Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
srali muszki bedzie wiosna Kilka lat temu burmistrz wywalil nas z placu w centrum miasta i postawil biedronke a teraz z obecnego targu wywala nas na pola WIEM ze targi przeszkadzaja urzedasom bo wezma w lape i koniec na miejscu obecnego ma byc tesco a ankiety to wielka sciema
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
srali muszki bedzie wiosna Kilka lat temu burmistrz wywalil nas z placu w centrum miasta i postawil biedronke a teraz z obecnego targu wywala nas na pola WIEM ze targi przeszkadzaja urzedasom bo wezma w lape i koniec na miejscu obecnego ma byc tesco a ankiety to wielka sciema
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak zrobią co będą chcieli wiec taka ankieta to tylko mydlenie oczu, że niby się starają...A wiadomo, że market dla handlu lokalnego to nic dobrego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
markety powinny być jestem za
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i bardzo dobrze, że powstaną nowe martety ! Jestem zwykłym mieszkańcem tego miasta, który nie zarabia kokosów, a ceny jakie windują zwykłe "lokalne sklepiki" są nie do przyjęcia dla wielu ludzi ! Pamiętajmy, że supermarkety to również miejsca pracy, których tak mało w naszym mieśćie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...