Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
srali muszki bedzie wiosna Kilka lat temu burmistrz wywalil nas z placu w centrum miasta i postawil biedronke a teraz z obecnego targu wywala nas na pola WIEM ze targi przeszkadzaja urzedasom bo wezma w lape i koniec na miejscu obecnego ma byc tesco a ankiety to wielka sciema
Zaloguj się, aby oddać głos
0
srali muszki bedzie wiosna Kilka lat temu burmistrz wywalil nas z placu w centrum miasta i postawil biedronke a teraz z obecnego targu wywala nas na pola WIEM ze targi przeszkadzaja urzedasom bo wezma w lape i koniec na miejscu obecnego ma byc tesco a ankiety to wielka sciema
0
I tak zrobią co będą chcieli wiec taka ankieta to tylko mydlenie oczu, że niby się starają...A wiadomo, że market dla handlu lokalnego to nic dobrego...
0
markety powinny być jestem za
0
i bardzo dobrze, że powstaną nowe martety ! Jestem zwykłym mieszkańcem tego miasta, który nie zarabia kokosów, a ceny jakie windują zwykłe "lokalne sklepiki" są nie do przyjęcia dla wielu ludzi ! Pamiętajmy, że supermarkety to również miejsca pracy, których tak mało w naszym mieśćie
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: