszystkie dzieci tak samo się rozwijają. A może po prostu nie mają porównania z innymi sześciolatkami. Moje wnuki, w liczbie 4, urodziły się w pierwszej połowie roku i w związku z tym rozpoczęły naukę w angielskiej szkole w wieku 5 lat i nikt ich tym nie skrzywdził. A ja sama będąc wieloletnim nauczycielem byłam zaskoczona chłonnością umysłów w tak młodym wieku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oczywiście najwięcej do powiedzenia mają ci co mają dzieci w wieku sześciu lat i w pierwszej klasie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...